Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/1843/dsc07546.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8545/dsc07547f.jpg[/IMG] Buba:P [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/226/dsc07548x.jpg[/IMG] Patusia :loveu: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/755/dsc07549t.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6302/dsc07550g.jpg[/IMG]
  2. Dobra to ja powoli zaczynam dawać zdjęcia;P Ewka z bukami:P [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/277/dsc07536.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8431/dsc07537k.jpg[/IMG] Anitka bawi sie z Dakim(będzie cala sesja:D) [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2181/dsc07538oc.jpg[/IMG] Isia;D [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4541/dsc07542.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9461/dsc07544.jpg[/IMG]
  3. Dobra to ja powoli zaczynam dawać zdjęcia bo juz czesc przejrzalam i sie wgrywaja;D Asia jakie ty zdjecia dodajesz;P haha:D Fajne:D:D Najlepsze sa tylki dziewczyn jak sie wywalily ze smiechu:P
  4. [quote name='Cavy']To teraz Aduś czekamy, aż nas zasypiesz mnóstwem zdjęć. :razz: Ciebie już widziałam na zdjęciach w temacie zlotu, więc teraz czekam na psowate. :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] Boże to nie dobrze że mnie widziałaś:P haha:evil_lol: Zasypie jak się ograne bo nie chce mi sie nawet ogladać ich bo wyszło 1303 po wstępnym usuwaniu:P jednak nie 1500 chyba ze wliczac te co mam od asi z zoo i zlotu jeszcze to bedzie tyle:P
  5. [quote name='NightQueen']na sląsku jest dobrze :loveu: jakieś fajne domki żeby były, zresztą wsio jedno, nie fajne też mogą być :evil_lol: byle by był klucz do łazienki :evil_lol: pw wyczyść[/QUOTE] Nie jest dobrze bo ja mam za daleko i w ogóle cudem jest że dotarłam tam:P I wszystko oczywiście dzięki asi i dziękujcie jej że moją osobę mogłyście poznać:evil_lol: [quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]nie no ludzie jeszcze te wakacje sie nie skończyły czasu jak marasu jest żeby sie dogodać ośrodek znajś i wgl;)[/COLOR][/QUOTE] Właśnie:P jeszcze są te wakacje do następnych kupa czasu:P I w ogóle to zdjęcia cudne :evil_lol:
  6. [quote name='Onomato-Peja']Masz fbl? ;) Woow 1500 to trochę sporo :P[/QUOTE] A mom;P No ale to razem z tymi z Wrocławia jeszcze;) [quote name='Pestka']Super, że zlot udany! ;)[/QUOTE] No bardzo udany:D Już tęsknie za wszystkimi stamtąd... I przyznam się ze jak wyjeżdżałam to chciało mi się płakać...;( [quote name='Ppx']hejka ;d ;)[/QUOTE] Hej:):) [quote name='gordonowa']Ja tam z poprzedniego zlotu miałam 4000, tym razem tylko trochę ponad 1000 - większośc nieudane ;). Nie wiem, ile razy aparat był w łapskach innych, niż moje, nie liczyłam :D. Ada będzie za 50 minut w Poznaniu :).[/QUOTE] hehe:D Mi nawet tyle na karte nie wchodzi;p Jestem już nawet w Swarzędzu:) ide sie ogarnąć:P
  7. Wróciłam już do domu:D Cieszcie się bo wieczorem będą zdjęcia!:D Potem nadrobię na razie idę się ogarnąć trochę;P :D
  8. Witaj moja siostro jakby sie uprzec:loveu: Nie chce mi sie czytac co o mnie okropnego pisałam ale i tak Chlebek mnie lubi:D [url]http://img10.imageshack.us/img10/2565/dsc0392m.jpg[/url] Wydało się po butach kto był zamieszany w akcje;P
  9. [quote name='Izabela124.'][URL]http://img689.imageshack.us/img689/5838/dsc07085v.jpg[/URL] ale brzydal hi hi[/QUOTE] Wiem że brzydal nie musisz mi przypominac;P [quote name='NightQueen']Witam paskudną Adę :P[/QUOTE] Witaj moja siostro jakby sie uprzeć:loveu: [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://img825.imageshack.us/img825/742/dsc07110.jpg[/URL] kto go tak brzydko ostrzygł!? :D[/QUOTE] Ja a któż by inny mógł tak brzydko;P Nie umiem go obcinać ładnie niestety...;/ I w ogóle to wróciłam ze zlotu:D:D Bosko było:D Zdjęcia dam jak już będę w domu bo do jutra jeszcze siedze we Wrocławiu:P Dzisiaj wycinałam kołtuny Bardowi i go czesałam;) Z Asią (gordonowa) oczywiście;) Pozdrawiam;P;* Do jutra i bedzie duzo zdjec bo mam ok.1500 zdjec w sumie ale troche sie zmniejszy ich ilosc po przejrzeniu:P
