-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Hej:) O widze jakie pyszności:) Podziel sie:) A gdzie zdjecie psiaka??
-
Boskie te foty bonka w jajku i w kostce:D:D i puzzle tez:D:D
-
Śliczny psiak:D a jakie długie włoski:):) Piekny:):):)) Ostatnie zdjęcie boskie:)
-
Śliczne foty:) te w łóżku najlepsze:P ale to z królikiem tez fajne:D A luckiemu włoski rosną;D:D
-
boskie foty:D:D: To ostatnie z uszami superanckie:):) hihih:) A ta mina na przedostatnim:D:D hehe:) Piękny jak zawsze mój ukochany:):):):):*:*:*
-
Dzisiaj nowe fotki:):) Nudzi mi sie wiec cos wstawie:D:D hehe:) Sesja śpiocha kabiego:): [img]http://img156.imageshack.us/img156/697/kabish0.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/1728/kabi1iz6.jpg[/img] [img]http://img85.imageshack.us/img85/2306/kabi2kz4.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/5285/kabi3ps9.jpg[/img] tyle na razie;) niedługo cos nowego:)
-
[url]http://i31.tinypic.com/v3qgz4.jpg[/url] CUDne;D:D mały spioch:P i jak cie gryzie;P dobrze ci tak:D:D hehe:) Buźka:*
-
no no:) Mój bonuś kochany jak zawsze piękny:) a przy tym drapaniu to mu musiało być dobrze:D:D:D hehe:) Piękne foty:)
-
[quote name='flowerteen']Ma fajną zabawkę, tego dalmatyńczyka. :D Ja miałam podobnego, tylko, że Domina. :D :diabloti:[/quote] Bo ta zabawka to z McDonalda:D:D hehe:):) Wiec mogłas miec podobną:) chyba że kupiłaś w sklepie podobną po prostu:P
-
No no mój piękny ma nowe fotki:D:D O to on mnie pożuca dla innej? jak może.. co za pies:P heh:) nie no normalnie mnie uraził... już mnie nie kocha:( straszne.. śliczny jest:D:D Niech pamięta że bede go i tak kochać:* hih:)
-
No to nowe foteczki znowu: [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9886/kabuq6.jpg[/IMG] Na krześle;P [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6939/kab1vq8.jpg[/IMG] Z zaskoczenia:) [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1673/kab2en6.jpg[/IMG] Oblizuje sie:P [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/481/kab3hi2.jpg[/IMG] Moja mordka:D:D hehe:) No to na dzisiaj tyle za jakiś czas znowu coś dodam:) Buziaczki:*:*
-
O Asia:) witam:) Podaj link do galerii Micia bo przez baner nie idzie;( za chwilke nowa porcja fotek:)
-
O nowe fotki:):):D:D Śliczne:) to pod kanapą Jackiego fajne;D ciekawi mnie jak je zrobiłaś?;D heh a lucky dzłodziutki:*
-
Super zdjęcia:D:D A jak on tego wyciąga ciasteczka???;D No a ogon obcięłaś jak prawdziwy fryzjer:D:D:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Bardzo podoba mi się w tej fryzurce:)[/COLOR][/quote] Mi tez:D:D jutro coś nowego postaram sie dodać:):)
-
Super zdjęcia:)) śliczne psiaki ci rosną:P hehe:) I Stefciu :( :( [*] A moje żółwie żyją już z 5-6 lat.... świat jest nieuczciwy..
-
[quote name='chester07']no to czekam, tylko pamiętaj [U][SIZE=3]nie[/SIZE][/U]długo !:evil_lol:[/quote] Haha i jest NIEDŁUGO nowe zdjątka:) [img]http://img411.imageshack.us/img411/4061/1008352bo4.jpg[/img] hehe takie śmieszne:) [img]http://img411.imageshack.us/img411/7605/1008360mi2.jpg[/img] Pan Kabiś zadowolony:D [img]http://img139.imageshack.us/img139/4109/1008369pi6.jpg[/img] [I] na koniec jęzor:) No zapraszam niedługo znowu:) Buźka:* [/I]
-
Fajowskie zdjęcia:):) kiedy nowe;):)?? hehe;) buźka:*