Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. Świetne te foty! :)
  2. evel

    Barf

    [quote name='japanisze'] [B]evel[/B] - bo to tak powinno być, że metody dopasowujemy do psa, a nie psa do metody :D Ja pewnie, gdybym przestawiała ONkowatą na barfa to bym się nie bawiła w cuda - wianki - przestawianki, gnaty by dostawała w całości itd., ale przy moich psach z zerowym instynktem samozachowawczym trzeba myśleć za nie ;)[/QUOTE] Hehe, wreszcie ktoś mnie rozumie :lol: Jak czytam o bulwach to jakbym o swojej czytała... A niby zęby ma niczego sobie, tylko cóż, mózgu brak ;) [SIZE=1]Ostatnio np. zamiast ładnie pogryźć karmę, zeżarła tak, że pół wciągnęła nawet nie siląc się na gryzienie, zapiła to miską wody i puściła takiego pawia, że łeeeee... :splat:[/SIZE]
  3. Pewnie się chciała tylko pobawić, no weź :)
  4. O bez kitu. Albo super-wiszące jajka :evil_lol: Fufufufufufu! :D
  5. evel

    Barf

    Anno, ale przejście ze żwaczami jest "książkowe", że tak powiem ;) A niektórzy idą na żywioł i z dnia na dzień zaczynają podawać mięcho-gnaty :) Też zauważyłam, że mój pies ma na surowym więcej energii i jest jakiś taki fajniejszy niż na suszu :lol:
  6. No, jak masz "mgr." to szapoba, bym rzekła.
  7. Poka poka poka foty z kąpieli :diabloti:
  8. evel

