-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byłam, przeczytam;). W tej chwili u mnie trochę krucho z finansami ale 20 zł. przekaże od ręki. Poproszę o numer konta gdzie mam wpłacić;). Ważne że sunia bezpieczna:multi:. Jest przepiękna a ta jej ufność do ludzi budzi podziw po tym co przeszła:mad:. -
[quote name='iwona213']nie dostałam ogłoszeń, proszę o przesłanie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Wysłałam do kisiaraf - juz się poprawiam i wysyłam na podany adres;). Przepraszam za zamieszanie.
-
[quote name='dorcass']wooow Alfa jestem pod wrazeniem:crazyeye:, to jest naprawde cos i wielka sznasa dla psiaków i odciążyłysmy p. Grażynke:) dziękuje Alfa:multi:[/quote] Nie ma za co dziękować ;). Mam sentyment do tyskiego schroniska:p. Jak do jutra żadnych uwag nie będzie to wysyłam. Choć chciałabym tak prawdę mówiąc uwagi w stylu: nr x nieaktualny, znalazł dom:lol:.
-
[quote name='Olena84']Co u Was słychać?[/quote] U mnie wszystko ok;). Mieszkam sobie w tym Szczecinie już trochę czasu i myślę, że mi się tu podoba:lol:. A tak sie na początku bałam tu przyjechać:oops:. Szczególnie lubię te długie spacery, na które chodzimy. Ile ja sie tu nawącham zapachów! A wszystko muszę powąchać, nic nie mogę opuścić bo taka jestem ciekawa tego świata! Czasem to się zachowuję trochę dziwnie, moja opiekunka mówi że jak szczeniak ale ja nie pamiętam jak się zachowuje szczeniak więc nie wiem czy mówi prawdę:cool3:. Biegam sobie jak szalona, potrafię się tarzać w trawie i nawet śmiesznie podskakiwać:multi:. Jednak nie mówcie o tym nikomu bo może się będą ze mnie śmiali że taka poważna suczka a tak się bawi jak młody psiak - ale co mam robić jak mnie rozpiera energia i chęć życia? :multi: Teraz jestem bardzo zajęta bo robimy testy:shake:. Nie bardzo mi się one podobają bo nie wiem co z nich wyniknie:shake:. Ostatnio byliśmy na dworcu - tak to miejsce nazwała Duża. Chodziliśmy po peronach, czekaliśmy na przyjazd czegoś takiego bardzo dużego, później na odjazd innego dużego:crazyeye:. Nie wiem na pewno po co to wszystko ale się domyślam:razz:. Ta Duża chce ze mną gdzieś jechać tym dużym. Podobno do Tych ale po co? Przecież ja tam już byłam i to tyle lat. I wcale mi sie tam nie podobało:shake:. Co ona planuje? Chce mnie oddać znów do schroniska? Ja tam już nie pójdę, nawet na wizytę "na starych śmieciach" nie mam ochoty:cool3:. Teraz jestem szczecinianka i tak ma zostać już na zawsze!:eviltong: Duża mówiła że pojedziemy z krótką wizytą to chyba wrócimy razem do domu, nie? :roll: Podobno chce się mną pochwalić przed wszystkimi, którzy mnie znali jako taką biedną Zulkę ze schroniska:-o. No dobra zrobię to dla niej - niech się pochwali ale nie gwarantuję że bedę tam taka jak w domu bo wiadomo co dom to dom a tam będę na wyjeździe i na pewno będę miała stresa:cool3:.No sami powiedźcie mam jechać? Trochę się boję ale podobno to obiecałam Pani Grażynce jak mnie szukała kiedy uciekłam. Tylko kiedy ja to obiecałam jak przecież mnie nie było:crazyeye:. Pewnie ta Duża obiecała za mnie i ja teraz muszę dotrzymać słowa, które Duża dała:evil_lol:. Sami zobaczcie co ja się z nia mam:lol:. Ale lubię ja to się poświęce, niech ma:loveu:. Trzymajcie sie ciepło i zaglądajcie czasem do mnie:loveu:. Tara / dawniej Zula/. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/117/787ee35129833399med.jpg[/IMG][/URL]
