-
Posts
7958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pipi
-
Za jedną małą suczkę płacę 100 zł,za dużą 130zł.Wiem,że w Białymstoku taniej robią sterlizację dla tych osób,które odprowadziły 1% z podatku na TOZ,ale ja nie pracuję i nie rozliczam się z podatku.Ale w Bielsku Podlaskim,tam gdzie będę dzisiaj wiozła suczki zrobią taniej/ za100zł/,niż w Białym ze zniżką/150zł/.I do bielska mam o połowę krótszą drogę.Do Białegostoku 50km w jedną stronę,a do Bielska 25km.
-
magda 222,dzwonił dzisiaj Pan,że ma dla mnie karmę i że jutro ktoś przywiezie ok 13:00 Asiaczku,otrzymałam od Ciebie 50 zł,bardzo dziękuję Agata,masz bardzo dobrą pamięć,bo ja szukałam gdzie są te dane o wpłatach i nie pamiętałam gdzie - dziękuję. [FONT=Arial Black]Proszę Was kochane o wsparcie jeszcze na kilka sterylek.Potrzeba jeszcze na sześć sterylek.Cztery suczki i dwa pieski.Bardzo bardzo prosimy.[/FONT] [FONT=Arial Black]Może któraś Fundacja? - PROSZĘ/chociaż "grosik"[/FONT] [FONT=Arial Black][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]Dzięki Waszej pomocy stajemy się silniejsi,chce się żyć.DZIĘKUJEMY [COLOR=blue]I PROSIMY JESZCZE.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=black]Bardzo bym chciała,żeby chociaż część z nich znalazła dobre domki.Telefon jednak milczy jak zaklęty.Klątwa jakaś czy co?[/COLOR][/FONT]
-
Dzisiaj ma sterylkę Jamnisia i Balbinka - tak trzymaj kciuki.Trochę się boję,ponieważ nie znam tych lekarzy.Ale Pani doktor ma doktorat i ponoć jest b. dobra.Kilka lat temu pracowała w Białymstoku. Jutro Pola i Mona.Również prosimy o kciukaski.Zostanie jeszcze pieniążków na jedną suczkę,albo pieska,ale dopiero się umówię. [FONT=Arial Black]Bardzo proszę o dalsze wpłaty,[/FONT][FONT=Verdana]w sumie potrzeba będzie jeszcze na sześć piesków,w tym dwa psy i cztery suczki.Sterylka to prawdziwy "raj" dla tych piesów.Nie ukrywam,że dla mnie przedewszystkim.Bardzo prosimy.[/FONT] Może mogłabym wysłać trochę rzeczy na bazarek.Mam sporo różnych figórek,takich ze szkła,czy gliny.
-
Enia,nie gniewj się,bo ja wkleiłam do tego wątku zdjęcia Balbinki.Pomyślałam,że może nie zechce się nikomu szukać po wątku zdjęć,a tak mają na widoku gotowe.I dziękuję Ci,że znalazłaś taki wątek.Może akurat się uda?.Dobrze by było,żeby trafiła do starszej Pani,bo jej dużo nie potrzeba.Jeść,spacerek i spać.Przynajmniej u mnie tak się zachowuje.No może jeszcze trochę pieszczotek,ale nie jest nachalna.
-
Wreszcie znalazłam chwilę i wlazłam do Twojej galerii agaciaaa. UUUFFFFFF,aż się zmęczyłam.Tyyyyyyle stron i zdjęć. Piękna jest Sarcia i jaka zadbana.Ucałuj ją odemnie w nosecek. Od dzisiaj będę ją odwiedzać.
-
Pani Agnieszko,bardzo przepraszam,pogubiłam się.Bardzo,bardzo dziękuję za karmę/2x20kg/.Przyszła dzisiaj po południu.Dziękuję. Znalazłam dzisiaj transport z Warszawy do Białegostoku,ale w piątek za dwa tygodnie.Także nie wiem.Może poczekamy?.Z tym,że ta osoba chce wiedzieć jak duże są te worki bo samochód osobowy. to jest ooba z linku ze szczurkami,który ktoś tutaj podał.napisałam do niej.Co Wy na to?
