-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Izabela124.']Abo byla klasowka z matmy i z polaka, a ja nic nie umialam, ale za to poszlam z mam i Ola do lekarza, wiec dzien sie nie zmrnowal:eviltong:[/quote] nie no wiesz co:P nauczyc sie nie miałas czasu:P Trzeba ci wyłączyc dogo bo nie masz czasu na nauke:P hehe żart oczywiście;) a co u olci?
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Sweet replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
no nie ma z poznania pociągu ale jest autobus bezpośredni:Pa z dworca jest blisko na autobusy:) w końcu z pod poznania jestem to wiem troche:) -
[quote name='Izabela124.']I bardzo nas to cieszy:multi::multi::multi: A ja dzis w szkole nie bylam:oops: Duuzo oosb nie bylo, az 10 dziewczyn, wycha sie wkurzyla:roll::shake:[/quote] Czemu nie byłas?? nie ładnie tak nie iść do szkoły:P ja sie musiałam męczyc;/
-
hihi:) same komplementy bobik dostaje:)
-
Ale super;) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1272.jpg[/url] ta jest słodka;)
-
[quote name='Izabela124.']To jednak zaczelas chodzic do lasu?:cool3:[/quote] Gdzie tam do lasu:P hehe:) na spacer ogólnie ide;P hehe:) ale nie wiem jeszcze gdzie mamy iśc... bo chciałam iśc na pole ale to jest kogoś prywatne w wiekszości wiec nie wiem czy tam jest jakies niczyje... moze z kolezankami go wezne jak pójde bo mają iśc grac na boisko w coś a ja nie lubie grac to bede z kabim kibicowac im:):) hih:) A i zamówiłam sobie linka u taks;) własciwie to taką długa smycz:)
-
[quote name='Martunia']Hejo! :hand: Aha, no tak. :eviltong: Ale tak mi się skojarzyło. :cool3: Nie, przecież Ciebie poznaję. :) Ślicznie wyszłaś, już nie gadaj. :roll: :cool3: Co tam u Ciebie? Jak dzisiaj w szkole? :cool3:[/quote] No nie wiem czy mnie poznajesz:P skąd moge miec pewnosc;p która to ja jestem na tym zdjeciu?? hehe:P I nie wyszłam śliczne;P tylko okropnie;P haha:P A u mnie ogólnie dobrze:) Po chórku byłam z mamą u jej koleżanki co bliźniaki urodziła:) Sliczne są:) a właściwie to sliczni:) hehe;p A w szkole dobrze;) jakoś leci:P hehe;) A co u ciebie? jak w szkole??
-
[quote name='Izabela124.']Hejka A bylam dzis i z kol na dlugim spacerku w laksu, mam tylkon kilka fot, bo aprat sie rozladowal A tymczasem daje linka do filmiku, z dzialki, robiony jeszcze zima: [/quote] O fajnie;):) Ja ide w weekend znowu z kabim:) mam nadzieje ze pogoda bedzie ładna:) hehe:) Zaraz oglądam filmik:)
-
Śliczne te fotki:) Najlepsze jak Dżeki fruwa:):) hehe;)
-
To dobrze że jest wesoły:):)
-
hejo:) przyszlam sie przywitac;):) co tam??
-
O wróciłas:D:D Super;):) Śliczne zdjęcia;):):) Super musiało byc:)
-
[quote name='chester07']oo ale trafiłam ! :) [B][SIZE=3][COLOR=Red]Gratulacje Kabiś[/COLOR][/SIZE] ty staruchu :D zdrówka, szczęścia, żeby cię pani nie męczyła(np nie robiła ci fotek jak załatwiasz swoje sprawy prywatne :D), dużo dobrego jedzenia, wygodnego legowiska, fajnych zabawek, dużo spacerków i [SIZE=3][COLOR=Red]wszystkiego naj[/COLOR][/SIZE] ! żyj nam jeszcze z 10 razy tyle :evil_lol: :loveu: :BUZI:BUZI:BUZI: [/B][SIZE=1] [COLOR=DeepSkyBlue]PS jakbyś wkleiła prezenciki Kabika na bloga to te możesz skopiować, bo dzisiaj tam nie zawitam xD PS II ładnie wyszłaś na zdjęciu klasowym Ps III śliczne fotki Kabiczka z miski i te proszące [/COLOR][/SIZE][B]:loveu:[/B][/quote] Prezenciki przecudne ale niestety nie mozna cytowac zdjec:( Nie musiałas sie aż tak starac prześliczne są;) a na bloga nie zawitała;P nie chciało mi sie nic pisac:P a fotki bede mu robic kiedy chce:P on sie nie krępuje:P I w imieniu kabika dziekuje:*:**:*:* A dziekuje:P a ja wyszłam koszmarnie:P [quote name='Izabela124.']Ile tu fajnych fotek:multi: Kabis 100lat i niech pancia cie za bardzo nie mvczy:evil_lol::BIG::new-bday::knajpa::knajpa:[/quote] :Dwiadomo że fajnych bo ja robiłam hehe:) No nie kolejna osoba każe mi go nie meczyc:P po czym sadzicie ze go męcze???? he??? No i dziekuje w imieniu kabika [quote name='Martunia']Jakie śliczne. :loveu::loveu: [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0646.jpg[/URL] O zasnął podczas kąpieli. :lol: :loveu: Ślicznie. :) A no i Ty również ładnie wyszłaś na zdjęciu. :) [SIZE=1]PS. Majaczka obdarowuje prezentami. :eviltong: Też bym zrobiła, ale programów nie mam. :([/SIZE][/quote] hehe On wcale nie spał tylko leżał i drapał w miske:P a nie był kąpany:p heh A dziekuje A nie dziekueje:P bo wyszłam okropnie;P mam nadzieje ze nie odnalazłas dobrej osoby na zdjeciu:P bo ja wyszłam okropnie wiec moze na kogoś innego patrzałas:P hehe A prezentów nie musiałas robic;) i nie jestem zła [quote name='Martynia&Pusio']O foteczki Sliczne :loveu: . Jak Kabisiek pieknie prosi :loveu: .[/quote] Nom foteczki A dziekuje hehe A ogólnie to Hejo:hand::dog:
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0789.jpg[/IMG] zdjecie mojej klasy:P nie śmiac ze za bardzo:P ale śmiac sie można;P hehe:) lece:P papa;*
-
nie poprostu stwierdzili że za długo gram;/ nie wiem nawet czemu... suchar poprsotu ;p zaraz lece;p tylko dodam zdjecie klasowe do galerii i ide;P hehe:)
-
Kolejne foty: cd. kopania:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0657.jpg[/IMG] z moim laczkiem bo sobie wziął ;/ [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0654.jpg[/IMG] wyskakujemy:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0652.jpg[/IMG] pysiok:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0661.jpg[/IMG] kabiluś:):):) I takie inne: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0667.jpg[/IMG] Kabilek na moich kolanach:) I zaraz lece zgeac zdjecia;) a potem ide do koscioła:):) :P hehe:)
-
Teraz troche z kopania w mice:P nie ma co każda forma rozrywki jest dobra:P hehe:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0642.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0640.jpg[/IMG] I co sie patrzysz (ten jego wzrok na mnie:P) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0646.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0645.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0650.jpg[/IMG] jeszcze bedzie z 5 a potem ide zgrac zdjecia z wczoraj i klasowe:)
-
Ok daje kilka fotek: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0624.jpg[/IMG] kabi prosi o zabawke;P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0628.jpg[/IMG] tu na siedząco:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0632.jpg[/IMG] chce maskotke;P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0635.jpg[/IMG] na kanapie sie chowam:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0634.jpg[/IMG] odgryze jej głowe:P I jeszcze zaraz kilka:P
-
[quote name='Martunia']O to będziemy niecierpliwie czekali na fotki. :loveu: Aha. ;) A ja dzisiaj nie miałam lekcji z dziewczynami, bo pomagałyśmy przygotować szkołę do konkursu międzyszkolnego. :eviltong: Wszystkiego najlepszego mój ukochany Kabisiu! :loveu::loveu::loveu: :drink1::laola::laola::pepsi::popcorn::cunao::BIG::new-bday::tort::loveu::loveu::loveu:[/quote] Nie miałas lekcji??:crazyeye::crazyeye: ale fajnie:)) ja mialam i jeszcze apel:P i dostawaliśmy zdjecia klasowe:P hehe:) dam je tutaj tylko musze je zeskanowac:P hehe:) A dziekuje w imieniu kabika i gratis wielki liz:eviltong::eviltong::eviltong::p:p
-
no ja tez nie gram ale nie wiedziałam jak to ując;p ogólnie moge 2 godzi używac kompa ;/ straszne... nie wiem jak to wytrzymam mam nadzieje ze w weekend bede mogła chociaz dłużej...
-
[quote name='Martynia&Pusio']O [FONT=Arial Black][SIZE=6]Kabis Wszystkiego najlepszego .. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=6]Zeby pani sie dobrze opiekowala i duzo spacerkow robila :lol: . [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=6]I zdrowia :loveu: . I wszystkiego :) . :laola::laola::laola:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black]Czekamy na fotki :razz: .[/FONT][/quote] W imieniu kabiego dziekuje bardzo mocno i od kabiego wylizanie gratis:P hehe:):):):):):)
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Nareszcie zajrzalas:multi::multi: A u nas wszytsko w porzadku. Nudy same:roll:[/quote] :) bo jakoś nie miałam czasu wcześniej...;/ ogolnie mam jakis dziwnych rodziców i nagle sobie wymyślili ze moge grac na kompie 2 godz dziennie;/;/ suchar;/ A i mam zdjecie klasowe:P hehe:) dam je w najbliższym czasie do mojej galerii:D:D hehe:P No tez nudno troche mi...
-
Witam:):) Co u was słychac??
-
Wszystkiego naj Gordi:)