-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='panbazyl']po niedzieli - jak będę w cywilizacji gdzie jest poczta - wyślę CD ze zdjęciami do tych co mam adresy! Aha - zapomniałam zupełnie! Nasze Młode Prezenterki z "lubelskiego busa" zajęły na tej wystawie miejsca na podium!!!!! I i III. Dziewczyny gratulacje!!!!!!:multi::multi::multi:[/quote] i ja Gratuluję!!!:multi:
-
[quote name='AngelsDream']Najładniej wygląda mokry wilczak, o![/quote] Muszę się z Tobą zgodzić:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='LeCoyotte']Ty nie mów, że uwierzyłaś w to co napisałem wcześniej o jej minie:eviltong:[/quote] Tobie to w nic nie wierzę:roflt::roflt::roflt::eviltong:;) ale Justa by ją ratowała:evil_lol:;)
-
[url]http://i42.tinypic.com/ev16v4.jpg[/url] co Ty jej taką dziwną grzywe zrobiłaś?:lying::niewiem::hmmmm: no chyba,że to nie Ty;)
-
[quote name='LeCoyotte']zmokła kura:loveu: no prawda;) Samba jak się zestresuje to często mnie liże w rękę i się szybko uspokaja[/quote] Gasska w ogole żadko sie stresuje,ale bardzo łatwo nabrać sie na jej minki:diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']ty się tak nie śmiej bo psy się uspokajają podczas lizania, jest to chyba najczęstszy odruch psi w sytuacjach stresu :cool3:[/quote] wow:crazyeye:naprawdę:crazyeye:???:roflt::roflt: dobrze, że mi to powiedziałaś, bo zyłam w nieświadomości:eviltong::roflt::roflt:;) [quote name='Atkaaaa']nie wolno śmiać się z mokrego psa:evil_lol: wiemy coś o tym:evil_lol:[/quote] przeciez pudel dokładnie tak jak sznaucer wygladają najpiękniej jak sa mokre:evil_lol::loveu:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
a jak chłopaki po rozstaniu? i jak czarny ???? -
:laola::cunao::cunao::laola:
-
[quote name='Pestka']Hej, wpadłam, sie przywitać ;)[/quote] witam:p [quote name='Justa']Ona chce wyrazić jedno "HELP!" A Ty zamiast ratowac moją ukochaną średniaczkę, to foty robisz :placz::placz::placz:[/quote] błahaahah...a myślałam, że znacie już ją trochę, ale się pomyliłam:eviltong: a tu chce coś zjeść?czy oblizuje się ze stresu żeby się uspokoić:roflt::roflt::mdleje: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7804-Kopia.jpg[/IMG] pozdobyciu szczytu był skok i ucieczka:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7744-Kopia.jpg[/IMG] moj szczurek:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7882-Kopia.jpg[/IMG]
-
[url]http://i43.tinypic.com/2uhx2d5.jpg[/url] no nieźle:crazyeye:
- 21590 replies
-
[quote name='LeCoyotte']no nie wiem.. na pierwszym zdjęciu wyraźnie widać, że patrzy błagalnym wzrokiem jakby mówiła 'zabierzcie mnie stąd!!' ... a na drugim wiadomo.. przerażenie rośnie... biedna:shake: :diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:[/quote] ona zawsze ma taki kochany wyraz twarzy:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Doginka'] Ten pies ma 49 cm w kłębie - pani sama mówiła:crazyeye: [/quote] chyba 39:eviltong: Gass ma 49,5cm a ja nie wiedziałam tam miniaka jej wielkosci:evil_lol:poza tym na 1000000000000000000%dostał by dyskwalifikację:eviltong:
- 21590 replies
-
