Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Bea_m,chyba wiem o kim mówisz? nie mogę się nadziwić.Echchchch,gdybym była młodsza?????? hi hi hi. Enia,masz rację.One wszystkie trzy powinne być rozdzielone inaczej czarno widzę adopcję.Chyba,że komuś zapadną w serce.Od wczoraj jest poprawa maleńka.No i moj stary powiedział,że zajmie się nimi bardziej.Chodzimy do nich,kładziemy się/położyłam stary dywan na ziemi/.Suki bawią się z nami,a Gucio obserwuje i do męża podchodzi,ale wystarczy jeden ruch gwałtowniejszy i już go nie ma.Teraz śpią na posłaniach odkrytych,nie mają możliwości żeby się schować,tak jak tam mykały do budy.Specjalnie tak zrobiliśmy,Może prędzej zaufają.Mama Nora do mnie zupełnie oswojona,a jak np.ktoś obcy podejdzie pod zagrodę,odrazu ucieka i odemnie.Nie wiem co mogę jeszcze zrobić.W ostateczności zostaną u mnie.Za to muszę jak najwięcej oddać innych piesków.Na razie bardzo się staramy,naprawdę,żeby je jaknajbardziej oswoić.Czas robi swoje.Wiosna,ładna pogoda,mamy od Was pomoc,nie narzekam teraz.Jestem szczęśliwa.Dziękuję Wam kochane.
  2. Alutka ma taki biały krawacik,ale z Mietkiem jaknajbardziej w przyjaźni. Ozzy narazie ze szwami,to grzeczniutki.Ale ten pasek jest bardzo dobry,jakiś taki w sam raz dla niego.Na początku kilka razy wylazł z niego.Nie ma Lampa i Ozzy częściej i dłużej biega luzem.Misia omija z daleka,bo wie,że może oberwać.Jest spokojniejszy jak wybiegany.To bardzo inteligentny piesio.
  3. [IMG]http://images50.fotosik.pl/102/2cbf4c87132e943amed.jpg[/IMG] Alutka się kłania wiosennie.Tu wygląda na smutną,ale to dlatego,że przed chwilą wstała
  4. [IMG]http://images47.fotosik.pl/103/8e063d1a11dc4eefmed.jpg[/IMG] tu babcia Saszunia
  5. [IMG]http://images40.fotosik.pl/98/0215a68e5c101507med.jpg[/IMG] Ostatnie podrygi Ozzy-ka po kastracji/Sasza ma cieczkę/,ale on już tylko wącha
  6. Przenieśliśmy go w inne miejsce,żeby był sam.Cały dzień szalał,płakał,kopał jamy.Z pyszczka leciała piana.Już pocieszenia nie chciał,tylko biegał i biegał w tej zagrodzie.Doszliśmy do wniosku,że nie będziemy dłużej go męczyć i zanieśliśmy mu mamę i siostrę.Ten boks jest dwa,może i trzy razy większy.Może pomieszczenie za małe mieli?,nie wybiegani,dlatego frustracja narasta i agresja.Po minach widziałam,że zadowolone są z nowego miejsca.teraz pobiegać będą mieli gdzie.Może będzie inaczej.Jutro postaram się zrobić kilka zdjęć.Muszę usunąć trochę zdjęć z aparatu,bo FUL się pokazało i nie mogłam już więcej zrobić.
