Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Piękne fotki:):) czika śliczna jest:):) Ta fota z ręcznikiem jest zabójcza:D:D
  2. hejka:) No właśnie ja nie wiem co to za choroba:P ale to sąsiadka mówiła mojemu tacie ze jest u nas taka (znaczy u mnie w mieście a może nawet tylko w moim rejonie) ale jesli to jest kocia choroba to na psy chyba sie nie powinna przenosić...
  3. Heh:) Ślicznego masz psiaka:) Piękna jest:) A ona jest jakiejs rasy czy to mieszaniec?? Sliczne foty z lasu:) Ta w liściach boska:D
  4. Tej i co to ma być... Dzień już prawie mija a Krowy nie widać;p wiesz co... jak tak możesz nas oszukiwać Żądam zdjęć Chestika!!!!!!
  5. No slicznie wyglada po trymowaniu:D:D Piękny ogólnie jest;) Westi mi sie strasznie podobaja też:D A ma rodowód czy nie??:)
  6. Cudne fotki:D:D Matuś piękny:D Ładnie wyglada z takim obciętym pyziorkiem:) A reszta włosków długa:) fajnie to wygląda:) Buźka:*
  7. [quote name='Izabela124.']Te dwa asty to Pacco i Vega, a ten sliczny bialy kundelek to Kajtus. Vega to pies emdziolka, Kajtys jej babci, a slodziutki Pacco jej chlopaka:p[/quote] Aaaa:D:D Śliczne:) psiaki:) jak już mówiłam:):):
  8. Cudne fotki:D:D Piekny piesio:D:D Mistrz fotografii:D:D Buźka:*
  9. Cudne fotki z tą różyczka:D:D Piękny Arisek:):) Buźka:*:*
  10. [quote name='Martunia']Ooorany ile zdjęć! Super! :D Jaki cudowny Kabiś kierowca! :D [URL]http://img379.imageshack.us/img379/3600/kabidworzz8.jpg[/URL] O matko, jaki cuuudny Kabiś! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Najlepsza fotka! :D:D:D Na kanapie siedzi leń... :eviltong: :diabloti: Fajniutki sCurek z kąpieli. :loveu: I super prezenty dostałaś. :D No i nalepsza fotka to ta gdzie tak słodko skacze. :loveu: Zakochałam się. :eviltong: :cool3: :loveu::loveu::loveu: Wymiziaj go ode mnie. :D[/quote] heh:) Mi też ta fota sie najbardziej podoba heh:) szczur i leń;d No wiesz co moją miłość mi odbierasz?? heh:) nie no żartuje:) podzielę sie nim z tobą:) I już wymiziany:) PS. podobno panuje u mnie jakaś kocia choroba i zdechły już 3 koty i musze uważać żeby kabi sie nie zaraził;/ tylko nie wiem czy kocia choroba moze sie przenieść na psy? wie ktoś moze???
  11. Witam Anule i Boncia:) Kiedy nowe foteczki??:D:D
  12. I jeszcze jedna częśc podzeilona na dwa:):) heh:) i koniec zdjęć;P a miałam je dać jeszcze jutro i po jutrze:) Część 7 "Kabi w biegu:) część dalsza" (różne wersje biegu:)) [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/7971/wbiegu4nr4.jpg[/IMG] Uciekamy pod górke:) [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/7682/wbiegu5le5.jpg[/IMG] Hop przez murek:) [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4136/wbiegu6xj1.jpg[/IMG] Zdychany biegnie dalej żeby mnie dogonic:):D KONIEC:!!!!! Dziękuje za dzielne obejrzenie 27 zdjęć:)
  13. I jeszcze jedna częśc podzeilona na dwa:):) heh:) i koniec zdjęć;P a miałam je dać jeszcze jutro i po jutrze:) Część 6 "Kabi w biegu:) " (różne wersje biegu:)) [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1512/wbieguka5.jpg[/IMG] Rozmazany kabi:D (nie zdjęcie tylko tak kabi wyszedł) [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1075/wbiegu1ef5.jpg[/IMG] Uciekamy Adzie do tyłu:P [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1990/wbiegu2bt6.jpg[/IMG] Lecimy do dziadka:D [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4449/wbiegu3zi4.jpg[/IMG] już troche zmęczony ale nadal dzielnie biegnie:D
  14. Część 5 "Samochód" [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/9615/kabisamochod1ii1.jpg[/IMG] tylko głowa kabiego:D:D W samochodzie dziadka;d i dziadek oczywiście w środku:D [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/8094/kabisamochodzw0.jpg[/IMG] Kabi kierowca:):):):D I jeszcze jedno zdjęcie z dworu przy oczku:) [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/4729/kabidwor3wc8.jpg[/IMG] kabi chce zjeść rybki:P
  15. Część 4 "PODWÓRKO" [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/3600/kabidworzz8.jpg[/IMG] heh:) takie słodkie:) Kabis skacze:) [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2296/kabidwor1ou3.jpg[/IMG] Pyzior misia:) [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/751/kabidwor2db6.jpg[/IMG] Błagalnie patrzy żeby go wypuścić na ulice;) ale ja sie nia dałam przekonać bo by zwiał:P [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6940/kabidwor4wc1.jpg[/IMG] Zbój siedzi na schodach:) [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9509/kotekvo7.jpg[/IMG] Kotek który dzisiaj cały dzień siedzi na rogu mojej ulicy... nie wiadomo czemu..
  16. Część 3 "W DOMKU 2:D" [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/48/zdomu7xb9.jpg[/IMG] Królewicz na kanapie;D [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/5431/zdomu6ly1.jpg[/IMG] Jeszcze raz królewicz;D [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/1048/zdomu4ey9.jpg[/IMG] Ogląda widoki za oknem:D:D
  17. Część 2 "W DOMKU" [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/586/zdomu1rv0.jpg[/IMG] Pod moją noga:P i te moje czerwone spodnie:P [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/5905/zdomu2ss1.jpg[/IMG] Przy stole :) czai sie żeby wskoczyć na kanape:P [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/481/zdomu3vi1.jpg[/IMG] Siedzi przy firance:) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2711/zdomu5iw8.jpg[/IMG] Dalej sie czai:D cdn...:)
  18. Jeszcze za nim fotki pochwale sie co dostałam na dzień kobiet od dziadka i taty:):) (tylko kwiatki:D piesek sie tylko załapał do zdjęcia:)) [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/6636/kwiatkiuo3.jpg[/IMG] Fotki Kabika część 1 "KĄPIEL" (zdjęcia opisane pod spodem:D) [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/4355/kapielkp2.jpg[/IMG] Brudny czeka na kąpiel:) [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/2194/kapiel2wk3.jpg[/IMG] W trakcie mycia:) [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5222/kapiel4ws2.jpg[/IMG] Odrazu po wyjściu z wanny;D [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7738/kapiel1vg7.jpg[/IMG] Wyciera sie po umyciu:D [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/7813/kapiel3fz4.jpg[/IMG] Już po kąpieli i schnie:):)
  19. Ale duzo fotek ze spacerku:D:D Śliczne wszystkie:D A co to za inne psy po za bobikiem??:D bo tez śliczne:):)
  20. heh:) śliczne fotki:D:D I czika piękna:D:D Cudna:):) Buźka;* U mnie tez zaraz fotki po kąpieli:P:P heh:)
  21. [quote name='Domka_Czika']Sliczy piesek. Ja zaraz kończę dodawać zdjątka do mojej dzikuski ! Po kąpieli. Wymiziaj pieseczka:loveu:[/quote] A dzięukje:):) zaraz wpadam zobaczyc zdjątka:D:D Wymiziałam:D [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Witam:) Prosze mi tu wymiziać naszego przystojnego:loveu: [/COLOR][/quote] Hejo:) Już wymiziany prawie na śmierć:P [quote name='Izabela124.']Witanko Caluski przesylamy dla Kobiego[/quote] Hejka:) No i wycałowany oczywiście Zaraz dużo fotek:D:D (troche dzisiaj, troche jutro i po jutrze bo ich naprawde dużo:D)
  22. Sweet

    Metamorfozy

    Ta ostatnia biała sunia jest przesliczna!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. A u nas dobrze:) więcej szczegółów napisałam ci na blogu Martusiu:):) No dużo masz tej nauki...;/ ja narazie tak średnio szczerze powiedziawszy... A w czwartek chyba z klasą do kina ide;D na Step up 2:) tylko że ja już widziałam;p ale miałam kiepskie miejsca wiec jest dobrze:):):):)jeszcze raz obejrzę bo fajne było:) No a fotki dam w najbliższym czasie:) Jutro zrobie małemu sesje na dworze i wstawie:) bo bede miała kompa wolnego gdzie działa usb:):) No rozpisałam sie i kończe już chyba:P:P Buźka;*
  24. Współczuje ci... ale napewno niedługo sie wszystko wyjaśni... teraz twoja mama ma inne obowiązki i wszystką ją drażni co moze że tak powiem "zagrozić" małej... chociaż wiadomo ze Bobik nic nie zrobi jej... musisz z nia pogadać jeszcze raz... No a fotke nie mam narazi;/ musze porobić mojemu małemu zbójowi:P heh:)
  25. Boskie foty:D:D A Bono król siedzi na wielkiej kanapie i sie cieszy:):) To z paluszkiem tez fajne:D:D hih:)
×
×
  • Create New...