-
Posts
7958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pipi
-
Kabaju,postaram się,ale Płomyk jak tylko usłyszy i zobaczy,że ja z aparatem podchodzę,to ucieka.Pochodzę dziś za nim,może się uda.Mogłabym w domu na cykać,ale u mnie jak jest na dworze pochmurno,to ciemno w chałupie i zdjęcia nie wychodzą.Ale się postaram zrobić kilka.Płomyk się zmanierował przez to,że ja za nimi chodzę i wołam i nie pozwalam iść w stronę bramy.On się pogubił i ni jak nie pojmuje o co mi chodzi i zwyczajnie mnie sie boi jak jest na dworze.A ja muszę ich pilnować,bo sąsiad się awanturuje i nie życzy sobie,aby biegały po jego posesji.Problem idzie w obie strony,bo ani ja ani on nie mamy bramy i ogrodzenia.Nie chcę się kłucić,więc psy poszkodowane.Płomykai Alutke przyuczam na szelkach i na smyczy chodzić,ale oporni sa.Na ziemię,a właściwie na snieg padają i koniec,ani kroku.Płomyk zdezorientowany i zaczął się bać.Mam co raz więcej problemów od sąsiadów. Wczoraj byłam na podwórku i słyszałam jak kura u sąsiadki strasznie wrzeszczała.Po chwili miałam już kłopoty,że mój pies napadł i zadusił kurę.W tym momencie moje psy były w domu i po kilku godzinach okazało się,że to jakiś pies w ogóle nie z naszej wsi.Wielki,chudy i biedny.Z głodu zabrał kurę.Wszystko co złe we wsi,to na moje psy zaraz zwalają.Myślicie,że mnie przeprosiła,,,,akurat. Płomyk będzie dużym psem.On jest młody,a już prawie jak owczarek niemiecki.
-
No właśnie,przy tych maluchach,to i dorosłe dziecinnieją.U mnie tak samo.Mała narozrabia,a stare się podłanczają i broją razem.Co dwie głowy,to nie jedna ha,hah:lol::lol::lol:
-
Ależ ona ma zabawki,patyki,szmaty,piłeczki,które roznosi po całym podwórku i nie tylko.Ma towarzystwo.Ale ją interesuje wszystko co się nawinie.Musi przez to przejść i nie ma na to rady.Wszystkie szczeniaki są takie. Przed chwilą poszła do chlewa i zabrała dla Mietka chleb i wcale go nie je,a zabrała i się bawi :loveu:
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Pipi replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Podniosę i proszę pomóżcie pani Joli.Tu nie ma ściemy,tu samochód jest potrzebny jak powietrze. -
Azik,to takie pocieszne psie dziecko,bardzo grzeczne dziecko.Przechodzi fazę zdobywania.Poznaje ciągle coś nowego.Dzisiaj zabrała kotu myszkę.Brała ją w zęby,nosiła,puszczała,lizała,zaniosła do budy.Myślałam,że ta mysz jest martwa,ale po chwili patrzę,Aza znowu wyszła z budy z myszą w pyszczku i puściła ją,a myszka siedzi na przeciw i się trzęsie.Oczywiście jak zobaczyłam,że mysz żyje,zabrałam i zaniosłam do chlewa i puściłam w siano.Myszka była malutkim dzieckiem,jak Aza.W nocy dziewczynka grzecznie śpi,ale tylko trzy godziny,potem zaczyna głośno ziewać i ja zrozumiałam,że ona tak oznajmia,że chce za potrzebą.Wypuszczam na godzinkę i potem ona sama domaga się,żeby ją wpuścić.Ja myślę,że ona w bloku szybko nauczyła by się czystości.Niestety jest bałaganiarą i na oczach psoci.Nie rozumie jak krzyknę,dalej robi swoje.Mam taki sposób,że ręcznikiem karcę.Ze dwa razy liznęłam po zadku i szybko zrozumiała,że jak krzyczę i po chwili ręcznik biorę do ręki,to znaczy,że trzeba zmykać. Ciąga buty i śmiecie.Nie wiem jak jej wytłumaczyć,że nie wolno.Wogóle nie słucha.Może jeszcze jest za mała,po prostu. [IMG]http://images39.fotosik.pl/253/2c90ff926448abcdmed.jpg[/IMG] - zasypia
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Foksia czas do domu......:)[/QUOTE] No właśnie Foksia,do domku. . . . -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Pipi replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Pani Jolu,proszę się trzymać,zdrowia życzę.Doskonale wiem,co Pani czuje.Niech Święty Franciszek nad Wami czuwa. -
Chętnie bym to zrobiła,ale ja nie umiem wstawiać kilka zdjęć w jednym poście.A chyba trzeba edytować tamten post i dodać zdjęcia do tamtego,które już jest,tak?
-
Ja nie,ale chyba agaciaaa ją tam dodała.Dziękuję za link,zaraz popatrzę czy jest,ale chyba raczej tak. Tak,jest na 5 stronie 43 post,dodana przez agaciaaa.
-
.................. [IMG]http://images46.fotosik.pl/256/f4287b78b9b22d70med.jpg[/IMG]
-
tu z Kusym,on zawsze musi być górą [IMG]http://images36.fotosik.pl/144/4e18c61029986a62med.jpg[/IMG]
-
tu z Mają,która ma już dość. . . [IMG]http://images36.fotosik.pl/144/86d58fc2a3ece5edmed.jpg[/IMG]
-
................. [IMG]http://images38.fotosik.pl/253/442d0c5218a700b7med.jpg[/IMG]
-
\\\\\\\\\\\\\\\ [IMG]http://images42.fotosik.pl/169/65ee0289c25a1aabmed.jpg[/IMG]
-
////////////// [IMG]http://images43.fotosik.pl/257/a57fa805f63268aamed.jpg[/IMG]
-
xxxxxxxxxx[IMG]http://images40.fotosik.pl/253/4274ee22ad3d8899med.jpg[/IMG]