Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Ha, czekamy na jeszcze więcej adopcji i macie rację od 100 strony to już musi być tylko lepiej;)
  2. Przekonajcie Panią, może trzeba jej dosponsorować karmę? Po Świętach na pewno ruszą adopcje (taka mam nadzieję) szkoda chłopaka do schronu
  3. Warto. Gdyby pani była na Monę na 100% zdecydowana, to by nic jej nie odstraszyło
  4. Polegaj na swojej intuicji, jeśli Mona pojedzie i wróci to te gorsze cechy charakteru mogą sie ugruntować.
  5. Wszystko się rozstrzygnie na dniach.
  6. Dzień dobry z rana. A jakie ma te reakcje?
  7. Ja to trochę po kądzieli wiedźma jestem:diabloti:
  8. Czeka, czeka i doczekać się nie może. Ja liczę na boom adopcyjny po Świętach;)
  9. To ja Wam ciotki powiem, że jest szansa. Teraz trzeba mocno trzymać kciuki
  10. Mikrus jest świetnym psem, znajdzie domek, a i u Emir nie jest mu źle.
  11. [quote name='Erazm']Które i jakie:mad:[/quote] Skoczek - mała ruda szczotka, akrobata, wielokrotny uciekinier ze schroniska, Sara - terrerkowata bida, co najgłośniej płacze w schronie, I bezimienny piesio wielkości jamnisia - małe, czarne, dziesięciomiesięczne cudo. Zapraszam na wątek tomaszowski - to poznasz cudeńka
  12. Może, może. teraz tylko mocno proszę trzymać kciuki;)
  13. Niestety nie wiem nic o jej przeszłości, trochę mogę się domyslac z Twoich obserwacji. W schronisku była spokojna i uległa. może, jak poczuła się bezpieczna to trochę wigoru odzyskała? a kto był zazdrosny Brenda czy Aston?
  14. Zobaczysz one jeszcze się zaprzyjaźnią;)
  15. Miejmy nadzieję, że niedługo się znajdzie
  16. I nowa wiadomość o Borysie-podhalanie: "Borys to kawał lumpa ciagle sie przekopuje pod płotem ucieka a sara za nim [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] no ale dajemy rade, chyba bedzie zrobiony kojec i tam jak bedziemy wyjezdzac to beda zamykane"
  17. [quote name='Erazm']Brr brzydko dziś, jak myślę o futrzkach w schronach itp. to aż mną trzęsie Gb dzięki :loveu:, mnie jakoś duże nie idą z ogłoszeń[/quote] Ja mam co najmniej trzy małe ślicznoty, gdyby małych Ci zabrakło.
  18. Skoczuś mam dobre przeczucia, oby mnie nie zawiodły;)
  19. Niestety nie udała się Agnieszce wyprawa do schroniska. Brak kierownik zepsuł plany na odwiedziny. Postaram się za tydz. sprawdzić co się dzieje.
  20. Z tego co wiem sam domek uważał, że sterylka to konieczność. Generalnie czekamy na wieści z domku
  21. Beka dzięki za zdjęcia. Ona już inaczej wygląda niż w schronisku. Gajowa Tobie nie wiem, jak dziękować za Brendę.;)
×
×
  • Create New...