Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Halbina, Aniu a na zdjęcia malców aktualne możemy liczyć, czy mamy obejść się smakiem:evil_lol:
  2. Zdjęcia wyszły mało ostre, ale są: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i720068.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i720067.jpg[/IMG]
  3. A ja poproszę o fotorelację;)
  4. [quote name='GrubbaRybba']Ja niestety nie mogę pomóc. Nie ma mnie. :( Napisałaś na wątku transportowym?[/quote] Nie, bo mi gdzieś się wątek zapodział
  5. [quote name='D&J'][URL]http://groups.google.pl/group/pl.regionalne.szczecin/browse_thread/thread/d39a55710cb42b58?hl=pl[/URL][/quote] Dziękujemy;)
  6. ponawiam pytanie [COLOR=Red]Daisy ma szansę na Dt[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=Sienna][COLOR=Red]Potrzebny transport w przyszłą niedzielę z Tomaszowa do Żabiej Woli do Emira na 16.00[/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  7. [quote name='D&J']może jeszcze szczecińskie grupy dyskusyjne? na gazecie, albo na google??[/quote] A możesz dodać?
  8. [quote name='SZPiLKA23']:o on wyglada jak nasza Prega :o [IMG]http://orzechowce.ovh.org/duze/prega.jpg[/IMG] Biedny pies :(:(:([/quote] Szpilka on jest identyczny, jeszcze mam kilka zdjęć po południu wstawimy;)
  9. [quote name='Doda_']podnoszę..[/quote] No nareszcie, bo żeśmy z Heniem martwili się już o Ciebie;)
  10. Nie ma, ciągle nas za mało...
  11. Bubie spacerki by się przydały, bo ma zaokrąglone boczki
  12. [quote name='milcia17']Wiem, że ich jest mało, ale dziś więcej nie mogłam. Zawsze znajduję czas zeby zrobić, później coś mi wpada i muszę już spadać z kompa :angryy::angryy::angryy:[/quote] Mało, dużo;)
  13. Wczoraj to była klęska, piłkarzyki nie piłkarze wyszli na boisko. Bafuś, jak przed zabiegiem samopoczucie?
  14. Oj Aniu masz rację - ja je tylko przez chwilę widziałam i różowe poduszeczki mi się najbardziej podobały;)
  15. To super. Szukamy transportu, bardzo prosimy o pomoc...
  16. Czym Eska Cię tak za serce chwyciła?;)
  17. To faktycznie malce bardzo żarłoczne jakieś:evil_lol: Cieszę się, że maluchy już lepiej;)
  18. Z tego wszystkiego zapomniałam. w czwartek przyjeżdżają do schroniska Holendrzy dzięki Madziek z Opola;) Oby nam się dobrze współpraca ułożyła i żeby psiaczki się spodobały;)
×
×
  • Create New...