Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11677
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Poprawiłam na pierwszej stronie. Mam nadzieję, że nie namieszałam i jeszcze raz dziękuję za deklaracje. Wpłaty na koncie ZEA na pewno bardzo się przydadzą. Już rozmawiałam z hotelikiem i faktury od weterynarza będą na ZEĘ :).
  2. I już wpłata jest :). Całe 220 zł. :). Mam także wpłaty pozostałe czyli: 440 zł. od Onaa, 100 zł. stałe od Aska7 i Jej rodziców, 100 zł. od elficzkowej za 07 i 08. Razem Maurycy ma u mnie na koncie 1576,90 zł. i na koncie ZEA 160 zł.
  3. Próba czy się udało. Napiszcie czy możecie obejrzeć tego dzikiego psa
  4. Wczoraj wieczorem dostałam jeszcze takie fotki tylko nie miałam ich jak wstawić na wątek Poznajecie? Czy to nasz Batonik z zamojskiego schroniska czy to już prawdziwy Maurycy?
  5. Mam króciutki filmik od Kasi. Podpowiecie mi jak go wstawić? Dostałam na WhatsApp.
  6. Nowie wiadomości od Kasi, moim zdaniem baaaardzo dobre :)))) Wyszedł robaczek spod półki- miska z wodą pusta i ta z jedzeniem co dostał po przyjeździe, też ogarnięta pięknie . Jak teraz szłam w stronę domku, to leżał na dywaniku i patrzył sobie przez otwarte drzwi, jak mnie zobaczył to wpakował się z powrotem pod półkę, ale uznał że chyba nie jestem taka najgorsza, bo pasztet z ręki jadł i tego wielkiego strachu w oczach jakby mniej, więc może jakoś nam się ułoży to wspólne życie
  7. Nowe miejsce, nowe zapachy, nowe osoby, szok związany z podróżą. Dużo tego jak na jednego małego pieska. Ale po tym jakie sobie wybrał miejsce wnoszę, ze będzie dobrze . Położył się co prawda pod półkami ale w takim miejscu, że ma możliwość patrzenia co dzieje się poza domkiem :). A mógł wejść w jakąś najciemniejszą dziurę i nosa nie wystawiać... Chyba będą z niego ludzie a może nawet i psy... :))) Nie rozmawiałam z Katakka jak mam płacić, czy z góry czy po upływie np. miesiąca. Jak to uzgodnię napiszę na wątku.
  8. Przed chwilą dostałam od Kasi sms-a z pierwszymi informacjami:): Cześć. Podrzucam pierwsze zdjęcia - tak się schował jak go z Asią dostarczyłyśmy do domku i tak został. Stres jest ogromny. Na razie dostał pokoik z tarasem, który przygotowywałam dla Rudzi, bo on tego miejsca teraz bardziej potrzebuje. Niech się troszkę odnajdzie w tej nowej sytuacji i poczuje bezpiecznie , teraz musimy dać mu czas.... dużo czasu... Chyba zmienił mu się standard życia. Podejrzewam, że jest w szoku i nie może uwierzyć :)))
  9. Jejku jak szybko!!!! Aska7 jesteś cudowną osobą! Proszę napisz ile przekazać Ci za transport Maurycego? To teraz z ogromną niecierpliwością będziemy czekać na wiadomości od Kasi...
  10. Może Tola po powrocie dowie się coś od pani Oli. Najważniejsze, że dojechałaś cała i zdrowa. Że z psiakami też jest wszystko ok. A jutro przed wami ciężki dzień więc odpoczywajcie i szerokiej drogi jutro!
  11. Bardzo dziękuję za informację, teraz spokojnie poprawię jutro pierwszą stronkę. I bardzo, bardzo dziękuję za deklaracje!
  12. To prawda, oba cudne! Jak dobrze, że już zabrane. Zaczynacie nowe, lepsze życie kochane psiaczki!
  13. Trzymamy kciuki za jutro. Mam strasznego stresa przed tym jutrzejszym dniem ale wierzę, że Asia sobie da radę. W niej cała nasza nadzieja. Maurycy, od jutra przestaniesz być Batonikiem, Amorem czy innym schroniskowym psem. Daj sobie pomóc a zobaczysz, że życie psa może być piękne. Chyba dziś nie zasnę z emocji.
  14. Właśnie uzupełniając wątek i pisząc post rozliczeniowy zobaczyłam, że za dwa dni to on będzie już u Kasi. Jutro ma opuścić schron. Nie wiem skąd mi się wzięło, że ma wyjechać dopiero 28-go. Suma sumarum to lepiej dla niego chyba, nie? Choć on może mieć inne zdanie :).
  15. Tolu czy przy tych wpłatach było coś oprócz informacji, ze to na Batonika? Nie bardzo mi się te sumy zgadzają z deklaracjami i nie wiem jak to rozpisać w poście rozliczeniowym... Wpłaty jeszcze lipcowe...
  16. Bardzo serdecznie dziękuję. Jak tylko będzie na koncie napiszę. Jeszcze tylko dwa dni... Aska7 - mam coś uzgadniać z Katakka czy będziesz w kontakcie z Kasią? Wiem, ze już woziłaś do niej psy więc pewnie pierwszy kontakt ułatwiony :). Kasia podczytuje wątek więc i tak jest na bieżąco :).
  17. Teraz tylko musi się przekonać że to jej dom. Taki kochający i na zawsze. Będzie dobrze :).
  18. Tolu, bardzo dziękuję! Katakka podczytuje nasz wątek więc będzie wiedziała, że w tych kwestiach Maurycy ogarnięty :). A swoją drogą jakie wdzięczne imię ma wpisane - Amor :))).
  19. Na koncie Maurycego jest wpłata od Nadziejki. Bardzo dziękuję wszystkim bazarkowiczom i Nadziejce!
  20. Jest na koncie Maurycego wpłata od Nadziejki. Nadziejko bardzo dziękuję!
×
×
  • Create New...