-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Dziękuję! To poproszę ten wizytownik nr 22 i tych prześcieradeł - jak masz to nawet 20. I poproszę o zaznaczenie wcześniejszych zakupów bo jeszcze mnie podkupią :).
-
Poproszę nr 19, 33 i 116. Mogę prosić o wymiary w środku / chyba wizytownika/ w każdym razie nr 22. Ile masz sztuk nr 58 - tych prześcieradeł?
-
Kochana, nie ustaliłyśmy - Ty mi życie ratujesz ta propozycją i ja jestem przeszczęśliwa, że przekazujesz tu informacje o Maurycym! Wkleiła bym tu kwiatka ale boję się, ze będę miała różowy post :). Kasia mi też przysłała te wiadomości ale ja ostatnio naprawdę nie daję już rady... W pracy nie mam szans na wklejenie wiadomości na dogo a jak wieczorem wrócę do domu, ogarnę swój zwierzyniec to nie mam już siły na odpalanie kompa... Onaa - serdecznie dziękuję!
-
Post rozliczeniowy na razie tu - ciąg dalszy:) Deklaracje stałe: Wpłacane na konto ZEA: Iwona z Sosnowca 50 zł., deklaracja za 07-09 2025 podniesiona do 60 zł. wpłacone: VII, VIII, IX 2025 deklaracja od 10.2025 podniesiona do 100 zł. wpłacone X, XI 2025 malti 100 zł. wpłacone: 100 zł. VIII, IX, X, XI, XII 2025 Razem stałe na koncie ZEA 880 zł. Wpłacane na konto AlfaLS: elficzkowa 50 zł. wpłacone: VII, VIII, IX, X,XI, XII 2025 Aska7 50 zł. wpłacone: VIII, IX, X,XI, XII 2025 Nesiowata 10 zł. wpłacone: VIII, IX, X, XI,XII 2025, I 2026 Onaa 20 zł. wpłacone: VIII, IX, X, XI, XII 2025 Gabi 79 10 zł. wpłacone: IX, X 2025 Rodzice Aska7 50 zł. wpłacone: VIII, IX, X,XI, XII 2025 Jo37 20 zł. wpłacone: VIII, IX, X, XI, XII 2025 Aldrumka 30 zł. wpłacone: VIII, IX, X,XI, XII 2025 Koja 50 zł. wpłacone: VIII, IX, X, XI, XII 2025 Jankamałpa 20 zł. wpłacone: VIII, IX, X, XI, XII 2025 mdk8 10 zł. wpłacone: VIII, IX, X, XI, XII 2025 Agat21 20 zł. wpłacone: VIII, IX, X, XI, XII 2025 Beata Sz. z FB 35 zł. wpłacone: 50 zł. VIII, IX,X, XI, XII 2025 Katarzyna B. z FB 50 zł. wpłacone: IX, X,XI, XII 2025 siostra elficzkowej 30 zł. wpłacone: VIII, IX, X, XI, XII 2025 Dulska 20 zł. wpłacone X, XI, XII 2025 Razem stałe na koncie AlfaLS 2390 zł. Razem wpłaty deklaracji stałych 3270 zł. Wpłaty jednorazowe: AlfaLS 50 zł. 04.08.25 Nadziejka 40 zł. bazarek 14.08.25 Nadziejka 25,50 zł. bazarek 22.08.25 Agat51 470 zł. bazarek imienny 22.08.25 + 35 zł. dopłata do bazarku 01.09.25 Nadziejka 31,40 zł. bazarek 26.08.25 Jankamałpa 120 zł. 27.08.25 Onaa - spadek po Łatusiu - 400 zł. 28.08.25 anonimowy darczyńca z dogo 50 zł. 01.09.25 Ellig 50 zł. 03.09.25 Pani Beata Sz. z FB 55 zł. zwrot za tabletki uspokajające 02.09.25 Pani Irenka z Katowic 50 zł. 01.09.25 Jo37 100 zł. 08.09.25 Dulska 200 zł. 27.10.25 Nadziejka 111,50 zł. bazarek 2.01.2026 Razem wpłaty deklaracji jednorazowych 1788,40 zł. WYDATKI: 600 zł. Hotelik 28.08-27.09.25 600 zł. Hotelik 28.09.-27.10.25 102,38 zł. - preparat na uspokojenie, witaminy, smakołyki 02.09.25 600 zł. Hotelik 28.10.25-27.11.25 46,99 zł. - preparat na uspokojenie zlecony przez Weta 600 zł. Hotelik 28.11.25-27.12.25 600 zł. Hotelik 28.12.25-27.01.26 Razem wydatki : 3.149,37 zł. Razem na koncie AlfaLS 1029,03 zł. na dzień 02.01.2026 r. Na koncie Fundacji ZEA mamy 880 zł. - wpłaty w VII, VIII, IX, X, XI, XII 2025 r. Razem konto Maurycego na 02.01.26 to 1909,03 zł.
-
Od mojego poprzedniego postu rozliczeniowego konto Maurycego się sporo powiększyło ale też sporo z niego ubyło :). w szczegółach wygląda to tak: wpływy na moje konto: - Mdk8 30 zł., - Dulska 60 zł., - p. Beata Sz. z FB 150 zł. - Nesiowata 30 zł., - Onaa - 60 zł., - P. Monika B.-L. z FB 100 zł., - Elficzkowa -100 zł., - Aska7 i jej Rodzice 200 zł., - Koja 100 zł., - siostra elficzkowej 60 zł. - Aldrumka 60 zł. - Nadziejka - z bazarku dla Maurycego 111,50 zł. Razem: 1051,50 zł. Na konto Maurycego w ZEA wpłynęło: - Malti 200 zł. - Iwona z Sosnowca 200 zł. Razem: 400 zł. I niestety troszkę wydaliśmy: - hotelik 1800 zł. - leki na uspokojenie 46,99 zł. Razem wydatki: 1846,99 zł. I teraz jeszcze to przenieść do rozliczeniowego...
-
Onaa - kochana jesteś, wiesz? Bardzo, bardzo dziękuję Ci za wstawienie fotek i wieści o Maurycym! Ja ostatnio jestem tak zarobiona, że naprawdę nie wiem jak się nazywam. MF funduje nam, księgowym całe multum atrakcji na koniec roku i na początek kolejnego. Niektórzy moi klienci tak boją się KSEF-u, że likwidują działalności. A z tym jest sporo roboty... Zabieram się za uzupełnianie wpłat :).
-
Wydaje mi się, że trzeba zacząć zbierać deklaracje na Lolę. Nie możemy zostawić Limonki i Loli ...
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
AlfaLS replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Zaciskam kciuki za Was wszystkich bardzo mocno! -
Paczka odebrana, dziękuję bardzo!
-
Paczka odebrana. Bardzo dziękuję!
-
Poproszę jeszcze 5, 29 i 36 za CW.
-
Poproszę 24 A i B oraz 28A za 8 zł.