Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Martunia']Hejo! :hand: Jak Ty mnie weźmiesz ze sobą do Egiptu, to my Ciebie chętnie weźniemy do Bułgarii. :cool3: Umowa stoi? :cool3: A co tam u Was? Co u Kabisia mojego kochanego? :loveu: Ja zaraz do szkoły idę. :razz:[/quote] hejo No dobra:) umowa stoi:Dhehe A u nasz dobrze:P ogólnie to fajnie napisze co u mnie jak odp na reszte komów U kabiska dobrze:) [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witanko :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Zazdroszcze Ci Rokiego zawsze chciałam mieć rotka ale rodzice nigdy mi nie pozwoli mieć cudem ich namówiłam na kaukaza (akurat były przyniesione szczeniaki do schroniska) ale teraz bym nie zamieniła moje Maxa na zadnego innego. Może kiedyś jak bede na swoim to sprawie sobie rotka :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Kabi ma bombowa to fryzurke...a jaki słodziak na fotkach jak był malutki bardzo przypomina mi mojego Matrixa.[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Wytilaj swoich chłopaczków odemnie.[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Pozdrawiamy i buziale przesyłamy:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Dziekujemy za pochwały obu psiaków No podobny troszke do Matrixa:) I nawet podobnych wielkości:)) :) psiaczki wygłaskane:P Buziaczki także dla was:) [quote name='Martynia&Pusio']Moj on tez jest :cool3::cool3: .[/quote] [quote name='Martynia&Pusio']To ja na trzecim :-D . A gdzie Kabisiowa :hmmmm: ?[/quote] na trzecim jest juz anula:) ale zarezerwuje ci czwarte :) co ty na to??:D A ja juz jestem:P nie chciało mi sie nic wczesniej:P Tak wiec mówiłam ze napisze co u mnie wiec pisze: - zbiło mi sie dzisiaj lusterko:(czeka mnie 7 lat nieszczęscia:(chociaz w sumie to bardziej pecha niż ja mam nie można miec:P - chciałam sobie zrobić loczki na dzisiaj.. rano wstaje rozplątuje je i taka mam szope jak nie wiem;/ wiec najpierw związała w kite;/ a potem wyprostowałam je i jako strach na wróble tak sie nazwałam:) poszłam do szkoły;P hehe:) - oglądaliśmy zdjecie klaswoe:) wyszło zarąbiście;P hehe:) wszyscy mają takie miny że nie wiem:P a najlepszy jest szymon(taki debil jeden:P) i zrobiłe ten gościu zdjecie akurat jak go kuba spychał z ławki na któej stał tak wiec jest zdjecie jak akurat spada i ta jego mina;P maks tez ma fajna:P wiekszośc chłopaków ma głowy poprzycinane;P hehe ogólnie boskie:P ja wyszłam jak taka pyza;/ straszne:p hehe jak bede miec zdjecie w domu to je wstawie;) hehe - i chyba tyle z tego co u mnie Jeszcze pytanie do wszystkich?? co sądzicie o tym lusterku? czy wierzycie w te 7 lat nieszczęścia? A moze komus z was sie zbiło tez kiedyś?? i co?? prosze o odp
  2. Ojej.. ale słodko wygląda z ta plakietką;) oby jak najszybciej znalazła domek... Zrobie jej niedługo ogłoszenie na kupiepsa.pl :):) i szczeniaczka z mamą tez;)
  3. Dobrze że psiaczki sa w hoteliku:) ale oby jak najszybciej znalazły domek..
  4. Sunia bedzie miała allegor??:D:D super;)
  5. To drugie jest śliczne:))
  6. No fajnie fajnie:) napewno:):) zazdroszczę ci:D a ty zabierzesz mnie??:D:D hihi:) lece juz:(:(:( Dobranoc:*:* papa;*:*
  7. Ale fajnie:):) hihi:) a sama czy z kims znajomym??:D:D
  8. [quote name='Martunia']No słuchaj się, słuchaj. :D A będzie dobrze. :cool3: A ja się nie mogę doczekać lipca. :D Bo polecę na kolonie. ;) :p[/quote] na kolonie lecisz?? czy jedziesz??;d;d hehe;) a gdzie?? ja tez chce:D:D hehe:)) [quote name='Okamia']śliczne psiaki ^^ wygłaskaj je ode mnie ;)[/quote] Dziekuje:):) wygłaskany jeden bo do drugiego moze jutro pójde dopiero..
  9. No to zrobie:) To wiesz co napisz mi moze na gg jakie chcesz te fotki na banerek:D hehe:P albo ja ci napisze;P hehe:) i zaraz robie:):)
  10. Jestem:):) No przewodników to musze sie słuchać:D hehe:P ale nie no niemoge sie doczekac maja:):) hihi:) co powiesz??
  11. Ja ide bede za 30min...
  12. Napewno sie posłucham:):) I dziekuje oczywiście za rady:):) bede pamiętac;) no chyba ze zapomne:P ale postaram sie nie:P hehe:) A co powiesz? Ja ide sie zaraz umyc:P hehe:) bede gdzies za pół godzinki:)
  13. No wiadomo:P hehe:) no troche sobie powlewac nie szkodzi:D:D hehe:P a zrobić ci banerek do galreii i avek kamiluś??:P hehe
  14. Fajnie macie że jedziecie:):):) A gdzie Iza?
  15. heh ta ostania Santi jest boska:D:D heh:) jaki skok:) i przedostatnia z jęzorem:)
  16. hehe:) a jakies porady co tam sie nie powinno robic> czego jeśc albo coś? bo ty byłas w egipcie nie?
  17. ktoś napewno cie przygarnie:P a ja nie wiem czy jade nie gadałam jeszcze z rodzicami:P hehe:)
  18. jej ale super;) Maluch ma szczęscie że na was trafił:):):):):)
  19. [quote name='Martunia']A komu się chce uczyć? :eviltong: Ale Ci fajnie... :roll: Zabierz mnie ze sobą. :D A którego dokładnie wylatujesz? :cool3:[/quote] hehe:P nikomu;D:D:D hihi:) pewnie jak sie zmieścisz w bagaż to napewno:) a ja wylatuje dokładnie 9 maja:) heh:) Ale sie boje troche leciec samolotem:P hehe:) jakies rady?? i byłas w egipcie? moze tez jakies pouczenia na przyszłosc co nie robic?? mi kolezanka mówiła zeby wody z basenu nie pic czy cuś...
  20. [quote name='Asia&gordonisko']A na to to ja nie wpadłam :roll:[/quote] hehe:P widzisz:P u nas nikt nie chciał zdjecia w mundurkach i ściągaliśmy:P:P
  21. [quote name='Martunia']No wiadomo, Kabi jest taki przystojny. :cool3: O on mnie też kocha? :loveu: A nawet mnie nie widział. :D U mnie też jakoś leci. :roll: Strasznie dużo mam sprawdzianów. :razz: Jutro z matmy, a w poniedziałek z fizyki, z której nie można poprawiać. :razz: A do wakacji zostało niecałe 3 miesiące! :multi:[/quote] heh:P a zdjecia to mu juz pokazać nie mogłam???:D:D hihi:) Ja mam jutro kartkówke z chemii i muzy:P nie chce mi sie uczyc:P No do wakacji juz coraz mniej:D:D ja mam juz 2 tyg wlnego za miesiąc:):) hhi:)
  22. [quote name='Asia&gordonisko']A to wy mundurkow nie macie:crazyeye:? gimnazja chyba jeszcze nosza...:roll: fajna literka klasowa:diabloti:[/quote] Moze ściągnęli do zdjęcia tak jak to moja klasa tez zrobiła:P:P hehe:)
  23. Ojej... biedny psiak... Oby tylko nie było najgorzej... i byl z wami ładne pare lat...
×
×
  • Create New...