Emilia ma rację musicie zacząć od założenia wątku osobnego szczeniakom, u nas na ten pomysł wpadła GrubbaRybba i koniecznie zdjęcia maluchów i informacje o nich. czasami zdarza się, że DT samo się znajduje choć nie jest to proste,
Potem na wątku apel o pomoc i można kupić karmę , tabletki, środki przeciwpchelne. Za 300 zł kupiłyśmy przeszło 30 kg. karmy, uszek, kości i zabawki.
ogłosić w mediach zbiórkę używanych kocy, poszew, kołder.
u nas w schronisku nie pierze się tego tylko pali. Niestety nie ma warunków.
Ale podstawą jest wątek i zdjęcia dzieciaków.
Powodzenia. Trzymam kciuki za maluszki