Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Może tak być,że w każdej lecznicy nie zawsze się uda.Tak tylko pomyślałam,że powiem o tym,ale skoro masz zaufanie,nie wtrącam się,nie moja rzecz, przepraszam.Wysłałam do Ciebie prywatną wiadomość/pw. Życzę powodzenia w ratowaniu suni.Nie martw się,tu na dogo jest dużo wspaniałych ludzi,którzy pomagają.Jeśli zajdzie taka potrzeba,na pewno nie zostaniesz sama. To czekamy,co dalej z sunią.Może jakieś imię?
  2. Trzymam kciuki za sunieczkę.A co jej jest,że potrzebna operacja? Ja osobiście mam smutne doświadczenia z lecznicy na Sienkiewicza,nie poleciła bym jej nikomu.
  3. [quote name='Evelin']Pipi Ty tak nie rozwydrzaj tego Kusego..Słodki jest,ale chyba w dooopsko powinien trochę oberwać za to co wyprawia...Choć ten jego niewinny wyglad potrafi zmylić..Kusy łajzo jedna,zachowuj się..Czekaj,niech no tylko wiosna przyjdzie,już my sie Toba odpowiednio zajmiemy..[/QUOTE] Na niego krzyknąć nie można,bo zaraz kładzie się i przeprasza,a jak się boi przy tym?Taki duży,a zero agresji.Jestem pewna,że zabić by się pozwolił i nie ugryzłby.To taki duży aniołek.On ganiał i dokuczał dla Klary,a ta w końcu pokazała mu pazury,to aż się uśmiałam jak zaczął płakać i więcej za nią nie chodzi.Dokuczał podczas wychodzenia z mieszkania dla Saszy i ona też w końcu pokazała mu zęby i odczepił się.Teraz Sasza wychodzi pierwsza,a on drepcze z łapki na łapkę przeskakuje,ale czeka cierpliwie aż ona wyjdzie.Ma jeszcze Kropkę do "molestowania" i Alutkę,to na nich się wyżywa,bo one jeszcze mają cierpliwość do niego.Potrafi Kropkę z fotela zgonić i ta mu ustąpi bez szemrania.Szkoda,że nie możecie zobaczyć jaką on ma minę,jak już na ten fotel wlezie,normalnie jak człowiek i jeszcze mruczy i stęka ze szczęścia.
  4. [quote name='Evelin']Pipi Ty tak nie rozwydrzaj tego Kusego..Słodki jest,ale chyba w dooopsko powinien trochę oberwać za to co wyprawia...Choć ten jego niewinny wyglad potrafi zmylić..Kusy łajzo jedna,zachowuj się..Czekaj,niech no tylko wiosna przyjdzie,już my sie Toba odpowiednio zajmiemy..[/QUOTE] Ciocia,masz rację,muszę wziąć się za niego,bo zupełnie mnie nie słucha.Jest strasznym złodziejem.Wczoraj np. tylko na chwilunię wyszłam do drugiego pokoju,wracam,a z szafki żarcie dla kotów ściągnięte i prawie zjedzone.Za godzinę dostał sraczki,bo przedtem już swoje zjadł.Jedyne,co w nim jest dobre,to to,że całą noc śpi bardzo grzecznie.Nauczył się,że jak ja wstaję na chwilę,to już wszystkich na równe nogi nie podnosi i wie,że jeszcze nie pora na wstawanie.Leży i grzecznie czeka,aż wrócę.On i tak już bardzo dużo umie i ja wierzę,że powoli będzie coraz lepiej się zachowywał.A wybaczam mu prawie wszystko,bo jest dużym psem,a wystarczy,że krzyknę,to tak się boi,że bardzo mi go żal.Idę i zaraz całuję.Wiem,że nie powinnam. . . . . .
