-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
"11-letni Amik wreszcie poznał co to trawa pod łapkami, czy pozna co to DOM?" -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Jejku te zdjęcia na trawie są przecudne:multi: A to z języczkiem najpiękniejsze:multi: To już w tej chwili zupełnie inny psiak niż ta kupka nieszczęścia na drewnianej palecie a co będzie dalej to dopiero zobaczymy i pewnie nie raz się zadziwimy;) -
[quote name='Grzecho'][SIZE=5][COLOR=red][I][B][U]Amik zaczął nowe życie!!![/U][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=3][COLOR=green]Czułam, wiedziałam że tak bedzie!!!!!!!!!!!! Zulka i Amik poza schroniskiem!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Rozumiem, że Wam tam w Tychach trochę smutno że takie cuda wyjechały ale jakie to jest piękne, że tak się stało. Jeszcze tylko DS dla Amisia i będzie pełnia szczęścia:multi:[/COLOR]
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']Się ciotka nie upijaj, bo dla Amika trzeba docelowego domku szybko szukać...Przecież on nie moze teraz zapuszczać w hotelu takich korzeni jak w Tychach, co nie?[/QUOTE] No dobra upiję się na razie herbatką a procenty zostawię jak Amiś dobry, cudowny domek stały znajdzie. Co racja, to racja........... -
Kurcze jak my się cieszymy że kolega Zulci z boksu też dostał swoja szansę od życia:lol::lol::lol:. Tak bardzo miałam tego malucha na sumieniu że nie wiem czy by się nie skończyło wzięciem go na DT a tak juz jest poza murami. Tyskie schronisko jest super w porównaniu z resztą polskich schronisk ale to jednak schronisko:shake:. A teraz wraz z Zulcią ogromnie, ogromnie się cieszymy wolnością Amika:multi::multi::multi::multi::multi: Grażynko i inni - zagladajcie, zagladajcie, niedługo będą nowe fotki mojej księżniczki..................
-
Biało-rudy Dyzio znalazł fantastyczny domek! Dziękujemy!! :)
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='grazyna9915']Jestem przesądna, banerek ściągnę jak kociak będzie u siebie. :eviltong:[/QUOTE] A nie będzie Ci brakowało małego rozrabiaki? -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Zulka szczeka na razie tylko przez sen ale jak jej wytłumaczyłam że sa jakies Amikowe tajemnice to dała mi do zrozumienia że jak będzie trzeba to na cioteczki zaszczeka bo ona też ciekawa co u kolegi. Na szczęscie nie musiała:evil_lol:Cioteczki na samą myśl się wystraszyły:evil_lol: Grażynko list Amika jest Twój. Jeśli tylko się przyda to ja będę szczęśliwa. Można tam ewent. dodać jedno zdanie w stylu "teraz dostałem szansę od losu" itd. ale to już proszę zrób według własnego uznania. A zdjęcia wklejaj, wklejaj bo my tu spragnieni fotek że strach:diabloti:. Choć ta nowa wersja Picasy nie jest fajna i trochę pracy wymaga;) -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Jakie cudne wieści i zdjęcia. A Amiś to na początku zupełnie jak moja Zulcia, ogonek podkulony, przestraszony ale widać że ciekawy świata. Za tydzień go nie poznamy!!!!!!!!!! Cudne są takie przemiany:multi::multi::multi: Mój weterynarz tez był pod wrażeniem książeczki z Tych;). Amiś bezpieczny to którego lub którą psinkę z Tych bierzemy na tapetę i szybciutko szukamy domku? Tosię i Balbinkę? Inne propozycje? Kurcze ale się cieszę. Normalnie się upiję z radości:drinka: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Jedzie :multi:jedzie:multi: Amik wyrusza w droge do Krakowa:) Magda dzwonila,ze ruszaja:loveu:to ja tez ide.Niedlugo poznac Amiczka. Przepraszam wszystkie ciocie,ktore czekaly w niepewnosci:oops: