Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. W kuchni zawsze najlepiej, mądra dziewczynka
  2. Toż futrzakowi w czasie oczekania na dom się powodzi.
  3. Oczywiście, że będziemy przysyłać, a ty już organizuj u siebie brygadę;)
  4. A psów będzie Ci u nas dostatek.
  5. Remoncik może być, chociaż po ostatnim mam złe wspomnienia
  6. Zaczynam w takim razie się już bać;)
  7. Jutro to nie dam rady na pewno, Staś chory, a ja mam spotkanie o 17.oo w Spale klasowe. Co prawda nie wiem, jak z tej Spały wrócę do domu, ale mniejsza o to. I Kot chyba by nie zdzierżył, mojej nieobecności w południe. Natomiast poniedziałek zobaczymy, jak nie będziemy jechać do Opoczna to chętnie. Dzisiaj będę wiedziała jakie mamy plany na poniedziałek
  8. A gdzie futrzak zamieszkuje czekając na domek?
  9. Hi kochana, żeby Ci sił starczyło. Starsze to jeszcze pyskate. Młodsze niewiele mumie mówić, ale też pyszczy. A do tego Maks , jako prawie jamnik rozdarty okrutnie jest
  10. Oooo to pięknie mówią;)
  11. Mój TZ gotuje, ale kokosów nie zarabia, niestety. I jeszcze nadmienię, że mam dwoje dzieci. I zaznaczam nie są to grzeczne dzieciaczki, o nie. Delikatnie mówiąc żywe srebra:diabloti: I Maks na maksa rozpuszczony:diabloti:
  12. generalnie nie byłoby źle;) Mojego TZ może wystraszyć jedynie ilość psów:diabloti:
  13. Skoro mam szofera, to to szukamy lokalizacji. kapitał początkowy nam potrzebny.;) Mam mieszkanko w blokach, spłacam niewielki kredycik, ale wartość mieszkanka wyższa znacznie niż kredycik. Na domek chyba by było jednak za mało.
  14. Ja jestem otwarta na propozycję. Może być na wsi, ale w miarę blisko do Tomaszowa;) Acha i jeszcze musi być ktoś z prawem jazdy, żebym do pracy trafiała;)
  15. Nie ma sprawy, ale my nie mieszkamy w jednym mieście.
  16. Kurcze, jak Ci pomóc? Najgorzej to to zimno i ulica
  17. Psiak jest śliczny to i domek go odnajdzie. A jak właściwie ten zwierz się zwie?
  18. będzie na ciut grubszym żółtym. Całkiem łanie wychodzi - tylko niebieski troszkę mniej, ale nie jest źle. Po 80 każdej z trzech na razie wystarczy?
  19. Nie wiadomo co dziewczynka przeszła:shake: Ale teraz może być już tylko lepiej
  20. mam takie same przemyślenia, domek by mi się przydał zawsze ze dwa psiaki można by przygarnąć, albo choć na tymczas
  21. Sama nie wiem czy ona się nadaje do budy. jest malutka i drobniutka, a i sierść tez dość uboga. Ale teraz mieszka w budzie, nieocieplonej, za dużej. Jeśli byłoby to ktoś z sercem a buda ocieplona i malutka to pewnie lepszy taki tymczas, niż schronisko
  22. [quote name='majqa']Przebijaj się mały![/quote] On chyba nie ma siły przebicia:shake:
×
×
  • Create New...