  5. [quote name='enia']Pipi może jakoś na sankach da radę dotransportowac? a lek dla Saby i obroże doszły?[/QUOTE] Nie,jeszcze nie ma. Z sankami,to też po wczorajszym dniu nie bardzo.Syn sąsiadki mi pomógł.Ja szłam i podtrzymywałam,a on ciągnął,a i tak sanki przewracały się co chwilę.Sama słodycz,mówię Wam.Wczoraj po południu zaczęło strasznie wiać i sypać.W przeciągu godziny całą drogę zasypało,A hałdy takie,że można było się pod nimi schować.Kurier był z kolegą i prywatnym samochodem osobowym,bo firmowy pod Białymstokiem na poboczu został zakopany w śniegu.Kurier dzwonił do kumpla i ten przyjechał i przeładowali towar i dalej pojechali w trasę.Powiedzieli,że mniejszym samochodem łatwiej się mijać na drodze. Eniu,nie martw się,jeszcze dojdzie,jestem pewna.Musimy przeczekać ten okropny "kaprys pogodowy".Ja dzisiaj mam ciśnienie 100/58,a tętno 86 i chodzę jak bym wódki się napiła.Kawę mocną wypiłam i nic.Ale w tej chwili słonko świeci i wiatr już nie hula. [U][COLOR="#ff0000"]KOCHANE,GDYBY NIE WASZA POMOC,JA TU BYM ZGINĘŁA WRAZ ZE ZWIERZĘTAMI.DZIĘKI WAM STWORKI MAJĄ CO JEŚĆ,A JA PSYCHICZNIE TO WSZYSTKO PRZEŻYJĘ. NAJPIĘKNIEJ,JAK TYLKO POTRAFIĘ Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ.[/COLOR][/U]
  6. Siedzę i ryczę,odezwały się pozytywne uczucia.Łzy szczęścia i głębokiego wzruszenia.Niesamowita historia. [B]Randa,jesteś wspaniała,wrażliwa,kochana,dziękuję za Frędzelka - Pucka. Witaj Ewix,cieszymy się,że jesteś :multi:[/B]
  7. [B]Wczoraj,przyszła karma od Kabaja,dwa worki.Jeden dla kotów,jeden dla Saby.Karma specjalistyczna/jest jeszcze u sąsiadów,ponieważ kierowca zakopał się i nie dojechał/.Nie pamiętam dokładnie,ale wiem,że jedna BRIT-ta dla Saby,a druga PURINA-chow kat/chyba/,to dla kotów.[/B][SIZE="4"] Kabaja,bardzo,bardzo dziękuję :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE]
  8. .................................................... [IMG]http://images44.fotosik.pl/253/be516eabba5f6f97med.jpg[/IMG] [URL="http://images46.fotosik.pl/250/f50f2e3ebcf8ae94med.jpg"]http://images46.fotosik.pl/250/f50f2e3ebcf8ae94med.jpg[/URL]
  9. Ależ proszę bardzo.Kawałek słodziaka.Narobił burdelu i teraz smacznie śpi[IMG]http://images41.fotosik.pl/249/1d0b79d1539cc5ecmed.jpg[/IMG]
  10. To jeszcze Luka,na dobranoc [IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/2qjbpsg.jpg[/IMG][/IMG]
  11. agaciaaa,niżej nie ma nic takiego żeby zmniejszyć fotkę,ja nie widzę
  12. Biedulinka kochana,już nic jej nie grozi i miska pełna.Niech szlag trafi jej "pana",oby na zawsze go zapomniała.Bajk21,dziękuję Ci,że zgodziłaś się wziąć ją do siebie i życzę,żeby szybko znalazła dobry domek.
  13. ............................................................ [IMG]http://i48.tinypic.com/ojf3ww.jpg[/IMG]to taki próbny post,bo uczę się wklejać foty z tynipic oooo!,udało się to dzięki agaciaaa,dzięki ciocia:multi:
  14. [img][img]http://i50.tinypic.com/2yo5n3o.jpg[/img][/img]......................
  15. To znaczy,że co 100 zdjęć trzeba zakładać nowe konto tak? agaciaaa,na tynypick,nie mogę się zarejestrować,też nic nie rozumiem.Kur. . .de mol,no? Nic to,jakoś sobie poradzę,szkoda tylko,że utraciłam zdjęcia.