    Barf

    Japanisze, moim zdaniem to bardzo zdrowe podejście :) Może ja jestem przewrażliwiona, ale mając takiego psa, jakiego mam, myślę, że szokowe przestawienie na BARF skończyło by się w najlepszym razie problemami z trawieniem, a w najgorszym - stołem operacyjnym ;)
  9. Weźcie sobie, laski, walnijcie po zimnym drinie, bo idiotycznie zaczyna się robić :) [SIZE=1]Anka, wezmę dużo linki, żeby w razie czego Cię związać na naszym spacerku - wiesz, te wszystkie biedne niewinne owczarki, za którymi biegasz po dzielni i je tłuczesz czy kopiesz... :roll: :evil_lol:[/SIZE]
  10. [quote name='ankub'] natomiast z moich obserwacji wynika ze właściciele małych ras nie szkolą psów wogóle...bo uważają że po co itd jeszcze nie widziałam aby którykolwiek właściciel westa czy yorka uczył go choć komendy siad a mijam ich na spacerach mnóstwo...nawet jeśli taka mała kanalia doskakuje jazgocząc zazwyczaj reakcji nie ma żadnej lub jest-chodź maleńki ,pani się nie boi on przecież nic nie zrobi...[/QUOTE] Taaaak, bo tylko właściciele dużych psów je szkolą. Lol.
  11. [quote name='filodendron']Przyszła, poszła i dalej gorąco. Okropnie, a ciemnym psem jeszcze okropniej.[/QUOTE] U mnie na wsi chłodniej po burzy, tylko co z tego, jak większość dnia przychodzi mi spędzić w mieście... Fajnie mieć obsadzony ogród, zielona dżungla to jest to :razz:
  12. Ja też sobie pomyślałam, że jak Zu będzie tak dalej dawać czadu, to czekają ją urocze wakacje na lince i w kagańcu, cóż... Biedna Zuzanka :diabloti:
  13. [quote name='gops']a no chyba że , to po co go nosi ? ja nie kumam zbytnio . robisz jakąś korekte ręką?[/QUOTE] Nie. Używam go jako "obroży" sprzężonej z obedience :lol: Jak wyjmuję dławik to pies klaszcze uszami, bo będzie obi :loveu: A że 90% naszych treningów odbywa się z psem luzem, to dławik sobie na szyi dynda podczas ćwiczeń, a pies kojarzy łańcuszek z tym, ze ma obikować superzaje2biście i na sto pro :cool3:
  14. [quote name='gops']a Zuzanka nie miała coś z tchawicą ? :hmmmm: odnośnie tego dławika .[/QUOTE] Ma. Ale ja go nie używam łącznie ze smyczą ;)
  15. Nieposłuszny border?!, przecież to niemożliwe :evil_lol: No właśnie, jak tu być hitlerem, jak jest 34 stopnie, w cieniu?! :mdleje: Aaaale już niedługo, podobno nad morzem jest jakaś ludzka temperatura :)
  16. Ale ja mam tylko kliker :( I dławik :diabloti:
  17. [quote name='LadyS']Znaczy się, skarżyska chyba, bo nasza to była dwa dni temu :lol: Ale przynajmniej się Wam ochłodzi - u nas natomiast jutro upałek ;)[/QUOTE] Coś Ty, jutro 34 stopnie :roll: A ja mam latać po mieście i załatwiać ostatnie formalności :mdleje:
  18. [quote name='a_niusia'] od razu zapadla decyzja, ze rozowy jest dla ksiezniczek:)))[/QUOTE] Nie wiem, czy Zu zasługuje na to miano, bo po tym, co dzisiaj uczyniła, powinna dostać kagan a'la Hannibal Lecter i kolczatę chyba, a nie różową obróżkę :evil_lol: Cóż, miała ostatnio odpuszczone trochę, bo upał i sesja, i od razu się w dupie poprzewracało :mad: Od jutra więc witamy hitleryzm i zamordyzm, uczenie głupot przy pomocy akcesoriów i rzucanie piłeczek :diabloti:, aż pies będzie na tyle zezwłokowany, że nie przyjdzie mu do tej ciasnej makówki, żeby kogoś zgnębić dla fanu, bo to moja klatka i mój blok, a ja jestem dresiarzem, men. Dżizys :mdleje:
  19. Ja tu się jeszcze zgłoszę, jak będę miała coś lepszego pod ręką niż to, co miałam dzisiaj :eviltong:
  20. O kurde, dobrze, że nasz zlot czarownic nie odbędzie się w stolycy. Jeszcze byśmy usłyszały jakieś uwagi, że głupio jest pieski męczyć, uczyć cyrkowych sztuczek albo kazać aportować :hmmmm:
  21. Dobra. Zdjęcia robione tosterem. Ale mam całe 3 :evil_lol: [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/301/sdc12132a.jpg[/IMG] Zu, będziesz jeść? [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7232/sdc12120u.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9963/sdc12116n.jpg[/IMG] Mój pies dzisiaj prawie stracił głowę, za moją sprawą zresztą, myślałam, że jej nogi z dupy powyrywam :diabloti: Więc upadł argument o tym, że mam tresowaną maszynkę :placz:
  22. Zdjęcie robione gofrownicą :siara: Ale chyba nie mogłam wybrać lepszego koloru obroży :diabloti: [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/301/sdc12132a.jpg[/IMG]
  23. Ja zawsze w zestawieniu Zu + dzieci widzę poodgryzane rączki :roll: Szkoda, że rodzicom to czasem nawet przez myśl nie przemknie, bo skoro pies ledwo od ziemi odrósł to [B]na pewno[/B] kocha dzieciaczki... [quote name='LadyS']Hihihi, ja miałam sytuacje (dwa razy), kiedy ludzie mi chcieli smycz z ręki wyrywać, bo męczę biednego pieska - raz, jak stał na deszczu (nikt nie zauważył,że ja też moknę i wyglądam gorzej, a pies miał kubrak) i raz, jak nie pozwoliłam się pieskowi rzucić po samochód do baby ciumkającej po drugiej stronie ulicy... ;)[/QUOTE] Jezu, czy te osoby przeżyły?! :diabloti:
×
×
  • Create New...