-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Sabinko02 widze że mamy podobne spojrzenie na problem Balbinki;). Szkoda że ona tak daleko od naszego weta chętnie bym ja do niego zabrała - to bardzo dobry chirurg i ma ogromne wyczucie w tego typu sytuacjach. A tutaj może - niczego nie ujmując Pani wet. - może ona się obawia tej operacji ze wzgledu na to że sama nie czuje się zbyt silnie w chirurgii onkologicznej? Przecież nie wszyscy sa najlepsi z wszystkiego......:shake: W końcu od operacji oczka minęło sporo czasu i te guzy nie pojawiły się od razu to dlaczego teraz po ich usunięciu mają się tak szybko znowu odbudować?
-
To u Balbinki sytuacja nieciekawa:shake:. Ja po swoich doświadczeniach z kotką z paskudnym nowotworem łapki bym się nie zastanawiała i operowała i to szybko. Narkozę zniesie bo już przez jedną przechodziła, a te leki wspomagajace niczego nie zatrzymaja, guzy będą rosnąć i się rozsiewać:shake:. Możemy jej zafundować pół roku życia we względnym spokoju i nieciekawą sytuację potem albo dać jej dłuższą szansę choć okupioną chwilowym bólem i niewygodą:shake:. Nasz weterynarz w takich sytuacjach najczęściej proponuje operację bo to przedłuża życie i poprawia komfort tego życia. Oczywiście poza szczególnymi sytuacjami. Ale to moje zdanie, nie ja podejmuję decyzję............... A co u Tosi? Zdrowotnie?
-
DT po trzech dniach oddaje ślepego psa, pilnie potrzebna pomoc!
AlfaLS replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może coś napisać - jak Ślepaczek? Martwimy się tu o niego:-(. -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Sary i podczytuję;) i mocno trzymam kciuki za Sarunię;). -
DT po trzech dniach oddaje ślepego psa, pilnie potrzebna pomoc!
AlfaLS replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo coś co u psiaka? Czy coś sie zmieniło czy dalej taka trudna sytuacja? -
DT po trzech dniach oddaje ślepego psa, pilnie potrzebna pomoc!
AlfaLS replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Co tam u naszego Ślepaczka? Martwię sie o niego:shake:. -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
AlfaLS replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Juz prawie miesiąc - co tam u Ewy? -
DT po trzech dniach oddaje ślepego psa, pilnie potrzebna pomoc!
AlfaLS replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Kurcze jakbym mieszkała bliżej to sama bym go wzięła na ten miesiąc na tymczas:lookarou: a tam musimy znaleźć coś bliżej bo nie ma sensu wozić psiaka ponad 600 kilometrów w jedną stronę na miesiąc. A na dłużej wziąć go niestety nie mogę:cool3:. -
DT po trzech dniach oddaje ślepego psa, pilnie potrzebna pomoc!
AlfaLS replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vannes']Ha! Myślałam, myślałam i wymyśliłam! Moja kol. wyjeżdża na kolonie potem może brać go na dt! Hurra![/quote] Cudna wiadomość:multi::multi::multi:. Tylko czy to pewne? I od kiedy? Tzn. kiedy to bedzie to po koloniach? Z wrażenia pisze coś tak nieskładnie :razz:. -
DT po trzech dniach oddaje ślepego psa, pilnie potrzebna pomoc!
AlfaLS replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vannes']Podnoszę. Kurde szkoda że nie ma dla niego dt. Ja pomyślę kto by mógł wziąźć. Tak mi go szkoda że... Eh[/quote] DT byłby dla niego najlepszym rozwiązaniem - tylko gdzie go znaleźć? -
Grażynko wydaje mi się że założenie drugiego profilu na Naszej Klasie nie jest złym pomysłem;). Wiem, że bardzo dużo pracy i czasu włożyłaś w ten, który juz istnieje ale chyba sama zdajesz sobie sprawę z tego że on niedługo umrze smiercią naturalną:angryy:. W sytuacji gdy nikt nie będzie nad nim pracował /a przecież Pani, która go odzyskała nie będzie/ to niedługo nie będzie on wiarygodny. Uważnie przeczytałam to co napisałaś o tym, że ludzie Ci zaufali, uwierzyli i chcieli pomagać - dlatego myślę że nie można tego zmarnować :shake:. Musisz tylko wyraźnie napisać, że to Ty masz kontakt ze schroniskiem, krótko wyjaśnić sytuację a reszta to fakty przemówią za Ciebie - na Twoim profilu bedą dane aktualne, pełne, wyczerpujące. Twój profil będzie żył a tamten będzie zamierał. TO BĘDZIE TWOJA WIARYGODNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!:czytaj: nasz:angel:. Kurcze nie można się poddawać przez jedną g......ą babę!!!!!!!!!!!!:2gunfire: Zwierzaczki Cię potrzebują i Twojej pracy! A Ślepaczek szczególnie! Szkoda że jestem tak daleko i nie mogę Ci jakoś wymiernie pomóc bo bardzo chętnie bym to zrobiła :loveu:.
-
DT po trzech dniach oddaje ślepego psa, pilnie potrzebna pomoc!
AlfaLS replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Widziałam na własne oczy Ślepaczka jak jeszcze był na kwarantannie. Wydawał się tam taki bezbronny:-(. Jak strasznie biedny musi być teraz na boksach ogólnych:-(. Ja ogłoszeń robić nie umiem ale może poprosimy dorcass, żeby zrobiła mu troszkę reklamy jak będzie miała chwilkę? Zaraz napiszę do niej PW. Może uda nam się znaleźć jakiś kawałek podłogi dla biedaczka? -
Grażynko nie ma psów nieadopcyjnych, tylko każdy musi trafić na swojego człowieka. My miałyśmy szczęście trafić na siebie i dlatego to nasze wspólne życie daje takie fajne efekty;). Powiem szczerze, ze na opinii Twojej i Grzecha najbardziej mi zależało. Ja, wiadomo, nie jestem obiektywna a Wy Tarę znaliście taką jaka była kiedyś:-(. Teraz mam pewność, że intuicja mi podpowiadała dobrze i moje postępowanie z Tara było odpowiednie. Sama nie wiesz jaką mi sprawiasz frajdę tak pięknie pisząc o mojej suczce:loveu:. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich znajomych z Tych :calus:.
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przekazałam moją skromna składke dla Sary za lipiec;). -
Ta soboto-niedziela była bardzo udana:lol:, cały czas wszystkim tu w Szczecinie opowiadamy jak super było i myślę że wszyscy są już znudzeni naszymi zachwytami ale co nam tam:cool3:. Ja byłam pierwszy raz w życiu na Śląsku i nigdy nie myślałam że jest tam tak ładnie i że tacy fantastyczni ludzie tam mieszkają:loveu::loveu::loveu:. Grażynko, Grzesiu, Dawidku - jesteście cudowni i cudowne jest to co robicie dla zwierzaczków:loveu::loveu::loveu:. Ciekawe tylko dlaczego taka cisza na wątku Arii, która niby szuka domu;).