Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. [quote name='buniaaga']klatkę łapkę w dniu dzisiejszym zawiozłam do Białegostoku i przekazałam Jumanjianie.[/QUOTE] Dzieki bunia.
  2. Ok, dasz znac, a ja sie dostosuje. Byleby nie w poniedzialek, ok?
  3. A ta corka pelnoletnia? czemu sama nie zadzwonila? Mageda, jak chcesz to ja bym chetnie z Toba pojechala na te wizyte przedadopcyjna. Wspomnij tez,o umowie adopcyjnej.
  4. Sliczna jest, ale taka biedna, jakby z wojny wrocila. Leb rozwalony, nos podrapany, chuda jak osika. . . . oj, ciociu ronja, w Tobie nadzieja. Te oczy ma takie poczciwe. Domku, najlepszy ze wszystkich, przybywaj. Ronja, dziekuje za opieke.
  5. Od niego emanuje spokoj, dobro. Cudny pies, cudny.
  6. Nikt nie dzwoni:shake:??? Takie fajne suczki:loveu:, zadbane, szczesliwe, grzeczne. . . . i, nic, sie nie dzieje:roll::-( zabawa z workiem swietna. Murka, dziekuje za opieke:p
  7. Kanis juz bez gwozdzia. Moge go wypuszczac na podworko i moze biegac. Doktor mowi, ze wszystko w porzadku.
  8. A to roznie. Bywa, ze idzie bardzo ladnie obok mnie, a bywa, ze jak na lince, to sie oddala, a nawet pociagnie. Ale raczej zadowolona ze ide z nia wiec jest blisko mnie. Szczeka malo. Ona w ogole nie potrafi szczekac, ona tak jakby, szczeka, tak dziwnie.
  9. Czasem szczeka, ale raczej na psy, na ludzi nie. Na smyczy raczej idzie dobrze, no, moze czasem sie placze, czasem ciagnie.
  10. Postaram sie zrobic jej kilka aktualnych zdjec moze w niedziele, dobrze?
  11. Przeslicznej urody kotka. Szkoda ze musi wrocic na dzialki, ale przynajmniej nie bedzie juz rodzic. Jestes potrzebna w Legnicy Patmol. Pracujesz i rodzina, a znajdujesz czas na pomoc. Bardzo Ci za to dziekuje.
  12. [quote name='Patmol'][B]Pipi -masz zapchana skrzynkę[/B] napisałam ci pw na miau[/QUOTE] juz wyczyszczona, przepraszam
  13. Nie ma niestety. Jak byla Evelin, to Siwa byla poza domem, na polowaniu:mad:. Boje sie zapeszyc, ale juz czwarty dzien siedzi w zagrodzie:-o. Musialam wyprosic z niej az trzy psy (Cezara, Celinke i Lede), zeby ja tam umiescic.Kombinowala, kombinowala ale nie udalo sie wydostac, jak na razie. Zobaczymy jak dlugo bedzie taka spokojna. Na smyczy wychodzimy na spacer i na szybkie siku w sumie 3 razy. Teraz mam ja na oku, bo ta zagroda na przeciwko okna jest. Widze ja caly czas i ona mnie widzi. Teraz siedzi i patrzy na mnie i blagajacy wzrok ma:-(. Ale jak ja wypuszcze, da dyla. Nawet jak stoje obok, to zwieje, bo przeskoczy na strone sasiadow. Siatka ma 1,50 wys. Biedna jest:-(, ale co mam zrobic? Nikt nie chce zlitowac sie nad nią:shake:. . . . o sobie nie wspomne:eviltong:
  14. [quote name='gawronka']To chyba i tak od razu nie będzie mógł biegać i skakać:roll:[/QUOTE] Pewnie, ze nie, ale bede mogla masowac, cwiczyc lapke, ktora zesztywniala od kiedy tego nie robie. On sam malo sie rusza i miesnie za malo pracuja. Nie moglam ani cwiczyc, ani masowac, bo gwozdz sie wysunal i w skore sie wbijal podczas masazu, a i mogl wysunac sie jeszcze bardziej. Jesli kosc zrosnieta, to pomalutku bez gwozdzia rozruszamy moze lapinke. No i biegac, jak biegac, ale normalnie wychodzic, po domu calym sie poruszac na pewno spokojnie bedzie mogl. Najwazniejsze teraz, czy kosc zrosnieta i czy dobrze zrosnieta. Jesli nie, to nie wiem co dalej.
