Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Super że popytasz:lol:, chciałabym mieć jak najwięcej informacji o niej żeby solidniej popracować nad ogłoszeniami a wiem tylko tyle ile jest na stronie schroniska i to co grazyna9915 napisała na wątku:shake:. Bardzo polecamy się pamięci:modla:
  2. To zaglądaj ciotka do Grubcia http://www.dogomania.pl/threads/176733-A-ycie-staruszka-Grubcia-kosztuje-10-zA-24-h-Twoje-wpA-aty-dni-A-ycia-Grubcia Tylko uważaj bo zabierze Ci on trochę czasu :evil_lol:
  3. Nadgorliwa ciotka, która dziś wcześniej się zgłosiła ciągle czuwa:evil_lol:
  4. To proponuję odwiedzać wątek Grubcia - tam to się dzieje:crazyeye: Jeden dzień i kilka nowych stron - i Grubcio już w hoteliku:multi:
  5. Niecierpliwie czekamy na relację;)
  6. Na innym wątku cioteczka magda222 napisała że może będzie jutro w schronisku to poprosiłam ją o jakieś nowe wiadomości o Mice. Może nam szczęście dopisze i coś się dowiemy;) Choć pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu:shake:
  7. [quote name='magda222']Prawdopodobnie będę jutro w schronisku.Wypytam o niego dokładnie i może dowiem się coś więcej.[/QUOTE] A mogłabyś przy okazji podpytać trochę o Miki? Ja jestem zbyt daleko żeby jechać i zrobić wywiad więc gdybyś mogła byłabym bardzo wdzięczna;)
  8. Na razie bez zmian. Do hoteliku jej na razie nie wyślę bo nie podołam sama finansowo - 350 zł co miesiąc to sporo kasy a przecież są inne zobowiązania na inne psiaki, które też systematycznie trzeba płacić:shake: Dlatego mimo że do Zuzi moglaby jechać nawet już to musi poczekać:shake: Grazyna9915 zrobiła jej nowe zdjęcia ale ma problemy z komputerem i niestety musimy poczekać:shake: Dzięki wujaszkowi UBOCZE i cioteczce Mantis Miki ma piękny banerek. Bardzo prosimy się częstować:loveu:
  9. Wieczorowo-nocna zmiana już na posterunku:lol:
  10. [quote name='ona03'][FONT=Arial Black]Grubciu :loveu::loveu::loveu: powodzenia :loveu:[/FONT] Powodzenia kochaniutki:loveu: Teraz to już będzie tylko lepiej:multi:
  11. [quote name='clo']narazie zapisuje watek wpadlam tu z grubcia watku ;)cudna sunka:))cos sie wymysli..moze jakis hotelik z socjalizacja by poszukac? Hoteli to już jest i to naprawdę super:multi: ZuziaM bardzo dobrze pracuje z psiakami, nawet takimi wycofanymi. Z Tych jest już u niej trzy sunie, też były wystraszone, wycofane, bały się ludzi a teraz są radosne i nie boją się kontaktu z człowiekiem:lol:. Zmieniły się nie do poznania. I tego bym chciała dla Miki bo na razie to ona jest takim cieniem psiaka przyklejającym się do krat:shake: Miejsce jest właściwie już, jak napisała mi Zuzia tylko kasy na razie całkowity brak:shake:. Moja deklaracja jest jak dotąd jedyna:-( A o kosztach transportu to na razie nawet nie wspominam:shake: Serdecznie dziękuję wujaszkowi UBOCZE za zakup banerka i cioteczce magdzie222 za zakup ogłoszeń. Dlaczego ja głupia na to nie wpadłam:mad: O Matko jak ja bardzo się cieszę że los Miki interesuje coraz więcej osób:multi:
  12. [quote name='marysia55']Alfa, a pisałaś już do którejś cioteczki o banerek, czy ja mam skrobnąć?? Marysiu na razie napisałam do Arlene ale jak na razie się nie odezwała i nas nie odwiedziła :shake: A mogłabyś do kogoś napisać? Będę bardzo wdzięczna:lol: Pozwoliłam sobie wstawić wątek Miki na wątku Grubcia z Palucha - to co tam się dzieje to się w głowie nie mieści:crazyeye:. Wątek ma zaledwie kilka dni a deklaracje prawie zebrane i psinka już dziś wychodzi ze schroniska i jedzie do hoteliku:multi: Ja z kolei wiem od ZuziM że Miki mogłaby do niej przyjechać prawie już ale co z tego jak na razie nie mamy żadnych deklaracji że już o transporcie nie wspominając:-( Może cioteczki mogłyby pozapraszać innych do Miki? Ja już to robię ale jedna osoba to troszkę za mało:shake:. MIKI BĘDZIE WDZIĘCZNA:loveu: Witamy serdecznie na wątku nowe cioteczki: TERESA BORCZ Dada M Zapraszamy jak najczęściej;)