Amik zamieszka w hotelu,tam gdzie inne 'nasze' psiaki. Bedzie mial swoj,cieply boks,dwa spacery dziennie (gdy bedzie juz na to gotowy) i duuzo mizianka i odwiedziny czeste. Bedziemy w razie potrzeby sie socjalizowac i szukac domeczku:) Grazynko dziekuje:Rose: Madzi podziekuje osobiscie;)[/QUOTE] [SIZE="4"][COLOR="Red"]CUDNE, CUDNE WIEŚCI:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE="2"][COLOR="Black"]To na tak piękne wiadomości wszyscy tu czekaliśmy ale opłacało się czekać!!!!!!!!!! Zulka mi tu podpowiada, że to dlatego że cioteczki się przestraszyły że ona przyjedzie i tam wszystkich poustawia:evil_lol: Teraz z niecierpliwością ogromną kibicujemy Amikowi na nowej drodze życia i czekamy na szczegółowe relacje jak mu się wiedzie;)[/COLOR][/SIZE][SIZE="4"][COLOR="#000000"][COLOR="#000000"][COLOR="Red"]Amisiu bądź już zawsze szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']Nasyłaj Zulkę:eviltong:[/QUOTE] Uwaga! Już prowadzę z Zulką negocjacje:evil_lol: Ona szybciutko przypomina sobie jak się szczeka żeby Was drogie cioteczki postraszyć:mad: Amik do góry! -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']Tylko najpierw trzeba go troszkę ucywilizować ;)[/QUOTE] To dajcie mu tydzień albo dwa i chłopak pokaże co potrafi. Wiem co piszę bo jak adoptowałam Zulkę to też się wydawało / zwłaszcza Grażynce:evil_lol:/ że większego dzikuska w schronisku nie ma a teraz to pies prawie domowy ;)/jeszcze gdyby chciała przychodzić na wołanie to byłaby pełnia szczęscia:cool3:/. Amisiu mocno trzymam kciuki żebyś opuścił już to schronisko:thumbs: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Jejku jaki on jest śliczny:crazyeye: Dopiero na tych zdjęciach widać jaki to ładniutki piesek. Musimy mu znaleźć jakiś dobry domek i ludzia, który go pokocha bo szkoda żeby taka pięknota się marnowała, oj szkoda:cool3: Co to znaczy "nic nie powiemy"::mad: Mówcie a właścieie piszcie szybciutko bo jak nie to...................... naślę na Was Zulkę, byłą koleżankę z boksu Amisia i ona już Wam pokaże:evil_lol: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']dziewczyny czy gdzies oprocz 1 postu jest wiecej zdjec Amikunia??[/QUOTE] Wydaje mi się że nie:shake: Gdzieś Grażynka pisała że pies się nie zmienił tylko jest bardziej smutny:shake: W Tychach zdjęcia psiakom robi chyba tylko ona i ciężko jej wyrobić się czasowo ze wszystkim............ -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Amik na pierwszą! Może nastąpi cud i coś się zmieni w życiu Amika? -
[quote name='Grzecho']Oswajać, oswajać bo niedługo pojedzie do Szczecina albo lepiej to AlfaLS ją zbierze bo obiecała nas w Tychach odwiedzić. Prawda?[/quote] Oswajać, oswajać ;) bo kto to wie co z Arią będzie????????????? A Zulka jest coraz piękniejsza bo to pies domowy, kanapowy a właściwie dywanowy bo na kanapę to ona nieczęsto wchodzi;). Ale przede wszystkim to pies, który ma "swój kawałek podłogi" i wie o tym, że tak jest. Czasem mam wrażenie, że ona jest po prostu na swój sposób szczęśliwa i dlatego jest coraz ładniejsza, coraz bardziej ufna i radosna :multi:. I coraz pewniejsza siebie choć często jeszcze strach daje o sobie znać. Jeszcze dużo pracy przed nami, oj dużo - ale nic nas nie goni, na wszystko mamy czas. Na razie Zulcia najbardziej lubi być w domku tak jakby chciała się tym domem nacieszyć za te lata kiedy tego domu nie miała. Nie będę jej przeszkadzała bo najważniejsze żeby jej było dobrze ale jak będzie cieplej to przekonam ją że świat poza domem i podwórkiem też jest piękny:p.