  15. Napiszcie co z Dodzią. Podgladamy Was tutaj, ja odwiedzam zawsze jak mam chwile. Poczytam, popatrze i spokojnie ide do siebie, ale teraz sie niepokoje, co sie stalo? powiecie?
  16. Ech, te kwiatki???!!!!ja tylko przez dwa lata mialam i to takie, ktore od wczesnej wiosny do poznej jesieni kwitly. Jak jedne przekwitaly, to pojawialy sie inne. Cudnie bylo, kolorowo. Nie wiem dlaczego, ale od dziecka marzylam zeby miec domek, a przy nim malwy. Te chalupe kupilam chyba wlasnie dlatego, ze przy niej rosly piekne malwy. No ale one chyba maja smak dobry, bo wyskubywali, wykopywali korzenie i widzialam nawet, ze kwiat zjadali. Teraz to juz tylko trawy, osty kwitna i gola ziemia w kolo. Osty tez pieknie kwitna, mozna sie zachwycac. Dobre i co kolwiek jak nie ma nic lepszego. Kiedys jak bede zyc, to moze jeszcze odgrodze kawalek ziemi i wsadze kilka ladnych kwiatkow. A jak nie, to kwiatki na grobie bede miala i tez bedzie fajnie. Teraz moje kwiatki to psy i koty, rownie kolorowe jak te z ogrodka;):loveu:
  17. Vicky62, szkoda, ze nie powiedzialas, ze sie wybierasz do Bemaza. Dzisiaj bede w Białym, bysmy razem poszly, bo sama to pewnie sie nie wyrobie czasowo, a i razniej by bylo. Fajne lozeczko, dzieki Vicky62. Dzisiaj wyjecie gwozdzia z kosci u Kaniska. Na 18:00 jedziemy, badzcie z malym w tym czasie. Troche sie boje czy kosc sie zrosla. Jesli nie, to dalej z gwozdziem pewnie zostanie. A on taki nerwowy tak bardzo chce biegac.
  18. Tak, w porzadku jest. Zapytalam weta i on powiedzial, ze mozna szczepic i po 2 tygodniach, nic sie nie stanie. Nie wiedzialam, bo zawsze po miesiacu, dlatego sie trochi zdziwilam:crazyeye::oops:;), sorki za to. Olusia88, nie gniewasz siem:p?
  19. Jutro jedziemy wyjac gwozdzia. Oby kosc juz byla zrosnieta. Pan dr. Gulko mowi, ze powinno byc dobrze. Jak bedzie zobaczymy jutro. Kciuki i dobre mysli poprosimy. Evelin, dziekuje za zdjecia, sa bardzo ladne.
  20. Ciocia Randa bardzo dbala o to zeby mial co najlepsze. A poniewaz u mnie niestety nie za wiele mial atrakcji, to sobie zarelkiem uatrakcyjnial. On tak jak ja, kocha jesc. A ze jest bardzo aktywny, to i tak spalal co zjadl. Tak jak ja, gdybym sie nie ruszala, to pewnie w drzwi bym nie weszla. Zarcie to moja jedyna rozrywka, co bede sobie zalowac. . . .:oops::diabloti: Buzkam Uszaczka.
  21. Ot lobuzica, no :diabloti:, wiem co to znaczy silowac sie z takim psem. Ja malego Tofika ostatnio na rtg trzymalam, to bylam cala mokra, tak sie zmeczylam. Beka, dziekuje bardzo, ze zajelas sie Sarą jak wlasnym psem:loveu:, albo i lepiej;) Dziekiiii:loveu:
  22. Prosze odpowiedziec, czy ksiazeczka zdrowia Stefci z wpisem o szczepieniu od wscieklizny, nie jest potrzebna? Prosilam o podanie na pw adresu, chce ja wyslac. Mam jeszcze ksiazeczke Agusi i Rudki. A moze podrzucic osobiscie? prosze o odpowiedz.
  23. Olusia88, piszesz ze szczepienie w piatek???? wet mowil, ze drugie szczepienie po miesiacu. Ta szczepionka zawsze kolejny raz byla za miesiac. Zeby jej nie zaszkodzic?
  24. Otrzymalam od cioci bakusiowa 50 zl na psiaki. Przyda sie bardzo do szczepien psow z Topczykal. Bakusiowa, bardzo dziekuje.
×
×
  • Create New...