  10. Boże ile wy tam piszecie;P haha:D Moich zdjęc nie skomentuje ale sie wam odwdzięczę jak przyjade jutro!:D:D I w ogóle to nie gadajcie tyle bo nie nadąze jutro jak wroce;P przez 4 godziny wiecie ile mozna napisac:evil_lol:
  11. Jestem już:D Siedzę u Asi jeszcze do jutra więc zdjęć nie będzie bo kabelka nie mam;P Po za tym wiem ze jestem okropna Pati bo mi o tym ciągle przypominałaś;P A wasze zdjęcia fajne ale chce więcej!!:D
  12. Brzydki jest i tyle:P Pozdrawiam wszyskich z wrocławia;D jak wróce bedzie duzo zdjec:D
  13. Pati moim urokiem osobistym ją przekupie:P A Kabiego nie biorę niestety... ale może ukraść jakiegoś psa i go wezmę;P
  14. Pati ja się Moli zaopiekuje jak mnie zechce;P A najstarsza jest Ulv;)
  15. [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/DSC_0027-8.jpg[/url] Mój piękny :loveu: a dzisiaj bedzie ze mną spał:P
  16. [quote name='NightQueen']po co wy się już pakujecie, przecież jeszcze zostało parę dni :P[/QUOTE] Bo ja jade już jutro dlatego się pakuje:P :D
  17. [quote name='Foxowa']Mama ma liste ode mnie, jak coś innego mi spakuje to uduszę :lol:[/QUOTE] haha:P ja sie powoli spakowałam:P ale ledwo się mieszcze... nie dość że walizke bede mieć to jeszcze 2 bagaże podręczne;P haha:evil_lol: I w ogóle to przypominam naładować baterie do aparatów!!:D Bo ja musze i pewnie nie tylko ja wiec przypominam:D I OFF'y brać!:P
  18. Za dobrze masz:P Ale z drugiej strony wole sie sama spakowac bo bałabym sie co mi mama spakuje:P Musze moją szafe(walizke) przynieść i pakować... Dobra spróbuje chociaż sie zabrac za to.. bo musze dzisiaj skonczyc..
  19. [quote name='Foxowa'][url]http://img525.imageshack.us/img525/6546/dsc07109s.jpg[/url] Kabik :loveu:[/QUOTE] :):):) [quote name='deer_1987'][url]http://img525.imageshack.us/img525/6546/dsc07109s.jpg[/url] ale on wyglada :D[/QUOTE] Wiem bo on brzydal jest:P [quote name='bianka19']śliczniasty Kabiczek. :loveu:[/QUOTE] dziekuje ale jest brzydki:evil_lol:
  20. A ja mam osłonki i filtry :D Ale nie mam siły się pakować a jutro już wyruszam... Kto się spakuje za mnie?
  21. A u mnie było różowe niebo:D Fajne słońce:D
  22. [quote name='gordonowa']Przykro mi, na mojej liście, którą prowadzę pisemnie, wynika, iż masz 2 ojro gordony... :diabloti: 3 dni, 3 dni! :multi:[/QUOTE] Pf:P ale jesteś.. :D
  23. [quote name='gordonowa']Plan jest taki, że Ada ze Swarzędza dochodzi do Bielan Wrocławskich, a potem ją przywiążę na linę holowniczą i będę z tatą ją ciągnąc za autem. Musi sobie biedaczka przecież odpocząc:).[/QUOTE] Tak:P hah;D miałam niby biec za autem ale stwierdzili że nie będą dla mnie tacy okrutni:D bo w końcu po tych 200 prawie km trochę się zmęczę:P ale co to tam dal mnie:P [quote name='Iś & Chester'] Aduś pożycz sobie Barda będziesz miała prawie jak konia :D[/QUOTE] O dobre:D ale nie wiem czy Asia by mi pożyczyła to i tak cud że będą mnie ciągnąc za autem a nie będę musiała biec:evil_lol:
  24. Nie ważne o której ale najważniejsze żeby wszyscy jakoś dotarli:P ja już w piątek wyruszam bo długa droga to mogę nie zdążyć dojść:evil_lol:
  25. [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/742/dsc07110.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3261/dsc07111uk.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2497/dsc07114l.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4306/dsc07118i.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8928/dsc07119c.jpg[/IMG] KONIEC:) Nie mam więcej niestety.. musi wam starczyć;)
×
×
  • Create New...