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Wszystkim przypominamy Amika!;) Cioteczki mam wrażenie że coś planujecie względem Amika.:mad:Napiszcie coś bo my tu usychamy z tej niewiedzy:razz: -
Koniecznie przybywajcie, jeśli jest jeszcze ktoś chętny na wizytę u nas - zapraszamy:multi::multi::multi:. Jest tylko jeden problem :shake: Spory problem :shake::shake:. Grażynka tak pięknie zmieniła tytuł wątku a ja chyba zepsułam Zulkę:placz:. No bo cóż to za dama, która bez pardonu wciska się do koszyka Bogu ducha winnej Tosi? No dobra, przyznajemy że Tosia też nie jest bez winy bo lubi rezydować na posłanku Zulki, zwłaszcza na jej nowym materacyku ale żeby od razu tak do koszyka???????? Zobaczcie sami: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/9e0d83e9d5c3a810med.jpg[/IMG][/URL]. Jest jednak i dobra strona tego stanu rzeczy. Zulka mianowicie stwierdza że jak gości będzie sporo, a ma nadzieję że tacy 4-nożni też przyjadą to ona na upartego się nawet prześpi w tym koszyku. Gość w dom Bóg w dom. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/55/b4e6ce2767a1529amed.jpg[/IMG][/URL] Z A P R A S Z A M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mada:)']Czyżby Amiś wybierał się do hoteliku? :razz:[/QUOTE] Czy w życiu Amika szykują się zmiany? Cioteczki napiszcie coś koniecznie! -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']oj siedzi mi w glowie,siedzi....tyle czasu w boskie:( uda mu sie,to wiem na pewno:)[/QUOTE] Dobrze Cię rozumiem. Koleżanka Amika z boksu, którą adoptowałam czyli Zulka też siedziała w schronisku 11 lat i jak pierwszy raz o tym przeczytałam na jej wątku to też cały czas chodziła mi po głowie;) Efekt taki, że teraz jest królową w domu, na szczęście łaskawą królową;). Amikowi też musi się w końcu udać! -
Biało-rudy Dyzio znalazł fantastyczny domek! Dziękujemy!! :)
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Jakie super wieści:multi::multi::multi: Pytanie tylko czy DT nie będzie za bardzo pusty po wydaniu kawalerów. Ale pewnie nie będzie to trwało długo:evil_lol: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Jak fajnie przeskakują posty, najpierw otrzymałam podziękowania a dopiero później jest to za co je dostałam;) Widzę, że Tobie też ten Amik nie daje spokoju;). Kurcze żeby mu się udało! -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']czy ma ktos moze kontakt do grazyna 9915?najlepiej maila[/QUOTE] Na stronie schroniska w Tychasz jest adres mejlowy do grazyna 9915. Proszę bardzo: [email][email protected][/email]. Jest też numer gg: 2499113 Amiś wskakuj na pierwszą stronkę po domek. -
[quote name='magda222']A na tych fotkach to napewno jest Zula? ;)[/quote] Żeby się upewnić na 100% to trzeba przyjechać, sprawdzić a nawet sprawdzić numer czipa bo ostatnio byłam posądzana przez Grażynkę że podmieniłam suczkę i tylko poprzez numer czipa uda się dojść co to za psica u mnie w domu;). Na wizytę zapraszamy serdecznie;). Podobno w domu kto ma pilota od telewizora ten rządzi, jeśli to prawda to u mnie niestety nie jest wesoło, przynajmniej dla mnie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/318/b23b906ad4e483ddmed.jpg[/IMG][/URL] W dodatku Zulka tu chce dzwonić do Grażynki że jakaś taka mała kudłata ją napastuje. Całe szczęscie że nie pamiętała numeru. Tu dowód na tą "napastliwość": [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/318/d113bf31da61f64fmed.jpg[/IMG][/URL] Magda222 to kiedy przybywasz na sprawdzanko?????????????
-
[quote name='gonia66']Super wiadomości...super zdjęcia...super Sunia...no i oczywiście super Pańcia....a tak w ogóle to SUPER WĄTEK I PIĘKNA HISTORIA...:multi::multi::multi:[/quote] Szkoda tylko że jeszcze tyle psiaków czeka na szczęsliwe zakończenie swych smutnych historii życiowych:shake:. A na wątek zawsze cieplutko zapraszamy! Udawadniamy, że starszy pies to cudowna biała karta, którą można ślicznie zapisać;).