Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. A co z tymi cegiełkami? Ile jest potrzebnych, czy macie wzór? Mogę trochę wydrukować i wysłać komuś.
  2. Dobre nowiny, nie zapeszamy
  3. szczęście w nieszczęściu, że Duduś nie trafił do schroniska, co nie zmienia faktu, że domek potzrebny
  4. Chyba domku innego trzeba szukać. A już mieliśmy nadzieję
  5. U dobrych ludzi? Ile tam psiaków razem jest?
  6. A gdzie chłopak przebywa? Nadal w tym prywatnym mieszkanku?
  7. Ptyś to prześliczny chłopak, a penelopa też niczego sobie. Petelko nadal ten młody człowiek je karmi, jak Was nie ma?
  8. Ja to wiem, ale do dalenki to nie trafia Kilka postów w tył trwa dyskusja [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105892&page=55[/url]
  9. Śliczny bambo, u Was to strasznie dużo, ślicznych czarnulków jest
  10. Jeśli okaże się, że właścicielka rezygnuje, to poprosimy, jeżeli to możliwe o zabranie szczeniaka, jeśli nie będziemy rozwiązania szukać dalej. Generalnie jeśli będziecie mieć czas to niezależnie czy Zuzia zostanie tam czy nie poprosimy o wizytę poadopcyjną.
  11. Szczeniak z Tomaszowa co najpierw był 5 cm za duży, a teraz okazało się, że ma nużycę. Właścicielka przerażona, bo ma starszą sukę i się boi czy się nie zarazi. I już sama nie wiem czy psa nie odbierać
  12. Dif a nie znasz nikogo kto choćby na tymczas go wziął do budy? Nawet płatny?
  13. Dziewczyny kiedy znowu jedziecie do Szczecina? Sprawa Zuzi ciągle nam niestety wraca
  14. I Puszek urokliwy i Edi ma to coś, ale żaden urody Skoczka nie przebije
  15. Oj jamnikowate mają pomysły, mają. Mój po kąpieli, po kroplach na pchły, zawsze strasznie rozpacza, wymusza spacer, a po co? Należy przecież się szybciutko wytarzać, żeby zapaszek powrócił.
  16. Peter Beny, Malawaszko dziękujemy
  17. Czekamy na szczegółowe relacje z podróży i pierwszych chwil u Gajowej
  18. Papudraczku wysterylizowane są dwie On-ki. Brenda siedzi w pierwszym boksie z lewej, jak się wchodzi do schroniska. Razem z Albi i jeszcze dwiema. Druga siedzi sama po prawej ma dłuższą sierść i jest chudsza.
  19. Obchodzi, obchodzi, ale z daleka nie pomogę, domku dać nie mogę. W zasadzie to nic nie mogę
  20. Świetnie dzięki, nie wiem czy mi się zmieści, ale spróbuję.
  21. On na pewno wróci, a może gdzieś się zaszył, jest tak brzydko dziś
×
×
  • Create New...