-
REZERWOWI: [LIST=1] [*]Pies, młody zaledwie roczny Szaman. Umaszczenie czarne z delikatnym beżowym akcentem na łapach i pysku. Beżowe kropki przy oczach beżowe i uszy od środka dodają mu uroku. Mieszaniec owczarka, który jest bardzo ciekawy świata do tego stopnia że potrafi wspinać się po ogrodzeniu i uciekać. Jednak nie ucieka daleko. Trudno się zresztą dziwić tym ucieczkom bo jakże młody, ciekawy świata, energiczny psiak ma spokojnie siedzieć w schroniskowym boksie? Może ktoś potrzebuje towarzysza na długie spacery lub rowerowe wycieczki – Szaman będzie dobrym kompanem a powodów do samodzielnych wycieczek już nie będzie. Pospacerujemy razem, Szaman już gotowy do drogi. Tel. xxx xxx xxx [*]Pies, BAKS. Ma 10 lat, jest małym przyjaznym do ludzi czarnym kudłatym psiakiem. Ma śliczna sierść, która aż się prosi o głaskanie. Mimo wieku jak trzeba potrafi być jeszcze przywódca stada. Czeka na kogoś kto będzie chciał mieć kolegę na letnie spacery i cieplutkie futerko do głaskania na jesienno-zimowe wieczory. Zadzwoń Baks tak bardzo chce mieć dobry domek na ostatnie lata życia, zasłużył na niego, tel. xxx xxx xxx [*]Suczka, starsza 12-letnia Dygusiowa jest w schronisku „od zawsze”.Dotąd jednak jej pobyt był znośny bo miała swojego kolegę, z którym zawsze była w boksie. Przy nim czuła się bezpiecznie. Jednak kolega nie żyje a mała suczka została sama. Ma biały pyszczek i biały brzuszek , reszta krótkiej sierści jest brązowa. Jest bardzo wrażliwa i na razie nieufna ale jak znajdzie swojego człowieka to powolutku się oswoi i zaufa. Jej potrzebna jest cierpliwości, czas i kochany człowiek, który jej nie odrzuci. Zadzwoń w sprawie Dygusiowej, tel xxx xxx xxx. [/LIST]
-
Cioteczki wklejam to co stworzyłam;). Na razie nie wysyłam tylko czekam na uwagi:cool3:. Po ich uwzgledniemiu wyślę tam gdzie trzeba;) Czytajcie i poprawiajcie: [LIST=1] [*]Suczka, niewielka, 4-ro letnia LIRA, czarna z krótką sierścią czeka na kochający dom po tym jak właściciele ją porzucili. Jest bardzo spokojna i ufna ale boi się innych psów i ich szczekania dlatego chowa się w najdalszy kąt boksu. Mimo że czeka na nowego opiekuna już od 2006r. to w jej oczach widać jeszcze nadzieję i wiarę w to że to czekanie ma sens. Suczka jest wysterylizowana i zaszczepiona i tęsknie wygląda przez kraty. Czy znajdzie się ktoś kto ją pokocha już na zawsze? Kontakt tel. xxx xxx xxx [*]Suczka, KAJA, nieduża ruda piękność z białymi akcentami na pyszczku i króciutką sierścią. Kaja jest starszą, 9-cio letnią suczkę, która miała kiedyś swój dom i ukochaną właścicielkę, z którą chodziła na spacery i na zakupy, nawet bez smyczki. Właścicielka jednak zmarła i dla Kaji nie było już miejsca w domu. Kaja nie rozumie dlaczego jest w schronisku i ciągle czeka na kogoś kogo mogłaby pokochać tak mocno jak swoją byłą Panią. Jeśli chcesz poznać i pokochać Kaję zadzwoń xxx xxx xxx [*]Suczka DERI ma 6 lat i jest średniej wielkości. Do schroniska przyszła sama bo widocznie uznała że tylko tu może uzyskać