Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Po tak długim pobycie w schronisku, te wasze wizyty to dla niego zapewn psi raj. Bieda kochana
  2. To samo chcialam napisać, tylko wtedy jeśli jest po sterylce możemy ogłaszać. A to zdjęcie z kwarantanny, czyli jest malutka nadzieja, że właściciel ją odnalazł.
  3. No, no nerwowa atmosfera. Brenda zaprezentuj sie ładnie
  4. Ho, ho czyli widzę wszystkie drogi prowadzą do Wrocławia;)
  5. Na dodatek cwaniaczek;)
  6. Oj ja to do Wrocławia mam daleko, ale... Mam bliska rodzinę w tym urokliwym mieście:diabloti:
  7. Dotarły się paróweczki jednym słowem;)
  8. Udało się psiaka na spacer wyprowadzić?
  9. W sobotę, jak wyglądałam przez balkon, to widziałam na spacerku z Państwem podobnego psiaka i ciągnął na smyczy jak kto głupi, aż mi serducho za biło. Ale to pewnie nie Skoczuś, a z czwartego piętra to mało dokładnie widać
  10. Może i ma coś z Asta? Choroba wie.
  11. One sie bawią czy zarzynają?
  12. Piegus siedzi i czeka w pierwszym boksie przy bramie. Jest, ze tak powiem wyeksponowany, ale nikomu nie może wpaść w oko
  13. Mało, ale w tym poście dwie możliwości podane. Kościół jako jedna i seriale jako druga. Ja z doświadczenia wiem, mało ludzi czyta prasę, bardzo mało, a telewizję ogląda masę ludzi.
  14. No trzymamy kciuki, oby się Brendzi udało.
  15. Chyba tak, ale najważniejsze, że odpowiedź znam;)
  16. Ciotki Bafuś ma obciachany ogonek, czy mi na tych zdjęciach się tak wydaje?
  17. Olga my się o Misia martwimy. I dlatego zadajemy pytania i próbujemy wcześniej znaleźć wyjście dla niego, jak najlepsze.
  18. Ooo Rudolfik doczekał się wątku, ostatni kolega z boksu Ediego-Thora
  19. Mnie to wszystko wyprowadza z równowagi. Ta cisza faktycznie niepokojąca
  20. A ja czekam na relację ze spacerku, oby doszedł do skutku
×
×
  • Create New...