[quote name='Atkaaaa']jak nas tu dawno nie było:oops::crazyeye: Gassirka jaka piękna! Zdjęcia... są po prostu fantastyczne!!:loveu::loveu:[/quote] fajnie,że sie pojawiłaś:loveu: [quote name='Doginka']Co to, Gassce urwało łepetynkę?:crazyeye: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7799-Kopia.jpg?t=1246462306[/URL] Fajnie macie:diabloti:[/quote] ona poprostu sprawdzała jak już wysoko wlazła:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='AnkaG']Psy umówione do fryca 6-7 lipiec. :cool3: Ja jakbym miała częściej strzyc to już wogóle z torbami bym poszła. Cztery psy to 280 zł. :-( Wolę im lepszą karmę kupować. :lol:[/quote] i tak sa piekniusie:loveu:w końcu sznupy i mam nadzieję, że poznam je wszystkie, bo ostatnio(rok temu:evil_lol:)sie zgapiłysmy:roll:
-
[quote name='Justa']Już myślałam, że będę zmuszona dać Ci numer do mojego terapeuty.. :diabloti:[/quote] dawaj i tak się przyda:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Justa']Taaa.. Ja też się za Wami stęskniłam już :p Dobrze, że idę w czwartek, bo w czwartek personalna układa rozkład jazdy na cały tydzień i do czwartku należy zgłaszczać wszelkie prośby :razz: A wiedzieć to będę pewnie dopiero w piątek.[/quote] jakos może wytrzymam jeden dzień niepewności:p
-
[quote name='Justa']Jeszcze nie wiem Ewuś, bo jutro idę pierwszy dzień do pracy i od razu zarządam wolnego na 11 - a czy mi dadzą, to niestety już odemnie nie zależy :shake: Ale jestem dobrej myśli i jak dostane wolne to na pewno będę kibicować :loveu:[/quote] No to ja niecierpliwie czekam, aż wrócisz z roboty i potwierdzisz, że się zobaczymy:loveu:
-
Ty mi lepiej powiedz czy będziesz nam kibicować na warszawskiej?:pbędzie jeszcze Diego i 2 młodzieżowe sznaucery w tym jedna suka z ostatniego miotu Gagatka;)
-
[quote name='AnkaG']Futrzaki są odfutrzane co 4 m-ce. Ja sam ich nie robię - chodzą do fryzjera. Za jakieś 2 tygodnie będą ostrzyżone. :lol:[/quote] gdyby gass byla robiona co 4miechy bylaby Ctrem:evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[*]:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( -
[url]http://img38.imageshack.us/img38/4163/dsc1089p.jpg[/url] sliczne czarne, brodate maleństwo:loveu:
-
Piękny film...nic dodać nic ująć:loveu:
-
[quote name='Doginka']Ewa pokażesz mi jak poprawiasz foty;)[/quote] ok:p [quote name='weszka']Doginka wybiera się do Zakopca czy Wy juz włóki wracacie ;) ??[/quote] miała byc i wkońcu nie dojechała:shake:jedzie teraz do Sopotu:evil_lol: My zostajemy jeszcze tydzień. [quote name='eria']mogliby już wrócić - ileż można wakacjować :diabloti::mad: inni pracują ![/quote] juz planujemy następny wyjazd, zaraz po wystawie warszawskiej:eviltong:ale narazie cichosza, bo jeszcze nie wiem czy mogę jechać.Jak tylko dostanę informację, że tak dam Wam znać:diabloti: wspinaczka [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7801-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7799-Kopia.jpg?t=1246462306[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']Martyna masz rację - niektóre to przeginaja :shake: a ta minka [URL]http://i44.tinypic.com/21kwb9s.jpg[/URL] aż by się chviało psiaka zabrać stamtąd, przytulić i puscić, zeby pobiegał po łące :oops:[/quote] właścicielka nawet u siebie na głowie lubi dużo włosa:roll:nie ma się co dziwić ze mini ktak wygląda:roll: [url]http://i41.tinypic.com/19w9xc.jpg[/url]
- 21590 replies
-
[quote name='Unbelievable']no i o tego psa przede wszystkim mi chodzi ;) nawet grzywkę ma przesadnie wytapirowaną :cool1:[/quote] no niestety niektórzy myślą,że im więcej się zostawi tym lepiej:roll:
- 21590 replies