Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Ja przeglądam zaraz zdjęcia i dodaje więcej:)
  2. [quote name='gordonowa']Twoja mądrość mnie oświeca :modla:[/QUOTE] :) Nikt inny by nie wpadł na tak mądrą odpowiedź jak moja:evil_lol:
  3. [quote name='gordonowa']Piękne wytłumaczenie, Ado :diabloti:.[/QUOTE] Wiem:evil_lol: Genialna jestem:D
  4. [quote name='Caachou_']Pozwólcie, że się spytam, czemu akurat Śląsk? ;) Może coś bliżej Krk za rok? :diabloti:[/QUOTE] Bo to śląski zlot;P Nie narzekaj i tak Krk ma blisko:P Ja mam najdalej a i tak postaram sie być:D
  5. [quote name='Arek/Allan/Artek/Patryk']My sie sami wezmiemy :D Jak dobije 3k postow to musi wziac XD[/QUOTE] hah;D w sumie to wy dojechać jak macie tylko czy Anitę weźmiecie:P no jak tyle będziesz mieć to musisz jechać:P
  6. [quote name='NightQueen']Psi mi mogły oblegać łóżko ty nie :diabloti::evil_lol: wszystko już jasne :mad: i dlatego nie zabiorę Molindy na następny zlot, bo mi ją zamęczysz :diabloti:[/QUOTE] Ja też mogłam:P haha:P Nie możesz mi tego zrobić! Jak możesz chlebka nie zabrać;(:(:(:(
  7. Ej Pati nie chce mi sie na wszystko odpisywać:P Bo na łóżku twoim wszyscy leżeli a do mnie pretensje:P No właśnie jak ich Anita nie weźmie to co co za Ich troje będzie:P
  8. [quote name='NightQueen']Oczywiście że jestem miła dla wszystkich :diabloti: no chyba że ktoś mi atakuje moje łóżko :evil_lol: Btw. do dziś jak to się stało ale jak ostatniego dnia się obudziłam to spałaś obok mnie, a jak szłam spać to ciebie nie było :evil_lol: czyli mam rozumieć że ty też mi bazgrałaś po psie :mad:[/QUOTE] Wszyscy ci atakowali łóżko:P haha:P E bo się wepchałaś na moje łóżko to się dopchałam tam:P Nie coś ty:P Ja nie wiem kto serduszko rysował Moli:evil_lol:
  9. [quote name='NightQueen']racja, dzień mnie nie było a doszło 10 stron :crazyeye:[/QUOTE] No właśnie;P [quote name='NightQueen'][URL]http://img842.imageshack.us/img842/6302/dsc07550g.jpg[/URL] tu widać jakimi uczuciami darzę Adę :diabloti:[/QUOTE] haha:D każdy wie że i tak mnie kochasz:P [quote name='NightQueen'][B]SWEET ZABIJE ZA ZDJĘCIA !!!!!!!! zarówno ja jak i chleb wyglądamy strasznie na zdjęciach, fuuu[/B][/QUOTE] Pięknie wyglądacie:P [quote name='NightQueen'][URL]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Obraz257.jpg[/URL] Ada aleś ty zachłanna :diabloti:[/QUOTE] Bywa;P [quote name='NightQueen'][URL]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Obraz277.jpg[/URL] tu akurat muszę się przyznać :oops: że to było na moje życzenie :diabloti:[/QUOTE] No właśnie to ona mi kazała:evil_lol: [quote name='Bartiśkowa_']Ja się już na to nie zgodze ;p:diabloti: [/QUOTE] e tam zgodzisz się;P Jak dobrze pójdzie to może załatwię im 2 kolegów też:P w końcu muszę jakoś dotrzeć na ten wasz Śląsk;P
  10. haha:D nie ty w ogóle miła jesteś dla wszystkich:evil_lol: Tak Anitki buty bardzo charakterystyczne są:P ale moje tez;P
  11. [url]http://nk.pl/#profile/2301321[/url] macie i zapraszajcie mnie:P bo na razie mam tylko Paulinę z osób zlotowych których nie miałam w znajomych:P Jolka zapraszałam ciebie ale nie wiem czy ty wiesz ze to byłam ja:P
  12. Pierwsze możesz wywalić od razu:P A ostatnie najlepsze bo mnie nie widać;P haha:D
  13. Moja rozetka wisi w miejscu widocznym dla wszystkich na mojej szafce;P ale muszę lepsza miejscówkę jej znaleźć;P Piękna jest:):) :loveu:
  14. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3608/dsc07641n.jpg[/IMG] Pati się cieszy do aparatu:D [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6835/dsc07643.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9967/dsc07645k.jpg[/IMG] Audik biegnie:D [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4070/dsc07647i.jpg[/IMG] O patrz zdjęcie:D [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6880/dsc07649d.jpg[/IMG] Na dzisiaj wam starczy;P Musze przejrzec reszte zdjęć:P
