-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Cieszę się. bardzo bardzo :p Ocelot - jak już Mina i Budrys będą gotowe do oddania - ufundujemy Ci wczasy w miejscowości bez netu :evil_lol:[/quote] To czekam w takim razie na te wczasy;) -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ja nie jestem wstanie wszystkiego kontrolować i wychodzę z założenia, ze pewne sprawy załatwia się do końca, więc żyłam w błogim przeświadczeniu, że sprawa już jest uregulowana -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
ocelot replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']A ja sie nieśmiało przypomnę o pieniądze za transport. Poza 30zł od Tuski nie dostałam nic więcej oprócz deklaracji. A teraz cisza w tej sprawie... Blokowane są tym samym moje następne transporty, bo ja nie mam tyle pieniędzy, żeby za wszystkie wykładac a potem w nieskończonośc czekac na zwrot.[/quote] Zaraz napiszę sms do Karliki, bo miała Ci zapłacić do czau otrzymania pieniążków od Emilii z bazarku. Przepraszam -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']A ja sie nieśmiało przypomnę o pieniądze za transport. Poza 30zł od Tuski nie dostałam nic więcej oprócz deklaracji. A teraz cisza w tej sprawie... Blokowane są tym samym moje następne transporty, bo ja nie mam tyle pieniędzy, żeby za wszystkie wykładac a potem w nieskończonośc czekac na zwrot. Brakuje jeszcze 80zł.[/quote] Zaraz napiszę sms do Karliki, bo miała Ci zapłacić do czau otrzymania pieniążków od Emilii z bazarku. Przepraszam -
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ona się przyzwyczai. Będzie miała Państwa do swojej dyspozycji;) -
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Owszem - Ocelot. Bagira właśnie pojechała do swego nowego domku. Przyjechali po nią młodzi ludzie, którzy myśleli o niej prawie 3 tygodnie, mierzyli swoje siły i się zdecydowali. Wygląda mi na to, że sunia będzie miała dobry dom. Na razie nie cieszę się, kilka dni czekam na pierwsze wieści. Radość później.[/quote] Gosiu więcej szczegółów proszę. Domek blisko Ciebie? Jak intuicja podpowiada, dobry? Najlepszy? Zresztą Ty byś Bagiry w złe ręce nie oddała. -
Agnieszka, wiesz, że skoczek to mój pupil, ale mama szczeniaków to sprawa chyba pilniejsza. Za trzy miesiące będą nowe jeśli jej nie zabierzemy.:-(:-(:-( A jak uzbieramy na deski, choć na trochę - to zrobimy bazarki na Skoczka i wtedy może go wyślemy do jakiegoś hoteliku? Co Ty na to? Obecne fanty na dechy, a jak coś nowego pozyskamy to na Skoczka;)
-
paczka dzisiaj dotarla, jutro wyślę książkę priorytetem
-
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mnie nie było dzisiaj znowu na dogo, to może domek się pojawił? -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']rozmawiałyście z Murką może?[/quote] Nie. Ale problemem są w takiej sytuacji finanse. Na razie mamy 130 zł. deklaracji. Same suni nie utrzymamy niestety. -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']dla dt mamuski 50 zl miesiecznie deklaruje[/quote] Bardzo dziekujemy. czyli mamy deklarację na 130 zl. miesięcznie, brak nam tylko 70 zł. Sunia nie może być wysterylizowana, bo nie ma jej gdzie przechować. Mama Mart nie zgadza się, aby Sunia była u nich na podwórku:shake: -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='wandul 66']moja malizna nazywa sie teraz Zuzia - domek zachwycony , obiecał sie zalogowac i fotki wstawiać!!![/quote] To czekamy;););) -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
ja mogłabym też coś dołożyć - 30 zł. miesięcznie. czyli brakuje nam 120 zł. -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Wiosna dla mnie to jest super propozycja, ale sama psiaka mimo chęci nie utrzymam. Trzymaj miejsce kilka dni choć, może ktoś jeszcze pomoc zdeklaruje;) -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='wandul 66']a czekoladka jeszcze nie poszła? a domki juz sie szykowały?[/quote] Miała iść na DT do karliki, ale Marta w sobotę pracowała i nie mogła ją na 12 przywieźć. Domek nadal zainteresowany. Na razie mała jest na podwórku nie są to luksusy, ale nie grozi jej niebezpieczeństwo wielkie. Gorzej z mamą szczeniaków, bo ona ciągle pod płotem -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosna']jest u mnie wolne miejsce w płatnym DT, link jest w podpisie.[/quote] Wiosna ale ja nie wiem czy damy radę utrzymać mamusię piesków. Poczekaj do jutr niech więcej osób się wypowie. GrubbaRybba zmieni tytuł wątku i zobaczymy czy ktoś nam pomoże w kosztach. -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Gdzie nowe wiadomości? -
Już w swoim domku! Luna - dostała szanse na życie.
ocelot replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
OOO zostawić Was troszkę na dogo same i domek zmalują;) -
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Malutka szybciutko niech się ten domek znajdzie -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Wandul poszła już? Uważaj bo zacznę żałować, że czekoladki nie wysłaliśmy;) Mama szuka pilnie DT albo DS, nie może zostać na ulicy!!!!!!!