[B][SIZE=3][COLOR=Red]Chciałam Bardzo podziękować Madziek, dyrektorce schroniska w Opolu, a przede weszystkim Holendenrkom.
Takiej pomocy i takich darów jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy
Dary trudno zliczyć: ręczniki, masa leków, środków opatrunkowych i bardzo dużo karmy najlepszych firm. Karma dla dorosłych psów, dla szczeniaków, dla seniorów.
Kości, przysmaki, obroże smycze...
A przede wszystkim nadzieja, że nie jesteśmy sami;););)
[/COLOR][/SIZE][/B]