Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Dzisiaj pochmurno jest i zdjęcia słabizna [IMG]http://images47.fotosik.pl/258/0029ae5bb4d71ee8med.jpg[/IMG]
  2. tu,"znęca się" nad Azą [IMG]http://images47.fotosik.pl/258/8aaf10c4ddcbcd80med.jpg[/IMG]
  3. ............................................................ [IMG]http://images47.fotosik.pl/258/703df62554497374med.jpg[/IMG]
  4. Z tym owczarkiem to przesadziłam,nie wiem co mi odbiło. [IMG]http://images47.fotosik.pl/258/744847f1debe690bmed.jpg[/IMG]
  5. Kabaju,postaram się,ale Płomyk jak tylko usłyszy i zobaczy,że ja z aparatem podchodzę,to ucieka.Pochodzę dziś za nim,może się uda.Mogłabym w domu na cykać,ale u mnie jak jest na dworze pochmurno,to ciemno w chałupie i zdjęcia nie wychodzą.Ale się postaram zrobić kilka.Płomyk się zmanierował przez to,że ja za nimi chodzę i wołam i nie pozwalam iść w stronę bramy.On się pogubił i ni jak nie pojmuje o co mi chodzi i zwyczajnie mnie sie boi jak jest na dworze.A ja muszę ich pilnować,bo sąsiad się awanturuje i nie życzy sobie,aby biegały po jego posesji.Problem idzie w obie strony,bo ani ja ani on nie mamy bramy i ogrodzenia.Nie chcę się kłucić,więc psy poszkodowane.Płomykai Alutke przyuczam na szelkach i na smyczy chodzić,ale oporni sa.Na ziemię,a właściwie na snieg padają i koniec,ani kroku.Płomyk zdezorientowany i zaczął się bać.Mam co raz więcej problemów od sąsiadów. Wczoraj byłam na podwórku i słyszałam jak kura u sąsiadki strasznie wrzeszczała.Po chwili miałam już kłopoty,że mój pies napadł i zadusił kurę.W tym momencie moje psy były w domu i po kilku godzinach okazało się,że to jakiś pies w ogóle nie z naszej wsi.Wielki,chudy i biedny.Z głodu zabrał kurę.Wszystko co złe we wsi,to na moje psy zaraz zwalają.Myślicie,że mnie przeprosiła,,,,akurat. Płomyk będzie dużym psem.On jest młody,a już prawie jak owczarek niemiecki.
  6. No właśnie,przy tych maluchach,to i dorosłe dziecinnieją.U mnie tak samo.Mała narozrabia,a stare się podłanczają i broją razem.Co dwie głowy,to nie jedna ha,hah:lol::lol::lol:
  7. Ależ ona ma zabawki,patyki,szmaty,piłeczki,które roznosi po całym podwórku i nie tylko.Ma towarzystwo.Ale ją interesuje wszystko co się nawinie.Musi przez to przejść i nie ma na to rady.Wszystkie szczeniaki są takie. Przed chwilą poszła do chlewa i zabrała dla Mietka chleb i wcale go nie je,a zabrała i się bawi :loveu:
  8. Podniosę i proszę pomóżcie pani Joli.Tu nie ma ściemy,tu samochód jest potrzebny jak powietrze.
  9. Azik,to takie pocieszne psie dziecko,bardzo grzeczne dziecko.Przechodzi fazę zdobywania.Poznaje ciągle coś nowego.Dzisiaj zabrała kotu myszkę.Brała ją w zęby,nosiła,puszczała,lizała,zaniosła do budy.Myślałam,że ta mysz jest martwa,ale po chwili patrzę,Aza znowu wyszła z budy z myszą w pyszczku i puściła ją,a myszka siedzi na przeciw i się trzęsie.Oczywiście jak zobaczyłam,że mysz żyje,zabrałam i zaniosłam do chlewa i puściłam w siano.Myszka była malutkim dzieckiem,jak Aza.W nocy dziewczynka grzecznie śpi,ale tylko trzy godziny,potem zaczyna głośno ziewać i ja zrozumiałam,że ona tak oznajmia,że chce za potrzebą.Wypuszczam na godzinkę i potem ona sama domaga się,żeby ją wpuścić.Ja myślę,że ona w bloku szybko nauczyła by się czystości.Niestety jest bałaganiarą i na oczach psoci.Nie rozumie jak krzyknę,dalej robi swoje.Mam taki sposób,że ręcznikiem karcę.Ze dwa razy liznęłam po zadku i szybko zrozumiała,że jak krzyczę i po chwili ręcznik biorę do ręki,to znaczy,że trzeba zmykać. Ciąga buty i śmiecie.Nie wiem jak jej wytłumaczyć,że nie wolno.Wogóle nie słucha.Może jeszcze jest za mała,po prostu. [IMG]http://images39.fotosik.pl/253/2c90ff926448abcdmed.jpg[/IMG] - zasypia
  10. [quote name='enia']Foksia czas do domu......:)[/QUOTE] No właśnie Foksia,do domku. . . .
  11. Tutaj Luka zabrała mu kaczorka i widać jak patrzy biedny i mu się chce,ale ona warczy i nie chce oddać,więc on chociaż taki duży,to jest bardzo grzeczny i czeka[IMG]http://images35.fotosik.pl/112/a2e8d54868f59952med.jpg[/IMG]
  12. .............................................[IMG]http://images35.fotosik.pl/112/912bbdc91aa414d4med.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images46.fotosik.pl/256/e92ad0f692db9390med.jpg[/IMG] .....................................................................................
  14. Najładniejsze zdjęcia mogę zrobić jak śpi. [IMG]http://images37.fotosik.pl/253/2c49cdd3efdc309fmed.jpg[/IMG]
  15. Kusy ok.Nabiera ciałka i zaczął ładnie się błyszczeć.Nie puszcza już takich śmierdzących bąków. [IMG]http://images48.fotosik.pl/257/de45fa01f41f2a41med.jpg[/IMG]
  16. Pani Jolu,proszę się trzymać,zdrowia życzę.Doskonale wiem,co Pani czuje.Niech Święty Franciszek nad Wami czuwa.
  17. Chętnie bym to zrobiła,ale ja nie umiem wstawiać kilka zdjęć w jednym poście.A chyba trzeba edytować tamten post i dodać zdjęcia do tamtego,które już jest,tak?
  18. Ja nie,ale chyba agaciaaa ją tam dodała.Dziękuję za link,zaraz popatrzę czy jest,ale chyba raczej tak. Tak,jest na 5 stronie 43 post,dodana przez agaciaaa.
  19. .................. [IMG]http://images46.fotosik.pl/256/f4287b78b9b22d70med.jpg[/IMG]
  20. tu z Kusym,on zawsze musi być górą [IMG]http://images36.fotosik.pl/144/4e18c61029986a62med.jpg[/IMG]
  21. tu z Mają,która ma już dość. . . [IMG]http://images36.fotosik.pl/144/86d58fc2a3ece5edmed.jpg[/IMG]
  22. ................. [IMG]http://images38.fotosik.pl/253/442d0c5218a700b7med.jpg[/IMG]
  23. \\\\\\\\\\\\\\\ [IMG]http://images42.fotosik.pl/169/65ee0289c25a1aabmed.jpg[/IMG]
  24. ////////////// [IMG]http://images43.fotosik.pl/257/a57fa805f63268aamed.jpg[/IMG]
  25. xxxxxxxxxx[IMG]http://images40.fotosik.pl/253/4274ee22ad3d8899med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...