  7. [IMG]http://images45.fotosik.pl/103/9b2f0b92c66fc916med.jpg[/IMG] a tutaj już dobrze,ale parówki nie chciał,tak bardzo był rozżalony
  8. [IMG]http://images48.fotosik.pl/103/839ddd4ff6d32bdfmed.jpg[/IMG] tutaj pańcio pociesza
  9. [IMG]http://images43.fotosik.pl/103/8743836681664efdmed.jpg[/IMG] tutaj jak płacze i ratunku woła
  10. [IMG]http://images46.fotosik.pl/103/226686a4c3fdcf3fmed.jpg[/IMG] Dzisiaj mama Norka dziabnęła go zębami/koło prawego oczka/,płakał i płakał ledwo TZ go uspokoił
  11. [IMG]http://images41.fotosik.pl/99/d7fbd36ce242e15amed.jpg[/IMG] To jest GUCIO,zobaczcie jakie śliczności i jaki już duży chłopiec z niego
  12. :razz::razz::razz: AdaK,to właśnie są Święta i o to chodzi ;););):multi::multi::multi::multi:,smacznego:lol:
  13. [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=seagreen]Dziewczyny kochane DZIĘKUJĘ - ALLELUJA! ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Arial Black]enia,[/FONT][FONT=Verdana]dziękuję bardzo,również życzę [COLOR=#2e8b57]Spokojnych,zdrowych Świąt Wielkanocnych,weołego i mokrego dyngusa.[/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial Black]gameta evita bea_m [/FONT][FONT=Verdana], dziękujemy,[/FONT]
  16. [FONT=Arial Black]Agacia,[/FONT][FONT=Verdana]przepraszam Cię najmocniej,już odpisuję.Pani Balbinkę wypatrzyła na Allegro.[/FONT] Dziękujemy za życzenia.Tobie również życzymy zdrowych,spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.
  17. [FONT=Arial Black]Iza,[/FONT][FONT=Verdana]dziękuję,teraz przypominam,że rozmawiałyśmy i mówiłaś o fripex.Teraz frontlaine 250mll kosztuje ok 80 zł.No to jest drogie,ale jak miałam 10 psów,to opakowanie wystarczało na psy i koty,miałam całe lato z głowy.Jeśli fripex to to samo,kupię fripex.Jeszcze enia może kupi obróżki.[/FONT]
  18. [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]Zuzlikowa,Ewa Gonzales [SIZE=2]bardzo dziękuję,z wdzięcznością i wzajemnie,życzę Wam i CAŁEJ DOGOMANI[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff][FONT=Arial Black][COLOR=blue]Zdrowych i pogodnych[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=yellowgreen]ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=blue]radosnego wiosennego nastroju[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]oraz mile spędzonych chwil w gronie rodziny,[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]przyjaciół i bliskich[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff] Pipi z rodziną[/COLOR][/FONT] [/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]Zdrowych i pogodnych[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=yellowgreen]ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=blue]radosnego wiosennego nastroju[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]oraz mile spędzonych chwil w gronie rodziny,[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]przyjaciół i bliskich[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]życzy Pipi z rodziną[/COLOR][/FONT]
  20. Dodzwoniłam się wczoraj do Pani,która chce Misię i Pani wróci po Świętach,to się odezwie.Prosiła,żebym ja usciskała i w nosek pocałowała.Zobaczymy,co dalej. [FONT=Arial Black]Julie[/FONT][FONT=Verdana],dziękuję.[/FONT] [FONT=Arial Black]Ada K,[/FONT][FONT=Verdana]wszstkie piesy ciachnięte:multi::multi::multi::multi:,mam jedną suczkę nie wyczyszczoną,ale ona ma prawie 15 lat,to już jej daruję.Nigdy dzieci nie miała i nie ma z nią problemów jak ma cieczkę.[/FONT] [FONT=Arial Black]Przyjaciel koni,[/FONT][FONT=Verdana]właśnie nie wiem,nie rozumiem dlaczego lekarz zalecił tylko podawanie nienasyconch kwasów tłuszczowych.Przez 6 tygodni dostała antybiotyk,a potem tylko te kwasy.Tak jak by Saba była już zdrowa.Według mnie to wszystko stanęło w miejscu,bo ona tyle czasu nie zarasta sierścią.Byłam w lecznicy i umówiłam się po świętach na wizytę.Konkretnie wtedy porozmawiam.Może zeskrobinę jeszcze raz zrobić?.Wiem,że tak zostawić jej na tych kwasach nie można raczej.Muszę coś zrobić,bo skóra jest bardzo sucha,łuszczy się.Stanu zapalnego nie ma na szczęście,ale czuję,że to nie koniec leczenia.Karmie te ps suchą karmą moczoną w wywarze z marchwią,słoniną,czasem korpusy,albo skrzydła z indyka.[/FONT] Na kleszcze kupię chyba Frontlaine,co roku pryskam psy i koty i jest dobrze.Tak będzie najoszczędniej,myślę. Mam dobrą wiadomość.Chodzi o Balbinę.Pani,która przyjeżdżała ją zobaczyć,pomimo,że Balbina ugryzła dziecko nie zniechęciła się i zdecydowała,że ją wezmą.Pani ma dwie małe córeczki.Nie wiem co myśleć? Umówiłam się,że zaraz po świętach pojadę ,zawiozę Balbinę i sprawdzę odrazu domek.Ludzie bardzo mili i powiedzieli,że zakochali się i tylko Balbina,żadna inna.
