-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podpisuje się pod tym:user: I też piszę Marysia głowa do góry:lol: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Izunia0520']Noc Sylwestrową Amiś spędził w domu. Był troszke przestraszony, ale dzięki temu że mój tata z nim został, łagodniej to przeszedł. Amik zaczyna nam ufać, jednak czeka nas jeszcze troche pracy do osiągnięcia pełni sukcesu. Najwięcej czasu spędza na kanapie, praktycznie w ogóle z niej nie schodzi.;) Na spacery chodzi chętnie, jednak woli spacerować po znanych już mu ścieżkach. Chyba w schronisku/hoteliku był karmiony samymi smakołykami, bo u nas jest bardzo wybredny.:) Chcieliśmy psa,który nie będzie szczekał, jednak niepokoi nas fakt,że Amiś nie zaszczekał u nas ani razu. Mam parę zdjęć Amisia, ale nie pamiętam jak sie je wrzuca. Poproszę o instrukcję, albo kogoś chętnego, kto mógłby wrzucić te zdjęcia.;)[/QUOTE] Matko jedyna toż to opis mojej Taruni z początkowego okresu jak do mnie przyjechała:crazyeye:. Ja rozumiem że oni czas jakiś byli w jednym boksie ale żeby aż tak podobne zachowania????????? A to razem uciekli z nowego domku a to problemy ze szczekaniem:evil_lol:. Ja pierwszy raz usłyszałam jak Tara szczeka chyba z pół roku po jej przyjeździe i to było dosłownie jedno szczeknięcie bo psi kolega na podwórku nie rozumiał, że ona sobie nie życzy jego zbyt bliskiego podchodzenia. Drugi szczek to jak byłyśmy w Tychach czyli 8 m-cy po adopcji. I był jeszcze jeden raz niedawno. I to tyle. Czyli trzy razy szczeknęła przez ponad rok:evil_lol: Ale że szczekać umie to wiedziałam bo czasem szczekała i szczeka przez sen:evil_lol: Brak szczekania to test na przeczekanie. U Amika będzie szybciej niż u Tary bo nawet jak zginęli to Tara na 21 dni a Amik tylko na dzień:p Wytrwałości w oczekiwaniu i czekamy na zdjęcia rudaska:lol: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podpisuje listę obecności u Saruni;) i zapytuję jak przeżyła tą upiorną dla psiaków noc sylwestrową:mad: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Amiczku i co tam u Ciebie? Jak nasz kawaler ulubiony przeżył Sylwestra? -
[quote name='KrystynaS']Wchodzę tu żeby złożyć Wam życzenia noworoczne, a tu takie wiadomości. :-( Zuziu kochana jak najszybciej idź z Balbinką do lekarza, proszę Cię. Nie ma Magdy, rzadko zagląda ale z pewnością nie będzie miała nic przeciwko temu. Alfa masz rację w 100%. No ale pamiętasz jak było - połowa była za operacją, połowa przeciw. No i co Zuzia miała robić w takiej sytuacji. Zuzia to znaczy, że guz się znacznie powiększył, tak. Słuchajcie, jeśli nie ma przeciwwskazań ze względu na stan serca czy nerek to ja jestem za operacją Balbinki. Tylko niech lekarz powie jak u niej sprawa podania narkozy, czy Dziewczyna nam się da wybudzić potem. Zrób jej Zuzia potrzebne badania. Czemu nie zajęliśmy się tym na poważnie te parę miesięcy temu :wallbash:[/QUOTE] Krysiu ja pamiętam że połowa / albo nawet mniej/ była za operacją a druga połowa żeby operacji nie robić:shake:. I jedna i druga strona ma swoje racje, które są ważne:mad:. Faktem jest że guz nie wyglądał najgorzej i nie rósł i to nas uspokoiło ale teraz moim zdaniem trzeba działać i tak jak piszesz zacząć od badań. Jeśli się okaże że serduszko, nerki są w stanie operację znieść to chyba nie ma na co czekać. Bo im później tym może być tylko gorzej:shake:. Tylko co z Balbinką po operacji - teraz za zimno żeby taka biedna była w budzie:shake: Oj, Balbinko kochana to się narobiło.........................
