Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Tej no bo zaraz sie obraże:( najpierw mówisze ze bedą a potem że nie:( <foch>:foch:
  2. Nie ma za co:) zaraz robie jakies następne:)
  3. Nie wiem on ogólnie taki tchórzliwy troche:P hehe:) ale nie zeby bał sie byle czego ale jak cos blisko niego hałasuje to sie boi... ogólnie to jest dość odważny...
  4. aaaa;) to o tym nie wiedziałam:) dzieki za rade:* teraz tylko trzeba psiaka przekonac do klikania:) heh:) moze sie uda:) tylko zapas smakołyków by sie przydał:P
  5. spróbuje ale i tak sie bedzie bał bo mój pies to tchórz;p heh:) chciałam to wybróbowac przy chodzeniu na smyczy ale doszłam do wniosku ze jak sie boi to sie wystraszy i nie ruszy sie z miejsca... wiec nie wiem.. najwyzej bedzie kliker leżał w szafie:):heh:)
  6. jedno ogłoszenie: [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24069[/url] :) jeszcze zaraz cos zrobie:)
  7. Hejka:) fajne foteczki molci:D a psiaki zawsze najlepsze miejsca do spania wybierają;P mi kabi zawsze sie tak połozy że sie kołdrą nie moge przykryć bo on śpi ze mna:P hehe:) A co u was?? kiedy do londynu??:D:D
  8. Nie ma za co :) zaraz robie ogłoszenie:):) moze kilka jak mi sie uda:P tylko mam zaległosci na dogo:P hehe;) ale zrobie cos zaraz;)
  9. O fajnie że Arisek zrozumiał co to kliker:) Mój Kabi sie go boi;/ i jak chce go czegoś z nim nauczyc to sie skula i ucieka;/ dziwny pies...;/ A ciesz sie ze masz mądrego psa;) niektóry by takiego chcieli:P
  10. [quote name='Izabela124.']Witanko Fajne fotki A czemu mu siersci nie zapuszczasz? ja tak bardzo lubie yorki z taka bardzo dluga sierscia, sa wtedy przecudne Oj dziewczyny, dziewczyny nie zdrowo jest tak siedziec przy kompie, ja to tylko kilka godz, siedze,, bo tak to czasu nie mam[/quote] Witanko:) Nie zapuszczam bo mi sie on bardziej podoba na krótko:) kiedys miał długa i mi to wystarczy... to codzienne czesanie tych kłaków mnie dobijało:P i jeszcze sie wiercił... wole jak ma krótki bo go tylko przeczesze i juz:) No wiemy ze nie zdrowo ale jak jest wolne to sie korzysta:D:D Martunia: A u nas dobrze;) a u ciebie??
  11. MY chcemy foty Krowy:D:D My chcemy foty!!!!! My chcemy foty!!!!!!!!! A tak nawiasem to: MY chcemy foty Krowy:D:D I jeszcze PS. MY chcemy foty Krowy:D:D I PS2:) doszedł list dzisiaj:) i MY chcemy foty Krowy:D:D
  12. jejku:( jaka biedna ta sunia... zrobie jej zaraz ogłoszenie na kupiepsa.pl (chyba tak sie strona nazywa) Oby jak najszybciej znalazła dom.. PS. czy do ogłoszenia moge skopiowac tekst ze strony 1???
  13. Właściciela:P hehe:) sam jego nick na to wskazuje:P moze nie całkiem ale jednak:P
  14. nic sie nie stało... spokojnie.... bedzie dobrze.... przeciez nie moze byc inaczej...
  15. troche nie kapuje początku twojego posta ale nic... napewno szybko nie umrze... wierze w niego że ci tego nie zrobi..
  16. juz ci odp:) hihI:) ja jestem wszedzie po trochu:D:D hehe:P
  17. Własnie ogladam filmik:) fajny:):)
  18. Nie wiem jak to jest.. jeszcze żadne zwierzątko nie odesżło odemnie... no moze oprucz rybek z akwarium... ale co to za porównanie;/ Nawet nie wyobrażam sobie co to by było stracić psa.. ale Atos pewnie ma jeszcze kilka lat życia przed sobą:) :(:(:(:(:(:
  19. marusia: heh:P mi narazei sie nie zacina;p odpisałam isi teraz tobie odp:) tez jestem na wątku o feedym:) Anula: Nom długie miał:D:D hih:) ale staro tak wyglądał:P hehe:)
  20. Oj.... najważniejsze że go nie boli i sie nie męczy A wiadomość dla ciebie musiała byc najgorsza.. Nawet nie wyobrażam sobie co czujesz:(:(:(:( współczuje ci... wiem ze to i tak nic nie da ale musisz byc twarda...
  21. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: O boże:(:(:(:( biedny Atosik:(:(:( :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  22. No ja tez... masakra... nie chce do szkoły!!!:(:( Tez cały czas tu siedze:) i na blogu troszke:) a ogólnie to sie nudze;P hehe;) a co powiesz jeszce??
  23. hihi:) skejt rządzi a tamto jest słodkie takie:D hihi:) Nom u nas dobrze:) a u ciebie martus??:D
  24. haha:P za płotem widac mojego psa:P hehe:):) załapał sie:) i czemu tylko jedno co?
  25. aaa:):):) U mnie foty włochacza:D:D hihi:)
×
×
  • Create New...