-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
GAMA w DS, STARA z cukrzycą nadal na kopalni. TYCHY
AlfaLS replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
Wiadomo coś jak kicia się sprawuje w domku? -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']mam niepodlinkowany banerek Amisia ..:oops: może mi ktoś tu taki dobry da ?[/QUOTE] U mnie jest podlinkowany - można się "częstować";) -
[quote name='anielica'][B]HALO!!![/B] [B]Kto odpowiada za ten wątek?[/B] [B]Kto widział te sunie ostatnio?[/B] [B]Kto może podać o nich informacje, zdjęcie?????[/B][/quote] Poprosiłam na wątku schroniska w Tychach żeby jakaś cioteczka tu zajrzała i podała nam jakieś informacje o suniach. Mam nadzieję że ktoś odwiedzi ten watek i będziemy miały aktualne dane ;).
-
Kochane cioteczki z Tych zajrzyjcie na wątek Tosi i Balbinki:mad:. Tam są konkretne deklaracje finansowe na hotelik i bardzo konkretne pytania dotyczące suniek. Szkoda żeby deklarujące wpłaty osoby się zniechęciły i do podnoszenia wątku i do wpłat:cool3:. Bardzo prosimy o odpowiedzi na zadane na wątku pytania:modla::modla::modla: . Suńki maja niepowtarzalną okazję i trzeba im pomóc:p.
-
Przypominam, że moja siostra daje 30 zł:multi:. Będę przekazywała wraz z moja składką;). Może niech ktoś zrobi czytelne rozliczenie ile konkretnie mamy, ile brakuje bo musimy dokładnie wiedzieć na czym sunie stoją. A aktualne informacje o psinkach też bardzo by się przydały:cool3:. Z moich pobieżnych wyliczeń wynika że brak jeszcze tylko 50 zł. :multi: / do 530 zł. czyli za dłuższy miesiąc/.
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Amisiu podpowiedz Zulci jak się bawić zabawką;). Zulcia tego nie umie :shake:a tak bardzo chcialabym żeby też mogła miec takie radości jak Ty;) -
[quote name='Justy$ka']A kto pomoże Marcelkowi? :razz:[/quote] Marcelkowi też należy pomóc ale niestety my na razie musimy się skupić na naszych psinkach - one już 10 lat siedzą w schronie i drugi raz mogą nie mieć takiej szansy. A na dwa psy to niestety zbiórka też większa więc nie dziw się że te cioteczki, które tu składają deklaracje nie spieszą z deklaracjami dla Marcelka. Jednak na pewno będą o nim pamietały;)
-
[quote name='Basia1968']słuchajcie nawet bez stałych deklaracji można psinki umieścić w hotelików. Zawsze ktos dorzuci chociażby jednorazowo jakąś kwotę. Wiem sama po sobie, że jak już psinki w hoteliku to więcej osób pomoże. Nie ma co zamartwiać się na zapas. Oby miejsce było, to reszta juz z górki:loveu: A u Murki, to już jak w raju będą miały piesiutki. Hotelikową stronę zawsze więcej osób ogląda.[/quote] Basia ma rację! Najważniejsze żeby psinki pojechały, żeby się miejsce nie zmarnowało jak już będzie. To co brakuje to może bedą jednorazowe wpłaty, może ktoś jeszcze się nam zdeklaruje, trochę nazbieramy z bazarków. Damy radę!!!!!!!!!!! I żeby było troszkę weselej i troszkę bardziej do przodu - moja siostra też się na hotelik dla Tosi i Balbinki odrobinę dołoży - mamy dodatkowe 30 zł.:multi::multi::multi:
-
[quote name='magda222'][CENTER][B][SIZE=4]Bardzo prosimy o pomoc!!![/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Brakuje nam tylko (albo aż) 110-128 zł stałych deklaracji.[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Te bidulki są całe życie w schronisku :-([/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Pokażmy im jak wygląda świat,wolność,miłość!!![/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] Musimy to uzbierać!!!!!!!!!! Jak nie będzie deklaracji to weżmiemy sie ostro za bazarki i [SIZE=4][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]MUSIMY mieć tą kasę. Sama /jak mi tylko ktoś podpowie jak się robi bazarek bo nigdy go jeszcze nie robilam zrobie/zrobię parę ale to miejsce jak już będzie nie może się zmarnować. Te psiny odsiedziały juz wszystkie wyroki świata!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]WESOŁYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Gorące świąteczne uściski wraz z życzeniami wesołych świąt dla Amika i dobrych duszyczek, które mu kibicują. AlfaLS, Zulka oraz Kubuś i Tosia -
[SIZE=3][COLOR=red]Kochani! Wszystkim miłośnikom zwierząt życzymy radosnych świąt, smakołyków na stole i "kroplę" wody w Dyngusa oraz tego żeby nasza "zwierzolubna" rodzina się rozrastała bo w masie weselej. A naszym czworonożnym / i nie tylko bo np. trójnożnym też/ przyjaciołom zawsze pełnych brzuszków i opiekunów, którzy będą się nimi troskilwie zajmowali! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#ff0000]AlfaLS, Zulka, Kubuś i 3-nożna Tosia[/COLOR]
-
Biało-rudy Dyzio znalazł fantastyczny domek! Dziękujemy!! :)
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='balbinka79']Oj coś upada ten nasz wątek. Prawie nikt nic nie pisze, że nie wspomnę o fotkach. No tak ale idą święta i wszyscy są zabiegani. Ja postaram się jutro wkleić jakieś fotki.[/QUOTE] "Jutro" już minęło:cool3: a foteczek brak:mad: -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
AlfaLS replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Dalej nic nie wiadomo o Rudziku? -
Coś strasznie cicho u psinek:-(. Dopiszcie mnie do listy. Na razie 30 zł. a jak bedę przy kasie to pewnie bedzie więcej;). Pozdrowienia od Zulci, która też czekała na miejsce u Murki i też jej raz kolejka przepadła bo nie było deklaracji wpłat. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - ja ją na dogo znalazłam i juz hotelik nie jest potrzebny;). Może historia sie powtórzy?