  16. tylko dodam,że zawsze tak robiłam i zdjęcia nie znikały z dogo,a dlaczego teraz tak się porobiło? ja przedtem korzystałam z fotosika Agi i Eta/gościnnie/i ona usuwała też zdjęcia,bo wklejałyśmy we dwie,więc trzeba było robić miejsce i też zdjęcia z dogo nie znikały
  17. Słuchajcie,już wszystko jasne!!! [B]Na innych stronach i wątkach,wszędzie tam,gdzie pousuwałam zdjęcia z fotosika,nigdzie nie ma zdjęć.Co ja narobiłam????? I co teraz? Nie ma szans,żeby odzyskać te zdjęcia? [/B][B]Ale przysięgam,nie wiedziałam co robię,gdybym była świadoma,nigdy bym tego nie zrobiła. Dla mnie to wszystko jest trudne,nie ogarniam normalnie.[/B]
  18. [quote name='elik']Pipi Kochana nie oburzaj się tak, nie chciałam Ci zrobić przykrości. Taki właśnie napis pokazuje się gdy zdjęcia zostaną usunięte z serwera, dlatego to właśnie przyszło mi do głowy. Są fora, które udostępniają pewną pulę zdjęć bezpłatnie i żeby nie płacić za następne zdjęcia, usuwa się jedne, żeby zamieścić następne. Sama tak zrobiłam na wątku Brutuska, gdy nie miałam jeszcze wykupionego abonamentu. Nieświadomie wykasowałam jedne zdjęcia, żeby wkleić kolejne i zdjęcia Brutuska zniknęły z wątku. Potem wykupiłam abonament i chciałam wstawić tamte zdjęcia na serwer fotosika, ale już ich nie miałam w odpowiednim formacie. Straciłam je bezpowrotnie, bo wykasowałam z telefonu, Musiałam wstawić inne nie te, które zrobiłam gdy go znalazłam. Dlatego pomyślałam, że może tak było i w tym przypadku. Widzę, że głupio pomyślałam :shake: Pipi, no chodź[/QUOTE] Ależ ja się nie gniewam,przepraszam,jeśli tak to paskudnie,czy opryskliwie zabrzmiało.Ja tylko nie mogę zrozumieć,jak to możliwe,ale Ty elik masz pewnie rację,bo ja też usunęłam z fotosika te zdjęcia i widocznie dlatego zniknęły z dogo.Nie kapuję tylko dlaczego inne nie zginęły,a też usunęłam. Elik,ja się nie gniewam,jak bym mogła,przecież nie powiedziałaś/napisałaś/nic złego.Ale ja też nie chciałam,żebyś zrozumiała mnie źle,byłam tylko zdziwiona.Sorry. . .
  19. Ja nic nie rozumiem z tymi zdjęciami.Pousuwałam z fotosika,ale inne też usunęłam i na dogo nie zniknęły.Tylko Foksi nie ma.Ja na fotosiku zawsze tak robię,że jak już wkleję na dogo,to wywalam,zwalniam miejsce innym zdjęciom.Przed chwilą chciałam wkleić z fotosika zdjęcie Foksi na pierwszą stronę w drugim poście,ale widać tylko link do zdjęcia.Weszłam w edytuj post i tak jak zwykle wkleiłam zdjęcie ,tylko,że inne.Dla mnie to wszystko jest za trudne,niestety. To co teraz robić,jak odzyskać forki? kto wie?
  20. Dostałam paczkę od Iza!!! z Gdyni.Pościel,ręczniki,maskotki dla psów i. . . ? coś słodkiego,mniam,smakuśne :multi::multi: [SIZE="3"][B]Iza!!!,bardzo dziękuję,jesteś kochana :loveu::loveu:[/B][/SIZE]
  21. Nigdy w życiu.Przecież pokazuje się,że zdjęcie niedostępne,więc,to nie moja wina,sorry,ale to nie ja. . . .
  22. Najlepiej suchą,dziękuję.Specjalistyczną zamówiła mi kabaja,dla Saby,więc na razie będę miała.
  23. Przed chwilą byłam na pierwszej z Firefoxa i też zdjęć nie ma.Teraz jestem w Operze i też nie ma.Często tak się zdarza,że zdjęćia są niedostępne,ale od czego to zależy,ja osobiście nie mam pojęcia.
  24. ma za to kilo parówek ode mnie:loveu:[/QUOTE] Już jej powiedziałam,aż się oblizała. A dla Azika,pewnie dobrze jest w tej budce,bo wywalona na pleckach leżała.Ja co jakiś czas zaglądam do niej.A przez drzwi w korytarzu słyszę,jak ona poszczekuje tam sobie,jak bawi się sama ze sobą.Fajna jest. . . . Nazwałam ją Aza,nie przypadkiem.Moja Aza zniknęła z podwórka nagle,a ta mała pojawiła się nagle.Może dusza tamtej Azy jest w ciele tej małej?/ale głupia co?/
  25. Vini,moje zwierzęta zjedzą wszystko.Jesteś bardzo miła i martwisz się jeszcze,jaką karmę wysłać?,zupełnie nie potrzebnie.Zadecyduj sama,przecież to Twoje pieniążki.Ja mogę się cieszyć,być szczęśliwa i bardzo,bardzo dziękuję za wszystko co mi przysyłacie.Z szacunkiem wielkim i wdzięcznością przyjmę to co mi wyślesz.DZIĘKUJĘ
×
×
  • Create New...