pomoc, która była jej bardzo potrzebna. Była w stanie skrajnego wyczerpania. Teraz pięknie się prezentuje. Jej brązowo-czarna sierść nabrała połysku, jest gęsta i aż się chce ją głaskać i głaskać. Niestety Deri nie ma swojego człowieka do głaskania i pieszczot a tak bardzo by chciała. Jest bardzo aktywna, lubi przewodzić w stadzie ale schroniskowy boks ją bardzo ogranicza i nie może pokazać wszystkich swoich zalet. Deri chciałaby mieć swój dom i jednego ukochanego opiekuna, który doceni to co ona może mu ofiarować i zaopiekuje się nią tak żeby nigdy już nie musiała sama szukac pomocy dla siebie. Tel. w sprawie Kaji xxx xxx xxx [*]Suczka Mika, przepiękna wysterylizowana 9–cio latka. Ma śliczny jasnobrązowy pyszczek i takie same smukłe łapy. Tułów jest czarny i mięciutki. Jest w schronisku prawie całe życie i na razie boi się ludzi a to dlatego że ich nie zna. Jednak ona podobnie jak inne psy z tego schroniska na pewno odzyska chęć do życia i kontaktów z człowiekiem gdy wyjdzie za bramę i dostanie szansę na nowe życie. Czeka na kogoś cierpliwego, kto jej pokaże świat bez krat, ofiaruje trawę pod łapami i spokojne spacery. To tak mało i jednocześnie tak dużo. Jeśli chcesz pokazać Mice ten świat bez krat ale z człowiekiem zadzwoń xxx xxx xxx [*]Suczka Doli. Ma 4-ry lata, liskowatą urodę i śliczną puszystą sierść. Jest średniej wielkości. Trafiła do schroniska bo jej poprzedni opiekun przywiązał ja do schodów i uciekł. A ona czekała i czekała... Mimo tego doświadczenia nie traci wiary w człowieka i wciąż się uśmiecha. Jej radosny pyszczek jest ozdoba schroniska. Jest wysterylizowana i czeka na dom, miłość i opiekuna takiego, który już nigdy nie zostawi. W sprawie Doli zadzwoń xxx xxx xxx [*]Pies, Charli ma 4 lata. Jest szczupłym średniej wielkości psiakiem. Jego poprzedni właściciel obszedł się z nim bardzo źle – przywiązał psa do krat schroniska i to tak mocno, że pies mało tego nie nie przypłacił życiem. Mimo tych złych wspomnień ten czarny pies z białym krawatem i króciutka sierścią bardzo tęskni za opiekunem i bardzo mu źle w schronisku. Jeśli chciałbyś żeby Charli zaczął swoje drugie, szczęśliwe życie z Tobą zadzwoń xxx xxx xxx. [*]Pies CYGAN ma tylko 2 lata i jest niedużym czarnym mieszańcem teriera. Jest łagodny wobec ludzi i innych zwierząt. Pod dredami nie widać jego piękności ale jak został ostrzyżony można było zobaczyć jaki jest cudny. Niestety czas płynął, sierść odrosła a Cygan nie znalazł dotąd opiekuna, który zatroszczyłby się o nie tylko o kolejne strzyżenia ale także o kochające serce psiaka czekającego na dobry dom? Chcesz się zaopiekować Cyganem, ofiarować mu dom i miłość zadzwoń xxx xxx xxx [*]Pies. Malutki czarny kudłaty psiak z pięknym białym krawatem – to on Dredzik. Ma dopiero 2 lata, jest energiczny, jak każdy młody psiak i trochę nieufny. Z ogromnym zainteresowaniem obserwuje ludzi odwiedzających schronisko. Dredzik już raz miał dom ale tylko jeden dzień bo nowi właściciele oddali go gdyż dużo szczekał. Może jednak nie pokochali go dostatecznie mocno? Przecież psy szczekają zwłaszcza jak się cieszą i jak chcą pokazać że są dla kogoś ważne. Czy ktoś ma miejsce w sercu i w domu dla szczekającego