Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Na jakim papierze: grubszym, kolorowym, czy wystarczy na zwykłym a4 kolorowym?
  2. Zdjęcie tej sielanki. Jak mi jeszcze napiszesz, że mona i Niki się razem bawią, to chyba nie uwierzę.;)
  3. 2000 to 2000 więcej, a ile jeszcze potrwa allegro?
  4. Ewatonieja wszyscy popełniamy błędy, teraz Rufus najważniejszy
  5. czasami brak mi wiary, ale chociaż siedzisz w szpitaliku to Ci cieplej niż w budzie
  6. Jamnikiem nie jest, ale nawet to lepiej. Może mniej charakterna od rasowego jamniora:diabloti:
  7. Damy nie martw się. Dobry kontakt na wagę złota.
  8. A ja się domagam zdjęć drugiego psiaka też;)
  9. Anetko nie wiem, dracula, jak się skontaktuje to będę wiedzieć. Z nadwyżką nie ma problemu i tak będziemy musiały opłacać hotel.
  10. Wyjaśniło się co z tym dobermanem - samcem?
  11. Agnieszka wszystko opisala Pani. O izolacji też i stopniowym oswajaniu. Zobaczymy co odpowie. W nieznane psa nie zawieziemy. Peter beny obiecał sprawdzić domek, a i na Ciebie malawaszko można liczyć prawda? Niezależnie od wszystkiego Sara dalej szuka domu. Ona najbardziej w schronisku płacze, to jeszcze psie dziecko.
  12. [SIZE=3][COLOR=Red]Cioteczki GrubbaRybba prosi o szybki kontakt.[/COLOR][/SIZE] Nie ma w tej chwili dostępu do Internetu. Nr telefonu podam na pw. Ma fantastyczny DT nawet od zaraz, czyli problem transportu w zasadzie odpada. Suczka tam może trafić natychmiast. Może to będzie nawet DS, ale to sie zobaczy.
  13. Papudraczku konto dla dobermanki jest w pierwszym poście tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108033"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108033[/URL] I jest tam prośba, żeby zgłosić na forum w wątku Jesteś nieoceniona.;)
  14. Nie wiem. Mój Maks jeździ okresowo z nami do teściów. Tam jest kotka. Oboje się nie lubią, czasami dochodzi do awantur, ale po jakimś czasie zaczynają się unikać i nie wchodzą sobie w drogę.
  15. [quote name='wihu']Tak, z tego co wiem, to Karina jest b.b.b. zdeterminowana. Chce zająć się wszytskim zwierzętami tych ludzi. Też to słyszałam, że za psem przekopie działke. [B]Był pies, nie ma psa.[/B][/quote] Ale dlaczego na Boga nie dali mu szansy?
  16. [quote name='lewkonia']To tam są jeszcze inne psy:-o:-o:-o Tylko policja z TOZem.[/quote] jamnikowaty i jeszcze pies staruszek
  17. Ale trzeba by pomoc wszystkim tam znajdującym się psiakom, nie tylko dobermance i jej szczeniaczkom
  18. Niezależnie od ich przebiegu będziemy trzymać kciuki.
  19. Super. Kiedy wizyta kolegi, albo weta?
×
×
  • Create New...