-
A Zulcia w ubiegłym tygodniu miała pierwsze swoje spotkanie z dorcass / ja zresztą też:evil_lol:/ ale zamiast jej pięknie podziękować za pomoc w szukaniu to wykopała sobie dołek pod ławką i tam prawie cale spotkanie w chłodku przeleżała;). Podrawiamy pięknie dorcass:multi:. I Jej synka i psiknę oczywiście też:multi:.
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Ależ on cudny!!!!!!!!! Mam wrażenie że Amik ma poczucie że jest w psim raju!!!!!!!! A to jak niesie dumnie swoją zabawkę - powalające:multi: W nim nie można się nie zakochać:loveu: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']wiecie co ? ja to myslę że jemu jest lepiej u was w Lednicy w hoteliku niz u tej Pani....:eviltong::lol:[/QUOTE] Bo tu jest kochany i zaopiekowany:loveu: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika']Silke, dorota1 , dzięki za zdarcie plakatów :) wczoraj tez troszkę oczyściłyśmy miasto , co prawda było to o wiele przyjemniejsze niz rozwieszanie, ale nogi juz nam chyba na stałe w **** zostaną ;) Dokładnie to rozumiem;). Ja z pomocą innych / Grażynko :modla::modla::modla:/ naklejałam plakaty Zulci przez 3 tygodnie, było tego multum i mimo że zrywanie jest o niebo przyjemniejsze niż wieszanie - też momentami miałam dość:mad:. I żeby było śmieszniej jeszcze niedawno trafilam na dwa i to w takich miejscach, które "oczyszczałam" w pierwszej kolejności:cool3:. Amika nigdy, przenigdy nie można zostawiać samego np. przywiązanego:razz:. Te psiaki po latach w schronie chyba rozumują sobie w ten sposób że człowiek je zostawia i sobie idzie i dlatego się oddalają. A Amik po tylu latach w schronisku może tak mieć już do końca życia :painting: _________________________________________________________ -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Mimo wszystko chyba też bym Amika tej osobie nie oddała:cool3:To podobno nie jest pierwszy raz że jej psiak zginął:razz: I kto wie może za miesiąc będzie też chciala go zostawić gdzieś bo jest już u niej baaaaaaaardzo długo ale to będzie tylko [FONT="Arial Black"][/FONT]jej długo........... -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Najcudowniejsza wiadomość dzisiejszego poranka!!!!!!!!!!!! Jak to dobrze że już jest bezpieczny!!!!!!!!!!!!!! -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Może jest w Krakowie lokalne radio, które mogłoby nadawać komunikaty o Amiku? U nas był spory odzew nas takie komunikaty, zwłaszcza jak ktoś jeździ po mieście samochodem i słucha radia to później zwraca uwagę na chodzące bez opiekuna psy. Podkreślajcie że tyle lat był w schronisku, to chwyta ludzi za serce i naprawdę chcą pomóc. W Szczecinie zdało egzamin to w Krakowie pewnie też będzie mogło pomóc. Kurcze u nas tez lało jak Zulka zginęła - plakaty przemakały bardzo szybko i w dodatku sie odklejały zanim ludzie przeczytali. Trzymam kciuki żeby chociaż pogoda się poprawiła a najlepiej żeby Amik sie znalazł. -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Jestem dobrej myśli że Anik się znajdzie. On nie jest tak wycofany jak to było z Zulką. Ona do człowieka nie podeszłaby za skarby świata a on pewnie podejdzie. I to jest jego szansa. A jak tylko podejdzie do myślącego człowieka to trafi albo do schroniska albo do jakiegoś weterynarza i odczytają czipa. Tylko do kogo jest przypisany ten czip? Do nowej właściecielki czy do karusiap, czy jeszcze do schroniska w Tychach? Bo tam będą dzwonić. Tak trafiła spowrotem do domu Zulka. W schronisku odczytali czip a że był on juz przepisany na mnie to dzwonili do mnie.