Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. DIF będzie dobrze, musi być. Jeśli może wejść na posesję i schronić sie przed zimnem to już plus, ma jedzenie to drugi całkiem spory. Pogadaj z Panią co sie nim opiekuje, może ona też mu szuka domku - będzie Wam łatwiej.
  2. Czekam na te cegiełki. Jutro jestem sama w pracy...
  3. No tak zapomniałam, że jesteś specjalistką.;) Może się uda
  4. Trzeba było Fredzia, albo Lisia proponować;)
  5. Naświetliłam sprawę draculi dokładnie, że agresywny, że czas, że nie da się podjechać i np. z trasy go odebrać. Odpisał, że klatkę postara się w przyszłym tyg. załatwić i coś wymyśli, oczywiście liczy też na inne psiaki, bo koszty mniejsze, a Benio byłby oddzielony. Jednak to wszystko jeszcze trzeba bardzo dokładnie dograć
  6. Jest szansa na transport. Możliwe, że już po niedzieli, ale narzazie nie mamy kasy na ewentualny transport. Anetko podaj namiary w pierwszym poście - swoje konto najlepiej, może już ktoś wpłaci? Napisz w tytule, że zbieramy na transport. Kasę musimy mieć wcześniej.
  7. Szkoda mi psiaka. U nas na osiedlu od kilku lat też mieszka sobie pies. Taki wilczur tylko niższy sporo. Wrósł w krajobraz. Ludziska go dokarmiają, jak zimno do klatki wpuszczają, w mrozy śpi u jednej starszej pani. Staruszek już jest. Historia podobna do Amisiowej. Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkodzi jednak i dożyje sobie do końca na osiedlu.
  8. Ja nie wytrzymałam i dzwoniłam do gajowej, więc wiem, ze się z Brendą poznałyście.;) Chyba jest uległa, w kojcu skulona, w budzie, smutna taka żabcia, ale wróci o normy. One wszystkie w tym naszym schronie "pachną". Bardzo przestraszona? Papudraczku nie dałaś Gajowej książeczki zdrowia, brałaś ze schronu?
  9. Jak miło się czyta i ogląda ten wątek. Jolcia w komitywie ze wszystkim co się rusza, jak widać
  10. Mały sukces????????????? Ogromny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. A ja mam przeczucie, oby się sprawdziło, że to weterynarz da jej domek
  12. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i667710.jpg[/IMG] Agnieszka wymyśl jakiś fajny tekst (moja Ty specjalistko), to mu wątek założymy. Taka puchata ślicznota powinna szybko znaleźć dom.
  13. Kurcze to może jeszcze będzie dobrze. Daj znać w razie czego.
  14. Uff, może jednak. A maila sprawdzałaś?
  15. [SIZE=3]B[/SIZE][SIZE=3]renda już u Gajowej. [SIZE=2]Zwiedza podekscytowana ogród.[/SIZE] [/SIZE]
  16. Faktycznie na tym Lisek jest nieszczęśliwy i rozczulający
  17. [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/KEN-uczuciowy-borderek-z-Tomaszowa.html,19222"]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Z...owa.html,19222[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=23480[/URL] [URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33712&id_kat=12"]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz...3712&id_kat=12[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/849[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/4154[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23331986,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100...cja,4-192.html[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8635"]http://www.bono-polska.pl/index.php/...01/d/3/id/8635[/URL] [URL]http://ogloszenia.adverts.pl/pokaz.php?id=472150[/URL] [URL]http://www.psy.mgt.pl/new/viewtopic.php?t=6909[/URL] [URL="http://www.pieskiswiat.fora.pl/psy-w-potrzebie,22/ken-piekny-uczuciowy-psiak-w-typie-border-collie,3353.html"]http://www.pieskiswiat.fora.pl/psy-w...llie,3353.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id69253.html[/URL]
  18. a gdzie one śpią, jak Was nie ma?
  19. Właśnie dziewczyny wyruszają w drogę. Brenda troszkę przestraszona bidulka
  20. To będę czekać. Troszkę Wam wydrukuję w pracy, jak nikt nie będzie widział:diabloti:
×
×
  • Create New...