Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Miejmy nadzieję, że zaprzyjaźni się z Liskiem
  2. czekamy teraz tylko co powie przyszła pani Sary.
  3. Biedna sunia, tyle razy człowiek ją zawiódł.
  4. Może to depresja? Nie ma co się biedakowi dziwić:shake:
  5. Duduś witaj z rana
  6. To, żeby Wam już smutno nie było Dzień Dobry z rana;)
  7. O to już nie śpicie;) Weta też namawiaj, w końcu mu się podobała, a u niego miała by najlepszą opiekę;)
  8. A na poprawę humoru z rana wieści o chorej Balbinie-Zuzi : "Leki cały czas bierze,humor jej cały czas dopisuje skacze chce się bawić, a w nocy ma niekończący się szczek chyba trzeba będzie ja w garażu zamykać bo sąsiedzi w lato przy otwartych oknach będą się buntować:-)Za parę dni będzie miała badania znowu."
  9. Oj dziewczyny, ale to nic pewnego, bardziej nie niż tak. Ale nie zmienia to faktu, ze marudzę;)
  10. [SIZE=3]Dziękujemy bardzo Panu Elma za pomoc[/SIZE]
  11. Oj nie wiem czy mu się spodoba. Nie wycofuje się, bo, jak rzekł to rzekł, ale lekko się niepokoi...
  12. Oj to jeśliby to daleka adopcja, ale już wiedzą o nim wszystko;)
  13. Nie wiem niestety o to się nie spytałam, zawsze jest tyle spraw, że czasami mi coś ucieknie. Ale do sterylizacji, kastracji idą te najbardziej adopcyjne, czyli najmłodsze, najładniejsze, rasowe i te co najkrócej w schronisku.
  14. Wiemy, że boli, ale dobrze, że zaglądasz do nas
  15. Cały czas namawiam znajomych na Ediego, oni nie do końca są jeszcze przekonani, że chcą psa.
  16. Z tym brązowym kolegą bawią się, jak dwa szczeniaki.
  17. No czy on nie jest cudowny? Wyjście zastawione, bo ucieka
  18. Anetko na dniach chcemy załatwić transport dla dwóch suczek z naszego schronu, trochę gonimy w piętkę. Jeśli możesz to napisz do kogoś może Z Poznania? I oczywiście napisz w tyt., że zbieramy na transport.
  19. Ten na dole ciemny i puchaty jest dopiero po kastracji - piesek, ta wyżej to suczka
  20. Śliczna ta nasza Mona;) i kot też;)
  21. Zapraszaj go częściej...
  22. Papudraczku Gajowa w środę będzie czekać na Brendę. A Ty czekaj na pw od niej;)
  23. Oj nie ma, ale coraz więcej osób do niego zagląda, chociaż tyle
×
×
  • Create New...