  13. Dzięki Teresce i ja dotarłam na wątek Grubcia i jestem pełna podziwu dla szanownych cioteczek i wujaszków:klacz::klacz::klacz:. Niestety w tej chwili nie mogę zadeklarować wpłaty bo właśnie bardzo usilnie próbuję zebrać deklaracje dla innej bardzo starszej psinki - 11-letniej Miki, która calutkie swoje życie spędziła w schronisku:shake:. I niestety do dziś nie wie nawet co to spacer bo w tym schronisku wychodzą na spacery tylko psy z jednego boksu i nie jest to boks Miki:-(. Serdecznie zapraszam - może ktoś zechce odwiedzić Miki. Zbieramy deklaracje na hotelik ale nawet zwykłe podnoszenie wątku to już coś;). Proszę odwiedźcie Miki:modla::modla::modla:: http://www.dogomania.pl/threads/175721-Piekna-wystraszona-Mika-czy-naprawdAE-nikt-jej-nie-pokocha
  14. Mnie też trochę zasmucił ten wózeczek :shake: ale zdaję sobie sprawę że to tylko dla wygody Saruni. Dla mnie to oznacza tylko jedno: nogi trochę słabsze ale duch młody i chętny na spacery:loveu:
  15. Podobno już w przyszłym tygodniu ma być trochę cieplej ;) Ja szczególnie zwracam uwagę na takie informacje no zimy nie lubię, oj nie lubię:shake: Ja też myślę że z operacją trzeba działać. Pieniądze uzbieramy, tyle to damy radę;). Balbinka ma solidnych opiekunów finansowych na wątku to te 200 zł nie może decydować o jej cierpieniu:razz: Bo może ona tak leży na tym śniegu i z bólu i z tego że to miejsce gorączkuje troszkę czyli jest jej dodatkowo chłodniej właśnie w brzuszek. A teraz jak Zuzia wypraktykowała nawet miejsce na opiekę pooperacyjną to jesteśmy "w domu";) A tak na marginesie to te psiaki ze Schroniska w Tychach są naprawdę zdrowotnie solidnie zadbane:loveu:. Balbinak wyniki jak się patrzy :crazyeye: a przecież szmat życia schroniskowego za nią. Moja Tara jak ją pierwszy raz wzięłam do naszego weta to też usłyszałam że on by jej nie dał 12 lat tak fajnie wygląda i takie zdrowie:multi:. A tu 12 lat i calutkie życie w schronisku:shake: Czym oni tam karmią te zwierzaki że one takie zadbane???????????????
  16. Mikunia na pierwszą bo znów pusto u ciebie psinko:shake:
  17. Wątek cieplutki a to zimą ważne:evil_lol: Bardzo się cieszę że Sara tak dobrze znosi tą zimę. Bałam się że te mrozy mogą się odbić na jej zdrowiu a tu takie dobre informacje:multi:
  18. Zuziu bardzo współczuję z powodu Puni [*]. Bardzo Cię szanuję za tą decyzję bo wiem, że ja mimo pełnego zrozumienia sytuacji nie wiem czy potrafiłbym ja podjąć:shake: Kurcze dlaczego często jest tak że rozum mówi jedno a serce koniecznie chce inaczej??????? Ja też ufam Ci w 100 % i wiem że postanowisz najlepiej dla Balbinki jak tylko można ;) I powiem szczerze, że gdybym tylko mieszkała bliżej to miałabyś mnie na głowie przez te dwa dni o których piszesz ale teraz przy tej zimie to pewnie bym do Ciebie dłużej jechała niż tam była:evil_lol: Trzymam kciuki za Balbinkę i Zuzię:kciuki::kciuki::kciuki:
  19. Sama przyjemność patrzeć na takiego szczęśliwego Amika:loveu:
  20. No to wpadłaś po uszy bo teraz nie popuszczę:evil_lol:
  21. No to teraz trzymam za słowo i to w obu kwestiach:evil_lol:
  22. Marysiu i co udało Ci się dopaść jakąś znajomą ciotkę? Kochane - niestety ja nie potrafię robić banerka czy możecie mi podpowiedzieć do kogo mogę uderzyć po prośbie? Bardzo by się Mikuni przydał ładny banerek........ Pozwoliłam sobie zgłosić Miki do Hoteliku do ZuziM;). Wiem, że nie mamy jeszcze grosza deklaracji ale kolejka to tego SPA u Zuzi niestety długa :shake: i myślę że zanim przyjdzie jej czas to deklaracje zbierzemy. Wiem że każda z Was ma na pewno multum deklaracji ale z drugiej strony to dla Miki chyba jedyne wyjście.Biorąc pod uwagę że to bardzo wystraszona sunia to szanse na dom w tej chwili ma niewielkie:shake: No chyba żeby trafiła na taki dogomaniacki dom ale to marzenie............ A hotelik pozwoli jej poznać inny świat. To chyba jej szansa, jedyna szansa...... Na dobry początek deklaruję 20 zł. co miesiąc - czy ktoś dołoży choć piątaka? Sprawa będzie aktualna myślę że za jakieś 3-4 miesiące, chyba żeby się udało wcześniej - a co pomarzyć nie można :evil_lol:
  23. Śliczna ta Tosia;). Jak dobrze że odważyła się wyjść tak troszkę dalej:loveu:
×
×
  • Create New...