Dredzika? Człowieku z dużym sercem zadzwoń. Dredzik czeka. Tel. xxx xxx xxx [*]Pies, mały, rudy, cudowny Rysio.5-letni pies, mieszaniec jamnika trafił do schroniska po śmierci właścicielki. Był przerażony,bardzo nieufny i wystraszony, potrafił załatwić się pod siebie tylko dlatego że człowiek się nim zainteresował. Dziś Rysio otwiera się na ludzi, zaczyna do nich wychodzić i nieśmiało prosić o pogłaskanie. Jednak w schronisku ludzie wciąż się zmieniają i nie ma możliwości zaufać temu jednemu jedynemu człowiekowi. A taki jeden człowiek jest potrzebny Rysiowi. Piękne, smutne brązowe oczy wypatrują przez kraty kogoś kto pozwoli żeby to małe serduszko znów pokochało i zaufało. Czy masz ochotę na spacer z Rysiem? Bo on już na ten spacer gotowy. Tel w sprawie Rysia xxx xxx xxx [*]Pies, malutki, drobniutki rudy Ignaś z króciutką sierścią. Ma tylko dwa lata i pilnie szuka domu. Ma bardzo łagodną naturę a to w połączeniu z jego wielkością a właściwie małością powoduję że jest wykorzystywany i atakowany przez inne zwierzęta. Może mieszkać z dziećmi. Pilnie szukamy kogoś kto się nim zaopiekuje, da mu bezpieczeństwo i ciepły kąt. Tel. xxx xxx xxx. [/LIST]
-
[quote name='dorcass'] to kto robi oglosznia w nastepnym tyg? moze Alfa??? to nie jest trudne jak widac:roll:[/quote] OK. Jutro postaram sie nad tym posiedzieć ale pewie nie bedzie to takie profesjonalne jak dorcass;). Rozumiem że pieski moge wybierać z tych szukających domu na pierwszych stronach wątku?
-
[quote name='iwona213']bardzo proszę aby w następnym tygodniu, ogłoszenia nie kończyły się tak samo, niech każde ma inne zakończenie.[/quote] Dorcass - jakby jakaś pomoc przy ogłoszeniach była potrzebna to prosze pisz - ja mam jak to mówią "lekkie pióro" tylko nie zawsze tu zaglądam:cool3:. Podaję jeszcze swoje gg tak na wszelki wypadek 7791713;)
-
[quote name='zuziaM']No dziewczynki, moze jeszcze przed hotelikie sie uda staly domek znalezc .... to by bylo najwspanialsze ! Dlaczego nikt nie chce takich cudnych starszych dziewczynek ? Juz to kiedys pisalam, ale powtorze, ze jesli Tosia tak podobna z wygladu do mojej Isi ma tez taki sam charakter, to po prostu ... PIES IDEAL :lol: ! ! ![/quote] Z kolei Balbinka jest bardzo podobna do mojej Zulki /teraz Tary/ też z tyskiego schroniska. Była jeszcze starsza od panienek jak ją adoptowałam a teraz to cudowny, radosny szczeniak:multi: /choć w papierach 13-letni:evil_lol:/
-
Dopiero teraz dotarłam na ten watek i chyba nie musze pisać jak strasznie jest mi smutno po tym jak go przeczytałam:-(. Sama pół roku temu adoptowałam suczkę, która 12 lat swojego życia spędziła w schronisku. Chciałabym jej nieba przychylić i myślę że dokładnie to samo chciał robić opiekun Aleksa. Tak bardzo mi przykro, że Aleksa już nie ma:placz:. Te rudziaki mają w sobie coś takiego.......... Może ktoś kto tu zagląda zna domek szukający cudnego rudziaka? W hoteliku w Krakowie jest kolejne rude cudo, które całe życie sędziło w schronisku a ponieważ ma swoje lata to o domek nie jest łatwo. Poczytajcie w wolnej chwili http://www.dogomania.pl/forum/f28/11-letni-amik-znalazl-dom-po-ucieczce-szuka-go-znowu-103960/. Ogromne wyrazy szacunku dla Pana Panie Rafale.