  21. Jak tam sznaucer?,już ostrzyżony?
  22. [quote name='evita.']Pipi- zaraz przeleję Ci cały "utarg" bazarkowy (254 zł) na konto. To Ty opiekujesz sie psiakami i sama wiesz jakie masz najpilniejsze potrzeby itp. Fajnie by było gdyby udało się zaszczepic i odrobaczyc towarzystwo :lol:. Pomyslałysmy z Enią, że dochód z naszego trzeciego bazarku, który się wczoraj skończył przeznaczymy na obroże przeciwpchelne i przeciwkleszczowe. Co Ty na to ? :lol: pozdrawiam[/quote] Bardzo dobry pomysł,dziękuję. o odrobaczaniu zapomniałam.Dzisiaj postaram się kupić tabletki.
  23. [FONT=Arial Black]Enia,Evita [/FONT][FONT=Verdana]po stokroć dziękuję.Zaraz zaglądnę w ten link co podałaś,dziękuję.[/FONT]
  24. Zulugula,dziękuję.Łapy faktycznie są bardzo blisko.Oby ci ludzie się odezwali.
  25. [FONT=Arial Black]ROZLICZENIE WPŁAT:[/FONT] IS 50 zł Żabusia 50 zł Zuzlikowa 26 zł JK na opiekę wet psów 70 zł M-WE WA na szczepionki dla psów bezdomnych 100 zł mtf zalesie 260 zł MKK-M 150 ZŁ KS na ster 100 zł auraa 40 zł gosia17 75 zł AN na psiaki 200 zł koss 70 zł akucha 50 zł MKKM leczenie karmą ODPK 100 ZŁ Asiaczek 50 zł ___________________ [FONT=Arial Black]RAZEM: [/FONT][FONT=Verdana] [/FONT][FONT=Arial Black]1391 ZŁ[/FONT] [FONT=Arial Black]WYDAŁAM:[/FONT] sTERYLIZACJA, KASTRACJA Jamnisia 100 zł Balbinka 100 Pola 100 Śnieżka 130 Kropka 130 Misia 100 Alutka 100 Lampo 50 Misio 50 Ozzy 50 ___________________ 910 zł SZCZEPIENIA Punia 25 zł Luka 10 Kropka 10 Jamnisia 10 Balbina 10 Alutka 10 Misia 10 ____________ 85 zł + 910 zł ______________ = 995 zł [FONT=Arial Black]1391 zł - 995 zł = 396 zł - 100,benzyna[/FONT] [FONT=Arial Black]Zostało mi 296 zł [/FONT][FONT=Verdana]na dzień dzisiejszy[/FONT] Chciałabym bardzo zaszczepić od wścieklizny resztę piesów i kupić im coś od kleszczy,resztę pieniążków przeznaczę na karmę.Myślałam,że może dla Saby/tej z nużeńcem/,kupić jakąś pspecjalistyczną karmę? Czytałam gdzieś na wątku,że jest taka.U niej bardzo sucha jest skóra i w dalszym ciągu nie zarasta sierścią.Może to jej sucha karma nie służy?Poradzcie co robić?
×
×
  • Create New...