Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No chyba dobrze:) Przed chwilką wróciłam ze spacerku Bonek zmęczony leży:D [/COLOR][/quote] hehe:) wiesz co tak wymęczyć bonka;P hehe:) jak mozesz:P A jak w szkole??
  2. Sweet

    Galeria Daisy

    Jej ale super foty:) tez bym takie chciała umiec robic.... Boskie:loveu:
  3. [quote name='anmi0']Ja mam jutro nie kartkówkę ale sprawdzian z fizyki i nie chce mi się uczyć, a i jeszcze z tych słówek z angielskiego eh:-( a teraz jeszcze wywiadówka, co to bedzie za chwile to ja nie wiem:lol:[/quote] Oj współczuje tym bardziej....:( Ja ma na czwartek słówka z angliak do nauczenia sie ale proste sa;P juz na dzisiaj tez miałam i 5 dostałam:) musze z anglika sie uczyc i wyciągnąc na 4 bądź moze uda mi sie 5 w co wątpie:P hehe:) heh:) ja nie wiem kiedy bede miała wywiadóke:P w maju napewno:P hehe:) [quote name='Martunia']E tam, na pewno dobrze poszło. :) Powodzenia jutro na kartkówce. :cool3: Ja jutro mam sprawdzian z ang... Dziś miałam odpowiadać na historii i mam 3 mimo, że większość pytań dobrze odpowiedziałam. I ostatnio ze sp z fizyki 3 dostałam i pół punkta mi do 4 brakowało. :shake:[/quote] No nie wiem ten spr był trudny;/ nie dziekuje;P Bede trzymac kciuki:) Suchar 4 conajmniej powinnas dostac:):) Znam to skąś:P hehe:) co powiesz? ja dzisiaj byłam przy tablicy na chemii i moja praca była boska;p napisałam cos i tylko sie ciągle pani pytałam czy jest dobrze i o dziwo dobrze napisałam a tego nie kapwoałam ale dobra:P hehe;) ważne że pani mi 5 wstawiła za to:P hehe:) No i co powiesz??
  4. he:) te testy nie są takie trudne:P ja sie boje tego na koniec gimnazjum... jeszcze rok...
  5. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Heh:D No i widzisz jakbyśmy mieszkały blisko siebie to bysmy spacerkowały razem [/COLOR][/quote] Nom :D fajnie by było:D:D heh:P ale mieszkamy niestety troche daleko:P A co u ciebie i bonka? [quote name='Martunia']A no przywitać się zapomniałam. :hand: No to zdjęcie na tapecie też mi się bardzo podoba. :loveu: Słodki i kochany Kabiś. :loveu: Co tam u Was? :cool3:[/quote] hehe:) nie szkodzi:) wiadomo że słodki:D A u nas co tam... dobrze ogólnie:P dzisiaj miałam kart z anglika dobrze mi poszła bo sie nauczyłam oraz spr z histy i średnio poszedł bo sie nie nauczyłam:P jutro kart z fizy;/ ogólnie do dobrze;a a co u ciebie??
  6. A co u bobisia???
  7. A to tak jak moja linka do kabisia:D hehe:P tez wczoraj taks wysyłała:P
  8. Sweet