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']Amiczku kochany nikt ci jeszcze domku nie dał...:shake:[/QUOTE] I odwiedzin cioteczkowych też coraz mniej:shake: -
I na deser kilka portrecików mojej ślicznotki. Wszystkie "plenerowe" bo ona jest taka kochająca spacery jakby się chciała nimi nacieszyć za wszyskie lata, kiedy ich nie miała. Uwaga - oto ona: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/117/460b66561801d155med.jpg[/IMG][/URL], [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/113/d5590d408803afdemed.jpg[/IMG][/URL], [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/117/cc947b270acad5a8med.jpg[/IMG][/URL], I żeby nie było że o czymś zapominamy - na spacery chodzimy z wodą i miseczką bo czasem chce nam się pić! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/113/8b5a781ba76ecd61med.jpg[/IMG][/URL]. A teraz jestem już zmęczona to odpocznę, tylko co tam się dzieje? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/117/02fe480968991034med.jpg[/IMG][/URL] Tara pięknie pozdrawia wszystkich i prosi - zaglądajcie do nas!!!!!!!!
-
Tara bardzo lubi zwiedzać i to dokładnie wszystko więc staram się sprostać jej wymaganiom. Duża ta łąka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/112/4de196a3aa615c3amed.jpg[/IMG][/URL] Ciekawie tu nawet: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/112/ec8c37f0ae564334med.jpg[/IMG][/URL] A tam co się dzieje? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/117/7d5b41afa79b39b4med.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze muszę pobiec i prawdzić co jest obok fontanny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/117/42d360ee941e7f41med.jpg[/IMG][/URL] A potrafię tak biegać że nie można mi zrobić zdjęcia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/117/faa07c7f02726412med.jpg[/IMG][/URL] cdn.
-
Witamy serdecznie na wątku mojej śliczności [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/117/787ee35129833399med.jpg[/IMG][/URL]. Śpieszymy z nowinami co u nas. Więc po pierwsze Zula nie jest już Zulą:evil_lol:. Jednak moja niechęć do tego imienia oraz absolutny brak przywiązania do niego pieska spowodowały zmianę. Propozycji bylo kilka i to nowa właścicielka wybrala że będzie teraz Tarą. Od razu zaczęła reagować na to imię, inne propozycje pozostawiając bez zainteresowania jakiegokolwiek;). Tak więc Tara żyje sobie bardzo spokojniutko i chyba .........młodnieje. Ostatnio zaczęła obgryzać nogę od stolika i "zamordowałą" mi ładowarkę do komórki. Chyba naprawdę poczula że jest już u siebie i może wszystko :evil_lol:. Jednak ja mam troszkę inne zdanie w kwestii tego "może wszystko" /bo u siebie to ona jest na milion procent/. W związku z tym nie tylko karnie pomaszerowałam po nową ładowarkę ale także po gryzaki do zoologicznego. Kupiłam tego cały ful żeby miała co gryść i zajadać i inne żeby miała się czym bawić. Na szczęście zainteresowania niszczycielskie są za nami. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/117/379b751e2225d67dmed.jpg[/IMG][/URL] Przy okazji została nabyta 10 metrowa taśma do spacerów żeby Tara czuła się swobodniej na otwartej przestrzeni ale jednak żeby była pod kontrolą. Baaaaaaardzo jej to pasuje: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/112/69297dee9da5d11emed.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze taka fotka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/117/e299b8648f72b0d1med.jpg[/IMG][/URL] cdn.
-
GAMA w DS, STARA z cukrzycą nadal na kopalni. TYCHY
AlfaLS replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kaja555']Pierwsze parę dni się stresowała, mało jadła i przy próbach głaskania pacnęła Panią łapką w rękę. Teraz jest już lepiej, wcina różne rarytasy w postaci wątróbek, szyneczek itp. Było pierwsze zapoznanie z domownikami - 3-ma innymi kotami. Nie było agresji, a Gama na ich widok zaczęła mruczeć i ocierać się o ściany. Na razie dalej jest jeszcze w oddzielnym pokoju i po woli się aklimatyzuje ;)[/QUOTE] Będzie dobrze:loveu:.