  15. [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9822/dsc07627w.jpg[/IMG] Audik:D [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1897/dsc07631k.jpg[/IMG] Długo myślałam kto to ale się skapłam:P oczywiście ma nie swój aparat:P [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2992/dsc07632.jpg[/IMG] Patusia też z kradzionym aparatem:P [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3852/dsc07634t.jpg[/IMG] Isia i Piksi:D [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1355/dsc07640o.jpg[/IMG]
  16. Fuksiak:D [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8917/dsc07615z.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4545/dsc07616u.jpg[/IMG] Znowu tresują biedny chlebek;P [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1663/dsc07618.jpg[/IMG] Buzi buzi:P [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6347/dsc07621k.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/8813/dsc07622p.jpg[/IMG]
  17. Sesja Anita&Daki [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7937/dsc07601f.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6576/dsc07602q.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6084/dsc07605.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3594/dsc07606h.jpg[/IMG] ja;P [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3528/dsc07609n.jpg[/IMG]
  18. Teraz ola z kradzionym aparatem [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/180/dsc07592t.jpg[/IMG] Fuksik:D [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5342/dsc07594r.jpg[/IMG] maksiu:) [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4624/dsc07595d.jpg[/IMG] Misia;D [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8894/dsc07597p.jpg[/IMG] Buba Iza:D [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/333/dsc07600m.jpg[/IMG]
  19. Chlebek szuka szyszki:D [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5310/dsc07584.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8086/dsc07585.jpg[/IMG] Ewka jak zawsze miła:P [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8547/dsc07586b.jpg[/IMG] Anitas;P [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2161/dsc07587xx.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9121/dsc07588k.jpg[/IMG]
  20. Anitka ukradła aparat;P [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8201/dsc07579u.jpg[/IMG] babki 3 (buba,dżasta i ewulec:D) [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8470/dsc07580.jpg[/IMG] Ola [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5189/dsc07581.jpg[/IMG] Dakusiek:D [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7926/dsc07582.jpg[/IMG] Chlebek:D [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/75/dsc07583t.jpg[/IMG]
  21. Sweet

    Lucyanna&króliki

    Witamy:D Jak dojdę do Lusiakowych(nie wiem jak to mam fajnie napisac;P) fot to dodam:D
  22. [quote name='Ppx']Te foty to z którego dnia jeszcze : D ?[/QUOTE] Moje jada od początku:P czyli dzień 2 bo pierwszego nie robiłam;)
  23. Molciakowy chlebek:D [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1294/dsc07573.jpg[/IMG] Pati tresuje chlebek:D [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5046/dsc07575.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8827/dsc07576.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4606/dsc07577k.jpg[/IMG] Daki:D [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7312/dsc07578t.jpg[/IMG]
  24. O dzwoni telefon:D [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6496/dsc07560k.jpg[/IMG] Wisze bo chce:D [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2535/dsc07564j.jpg[/IMG] Halo halo:D [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9287/dsc07565.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2923/dsc07566.jpg[/IMG] Audik:D [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4039/dsc07569h.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5285/dsc07551g.jpg[/IMG] Fuksior:D [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/585/dsc07553u.jpg[/IMG] Isia;D [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7904/dsc07554x.jpg[/IMG] Maksior agresor:D [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8929/dsc07555.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7454/dsc07559c.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...