    Galeria Piksi :D

    hehe:) znudziły jej sie zdjecia:P kabi tez tak robie jak chce mu zrobic zdjecie:P
  9. Ale super foty:D:D i ciebie widac:) ile masz wzrostu bo duża sie wydajesz:) znaczy wysoka;DD hehe:) śliczne psiaki:):)
  10. Przeczytałam że u was padał śnieg z deszczem:P U mnie pogoda fatala śniegu nie ma;P moi rodzice jechali dzisiaj nad morze po coś tam:P i jak mama dzwoniła to mówiła że tam jest zimno i śnieg:P hehe:) I witam sie:)
  11. [quote name='Martynia&Pusio']Sliczne fotki :loveu: . [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0862.jpg[/URL] Kabi siad . [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0883.jpg[/URL] slodkii :loveu: . [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0888.jpg[/URL] Patrzymy :) . ja dzis mam wolne :multi:[/quote] heh:) dziekuje:) O fajnie masz:P ja tez chce wolne:P [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hej hej:) O i Kabiś znów spotkał kolegę:) fajne te ostatnie na tym murku:) kogo on tam tak wypatruje?:D [/COLOR][/quote] hej hej:) Nom znowu znowu:D mi sie ten kolega podoba:) i blisko pewnego domku mieszka:D :) wpatruje sie bo jakis pies szedł akurat:P [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witamy sie cieplusio :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Znalazła troszke czasu i wkońcu moge pooglądac Wasze foteczki.[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Kabi jest uroczy wyściskaj i wymiziaj go odemnie:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Witamy:):) Bardzo sie ciesze i dziekuje Wyściskamy i wymiziany juz jest:D [quote name='Martynia&Pusio']Witanko :) . [SIZE=1]U nas nowe fotki[/SIZE][/quote] witam:)) Widziałm juz;D [quote name='Martunia']Może wczoraj coś mu się stało z tą nogą... Śliczne foty. :loveu: [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0876.jpg[/URL] Moje kochanie. :loveu: To na tym murku równie piękne. :D i jaka piękna tapeta. :loveu:[/quote] no nie wiem co mu sie stało ważne że już jest dobrze i nie trzeba jechac do weta:) hehe mi sie podoba to co na tapecie jest zdjecie:) I witam wszystkich juz jestem z wami:D:D
  12. heh:) a kiedy ty zamawiałaś tą obrózke??:D:D ja czekam na moją linke;P w sumie to nie wiem czy ona mi sie przyda ale trudno:P juz wysłana wiec zamówienia nie można odwołac:P
  13. O super :):) Wiec zostały juz tylko 2 maludy i mama:) super:))
  14. Śliczny Maxiu i Matuś:) nie wiedziałam że masz drugiego psiaka:) oba słodkie:))
  15. Sweet

    Galeria Piksi :D

    Chcemy fotki:D:D
  16. aaa;) tez miałam w podstawówce testy od 4 klasy juz przygotowawcze:) i ja myśle że dobrze że tak szkoły robią przynajmniej nas przygotowują:) ja mam w tym roku próbny przed 3 gim:) w drugiej jestem:P heh:) i jak poszedł ci? trudny??
  17. Bedziemy trzymac kciuki:):) jaki sprawdzian masz???
  18. A ja na 10.50 do szkoły:P hehe:) własnie sie zmywam bo musze sie jeszcze wyszykowac:P papa Do wieczorka;):) Zajrze do was jeszcze:D:D hehe:)
  19. [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0878.jpg[/IMG] z moi pieknym:loveu: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0880.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0883.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0886.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0888.jpg[/IMG] I jeszcze sie pochwale tapetą która zrobiłam ale tylko link dam: [url]http://img262.imageshack.us/img262/4238/tapetakabiiu4.png[/url] I WSZYSTKO:):) MIŁEGO OGLADANIA:P JA LECE DO SZKOŁY:P:P
  20. A to ty masz dzisiaj?? Ja mam tak jak 3 gim piszą swoje testy... czyli 20 któryś... I bede trzymała za ciebie kciuki:):)
  21. [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0856.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0862.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0867.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0868.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0876.jpg[/IMG] I jeszcze chwile i wszystkie:P
  22. Ok to mam juz fotki z niedzielnego spacerku: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0846.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0848.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0849.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0851.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0852.jpg[/IMG] CDN:)
  23. Witam wszystkich wtorkowo:)) Za chwile szykuje sie do szkoły ale przyszłam dodac kilka zdjec:) mam nadzieje ze zdążą sie wgrac:) No i chciałam jeszcze powiedziec że z kabilka łapką juz dobrze;) chodzi normalnie... nie wiem co mu wczoraj było... czekac na fotki:)
×
×
  • Create New...