-
Byłam dzisiaj w mieście i sprawdziłam stan konta,więc tak: 50 zł Asiaczek 100 -Lz Przyjaciel koni 50 Akucha 70 Koss 200 Andzia69 75 Gosia17 ---------------- razem 545 zł Narazie mam karmę,to może sterylka co?,jest marzec,zaczną sie cieczki to potem przedłuży się w czasie. Zajechałam dzisiaj do lecznicy w Bielsku Podlaskim,to jest połowa drogi do Białegostoku i wyjęczałam u pani doktor sterylki dla małych suczek po 100 zł,a dla dużych po 130 zł.I umówiłam dwie suczki małe na piątek i dwie małe na sobotę.Oczywiście jak zgadzacie się na to. W sumie zaszczepiłam od wścieklizny już: Punię - 25 zł w Białymstoku Lukę 10 zł w Wyszkach Kropkę 10 zł // Alutkę 10 zł // Jamnisię 10 zł // Balbinkę 10 zł // Misię 10 zł // ___________________ razem 85 zł Gdybym wiedziała,że w Wyszkach uda mi sie po 10 zł to Puni bym nie szczepiła,ale lekarz przy sterylce powiedział,że koniecznie trzeba zaszczepić od wścieklizny,więc nie miałam wyboru. Proszę napiszcie co sadzicie o sterylkach? Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy.Ja i piesy. Jeszcze dodam,że sterylki Pani doktor robi metodą tradycyjną,usówa macicę.Powiedziała,że nie zdarzyło się,żeby jakaś suczka miała powikłania.A pojechałam tam,bo rozmawiałam z kilkoma osobami w Bielsku co tam leczą zwierzęta i chwalą.Także co robić?
-
Dostałam od Anna&137 i Beata obrożę,taką solidną i mu odrazu założyłam.Od wczoraj tylko raz się z niej "wydostał",na razie stoi,ale chyba dlatego,że się wybiegał do woli i na dzisiaj ma dosyć.Zobaczę jak będzie dalej.Taki to spryciaż z niego.On naprawdę ma mały łepek,a grubą szyję.Chociaż Lampo i Misio mają luzne obroże i nie przychodzi im do głowy,żeby kłaść się na ziemi i dotąd wykręcać,aż zdejmą.A Ozzy bardzo inteligentny jest.Pewnie moja wina,bo nie trzeba było zdejmować mu obroży przez głowę od początku.Teraz za póżno.Szybko zrozumiał,że to daje wolność.Idę zrobić zdjęcie,zaraz pokażę go w pasku. Enia,on szelki przegryza.
-
[quote name='Agata69']Pipi, alez ty masz śliczne te pieski! Gdybym tylko była blizej .... Trzymaj sie , widze , że jestes w dobrym towarzystwie.;)[/quote] Oj tak,tak,jestem w baaaaaaaardzo dobrym towarzystwie.W szoku jestem,aż mnie zatyka.Tyle się dzieje i tak szybko,że tylko gębę mam otwartą i wydaje mi się,że to piękny sen. [FONT=Arial Black] NIE WIEM JAK MAM DZIĘKOWAĆ?[/FONT]
-
Akucha,przyda się wszystko,bardzo dziękuję.Andzia69,dziękuję.W poniedziałek sprawdzę konto,wtedy będę mogła napisać ile pieniążków wpłynęło.Na dzień dzisiejszy mam 82 kg suchej karmy,około 10 kg/tak na oko/mięsa drobiowego,3kg ryżu. Od Asiaczek dostałam 50 zł i odrazu zaszczepiłam 5 piesków od wścieklizny.Wytargowałam po 10 zł za zczepionkę.