-
Aleś nas zmartwiła Zuziu ta wiadomością :-(. Ja też jestem za tym żeby ją jak najszybciej zobaczył weterynarz i ciągle podtrzymuję swoje zdanie - wycinać i to jak najszybciej :shake: Gdybyśmy tych kilka miesięcy temu zrobili tą operację może teraz nie byłoby kłopotu? Chociaż kto to wie:cool3: Jak chcesz mogę podać swój numer telefonu i zawsze o psach możemy pogadać choć moje doświadczenie w tej dziedzinie nie jest imponujące:evil_lol:
-
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
AlfaLS replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuję wątek;) Rzeczywiście dla niego to najlepszy byłby teraz hotelik tylko niestety te koszty:shake: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze to moja psica też do tej organizacji należy;) a ile ja się nazastanawiałam co to za organizacja:mad: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za pytanie a jeszcze bardziej za odpowiedź - też się kiedyś zastanawiałam jak to zrobić;) A tak z innej beczki to też jestem bardzo ciekawa czy z oczkami Sary lepiej i jak tam ogólnie jej zdrowie? Jak dobrze że ona ma teraz na starość ten ogrzewany domek;) -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Nawet mogę zabrać głos w dyskusji ale po co - niech same gadają, ja posłucham [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/242/cb952db01630220dmed.jpg[/IMG][/URL] i nawet jedzonko już mi dali;) ale mam fajnie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/242/d3291cc2c01ac57dmed.jpg[/IMG][/URL] Tylko co teraz będzie z tymi chińczykami do których tak chciałem się dokopać :mad:, a niech Ci inni co stali na czatach teraz kopią ja im pokazałem jak to mają robić:lol: Mnie chińczyki już nie potrzebne:evil_lol: Tyle dostałam - tyle wkleiłam;) Dla mnie zdjęcia cudne a co pozostałe cioteczki na to ? -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Część druga : No proszę jaki jestem grzeczny i jak ładnie siedzę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/242/f7d78872bdd1e74fmed.jpg[/IMG][/URL] i trochę stoję [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/241/5ec2fdf437c0591fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/238/5fb92ff4d2cb01c2med.jpg[/IMG][/URL] ciągle się uśmiecham bo ich lubię [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/241/18cd49468e7058ebmed.jpg[/IMG][/URL] c d n -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
No to jak? Cioteczki Amikowe gotowe do oglądania naszego rudego przystojniaka? Wklejam wszystkie zdjęcia, które dostałam - czyli jak będziecie miały niedosyt to nie do mnie żale:mad: Komentarze moje więc mogłam coś pomieszać - jak pomieszałam proszę poprawiajcie kochaniutkie:lol: Część pierwsza: Gdzieś jadę. Wycieczka, lekarz - co oni kombinują? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/242/baa5b46ec2a331d6med.jpg[/IMG][/URL] Zobaczę co tam widać przed nami [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/241/27b94463fceece53med.jpg[/IMG][/URL] Na wszelki wypadek się przytulę - niech wie że ją lubię [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/241/122d7455a2a1c764med.jpg[/IMG][/URL] Mówią że tu juz zostanę na zawsze to muszę pozwiedzać ten swój domek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/242/37b3a95d0e4a4706med.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze tu pójdę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/241/b45ee36d516b2d90med.jpg[/IMG][/URL] c d n -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Na zdjęcia nie możemy się doczekać:cool3:, jak nie ma innych chętnych z przyjemnością mogę fotki wstawić;). Mój adres : [email][email protected][/email] -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
To wszyscy uśmiechamy się do cioteczki jagienki i czekamy cierpliwie;), mamy nadzieję że nasza cierpliwość nie będzie wystawiona na jakąś szczególnie długą próbę;) -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mada:)']Zmieniam tytuł! Ależ cudny prezent na święta! :)[/QUOTE] Pięknięjszego prezentu nie mogłyśmy dostać :multi::multi::multi: Amiczku kochany, jesteś mi szczególnie bliski bo do dziś pamiętam jak Grażynka napisała na wątku Zuli że byłeś z Zulcią w boksie i jest Ci smutno bo ona wyjechała:-(. A teraz nareszcie kończy się i Twoja tułaczka:multi: Bądź szczęśliwy i bardzo się pilnuj bo " Wy Tyszaki" macie coś skłonność do ucieczek i samodzielnego zwiedzania świata:mad: - ale zapewniam Cię zwiedzanie w towarzystwie jest o wiele ciekawsze;) A kibice mogą liczyć na jakieś fotki z "portu" Amikowego???????????? -
Witamy serdecznie kolejną cioteczkę:lol: Nie wiem dokładnie ile lat ma Miki. Na stronie schroniska jest informacja "9 lat 10 miesięcy" ale myślę, że to było aktualne jak Miki była wpisywana na stronę, czyli jakiś czas temu:shake:. Sądzę, że może mieć ok. 10-11 lat - chyba że Grażynka wie coś lepiej;) Wszystkim odwiedzającym Miki życzę zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt oraz cudownych prezentów pod choinką:tree1: a wszystkim psiakom tego żeby ich wątki na dogo mogły zostać szybciutko przeniesione do działu "już w nowym domu" i żeby to były domki takie na zawsze:loveu: