Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Musi, nie ma wyjścia przecież jeszcze Abra, Dylanka, Magnatka i Poster o magnetycznych oczach czekają;) Ze o Amorku i tym bezimiennym 16-latku nie wspomnę;) W ogłoszeniach jest Twój telefon - jak tylko ktoś zadzwoni to napisz nam bo ciekawość nasza jest ogromna;)
  2. [quote name='jestem_wredna']Ekspresowa akcja po prostu! :) Za takie chwile kocham Dogomanię! Gdyby była jakaś KONKRETNA I DŁUGOFALOWA (podkreślam, to naprawdę ważne, bo kilka opcji już upadło, bo jakoś nie było komu przedstawić dokładnego planu działania) propozycja poprawy ich bytowania, to można by się zwrócić w tej sprawie do Skarbonki z mojego podpisu.[/QUOTE] A co konkretnie masz na myśli? Ja mam słabość do staruszków z tyskiego schroniska:lol:. Niestety to schronisko ma trochę pecha bo przez to że oni tam naprawdę dbają o psy to tych staruszków trochę tam jest:shake: Ja założyłam teraz wątek suczce Miki, która spędziła w tym schronisku ponad 10 lat. Mam zamiar założyć na dniach kolejne 4 wątki innym psiakom o takim samym stażu schroniskowym - jednak nie jest łatwo ściągnąć ludzi na wątki staruszków że o zbiórce na hotelik czy ogłoszeniach nie wspomnę:shake:. Dlatego tak dopytuję bo przyznam że każda pomoc jest na wagę może nie tyle złota co życia tych psiaków;) Mamy np. miejsce dla Miki w hoteliku u ZuziM tylko ciągle kasy brak:shake:
  3. Ten 16-tatek już zapadł w moje serce;)
  4. [quote name='TERESA BORCZ']CIOTECZKI KOCHANE nie ma problemu bez rozwiązania. proszę bez wahania jutro rano Pysia zabierać i przywozic do Gliwic-Sośnicy. Mamy tymczas dla misunia domowy, bezpłatny, bez ograniczeń czasowych,Kto i kiedy go przywiezie? Oby jak najprędzej, niech juz sie ogrzeje i naje. Nie traćcie kontaktu z panią z KATOWIC. każdy dach nad głową się przyda, mamy dość bied. NO TO SIĘ CIESZYMY DZIEKI UPRZEJMOŚCI WUJASZKA NIKUSA KTORY MOJA PROSBE METODA ŁAŃCUSZKOWA PRZEKAZAŁ DO CELU. WIELKIE DZIEKI!!!![/QUOTE] O Matko jakie cudowne wieści:loveu:
  5. Jesteście cudowni:multi:. Zaktualizowałam deklaracje na pierwszej stronie;)
  6. Jeszcze raz dziękuję, juz wpisałam do pierwszego postu:lol:
  7. Bardzo dziękuje w imieniu Miki:lol: To razem mamy już 40 zł:multi:. Cioteczki, wujaszkowie kto da jeszcze choć 5 zł. dla Mikuni? Hotelik czeka........ Plicha rozumiem że to deklaracja stała?
  8. Kochani bardzo, bardzo Wam dziękuję. Cajus B za śliczne banerki :Rose:i Dada M za tekst do ogłoszeń:Rose: Ja zrobiłam Miki kilka ogłoszeń - są jeszcze aktualne bo przedłużam ale nie są tak pięknie napisane jak tekst Dady:shake: Linki wstawiłam wcześniej. Bardzo dziękuję z góry za kolejne ogłoszenia:lol: Jeśli chodzi o kontakt mejlowy to jest pewien problem. Telefon, który daję do ogłoszeń to numer grazyny9915, która ma najściślejszy kontakt ze schroniskiem w Tychach. Jednak jej się wciąż psuje komputer i z mejlami może być problem:shake: Chyba że podamy np. mojego mejla i w razie zainteresowania - ja będę bombardowała grazynę9915 telefonami:evil_lol: Jeśli tak może być to mój mejl: [email protected] Czy ktoś mógłby zrobić Miki ALLEGRO - takie wyróżnione? Jeszcze nigdy allegro nie robiłam ale jak będzie trzeba to dla Miki spróbuję, choć boję się czy czegoś nie skopię;)
  9. Człowiek całe życie się uczy:lol: może kiedyś będę musiała kogoś pomolestować to już będę znała skuteczne sposoby:evil_lol:
  10. Ja tam chętna do ogladania:evil_lol:
  11. A ja dzisiaj latam po wątkach za cioteczką marysią :evil_lol:
  12. Zapraszamy Cioteczki do częstowania się banerkami pięknej Miki :loveu:
  13. Wujaszek zaproszony;) Banerków nigdy dość najwyżej będziemy mieli większy wybór:evil_lol:
  14. Może nawet trochę zbyt dramatyczny ale jak jej nie pomożemy to będzie na pewno prawdziwy:shake:
  15. Ale za to jak się zapisało to nawet dwa razy:evil_lol: A co to za 16-letni psiak? Jest na stronie schroniska?
  16. [quote name='agnieszka32']Sara była chipowana w Szczecinie, zarejestrowałam jej chip w dodatkowej jakiejś bazie danych, ale nie pamiętam teraz w jakiej. Fiodor był chipowany w Warszawie przez Fundację AST, chip jest zapewne zarejestrowany na Fundację (Fiodor jest adoptowany z Fundacji AST) Fundacja zgłosiła chip do jakiejś bazy, nie wiem do jakiej i zgłosiła tam jego zaginięcie.[/QUOTE] Ja bym w tym Gdańsku zarejestrowała - to jest jakoś tak zrobione że jak w schronisku wprowadzają numer czipa znalezionego psa to od razu jest to rejestrowane u nich w bazie - ja swoją suczkę rejestrowałam tam jak już zginęła i okazało się to strzałem w "10".:lol: Choć pewnie nie wszystkie schroniska z nimi współpracują, jednak większość na pewno tak;) Niczego nie ujmując tej fundacji, której nie znam to jednak zawsze właścicielowi zależy na psie najbardziej.....
  17. Wszystko jest możliwe nawet ten Lębork:crazyeye: Moja sunia prawdopodobnie wsiadła na łódkę i przedostała się na wyspę, na którą tylko łodzią można się dostać. Psiaki albo jeden z nich mógł np. wsiąść do jakiegoś samochodu - różnie bywa:shake: Agnieszko a zarejestrowałaś czipy w tej centralnej bazie czipów w Gdańsku? Jak Tara się znalazła to właśnie z Gdańska a nie ze szczecińskiego schronu do mnie zadzwonili i podali namiary gdzie ona jest........... Trzymam nieustająco kciuki.........
  18. Cioteczki myślę że muszę zmienić tytuł wątku żeby zachęcić więcej osób do zaglądania bo w tym tempie to na hoteli dla Miki zbierzemy jak ona będzie za TM:shake:. Macie może jakieś propozycje do tytułu?
  19. Dopiero teraz trafiłam na ten wątek:shake: i bardzo Ci agnieszko współczuję. Tym bardziej że rok temu sama czułam dokładnie to co Ty teraz. Moja adoptowana tydzień wcześniej sunia też zaginęła i szukałam jej 17 dni. Co ja wtedy czułam to tylko ja wiem i powiem szczerze nikomu tego nie życzę:shake: Nie czytałam całego wątku, ani nawet całości z akcji poszukiwania ale z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć żeby napisać mejla do Wyborczej dodać zdjęcie i bardzo poprosić o pomoc. Mnie notatkę z kolorowym zdjęciem wydrukowali i były po tym telefony. To samo z Moim Miastem - napisałam artykuł do wydania internetowego, długo był na stronie otwarcia a później ukazał się w wydaniu papierowym. To też bezpłatna gazeta i sporo osób tam zagląda. Mogę wziąć trochę plakatów do rozwieszenia po ścisłym centrum Szczecina albo pomóc w jakiś inny sposób. Będę zaglądać i mocno trzymać kciuki:thumbs: Moja sunia znalazła się po 17 dniach na niezamieszkanej wyspie na środku Odry:evil_lol: Był potwornie zimny przełom listopada i grudnia 2008r. Przetrwała, jest w domu - głęboko wierzę że z Twoimi pieskami będzie tak samo.
  20. [quote name='E-S']Fantastyczny pies. Przepięknie się potrafi bawić. Oby znalazł dom. Ewa[/QUOTE] Szkoda że tak się marnuje w schronisku:shake:
  21. Grubciu uśmiechaj się teraz całym pysiem - po prostu bądź szczęsliwy:loveu:
  22. Wieczorna zmiana jest:evil_lol:
  23. Ja w tym miesiącu już zrobiłam przelew:shake: ale na operację coś dołożę przy następnym przelewie a jak będzie trzeba wcześniej to wcześniej;).
×
×
  • Create New...