-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ja na umowach to się nie znam niestety, dziewczyny mają doświadczenie to pewnie podpowiedzą;) -
Tu lista stron www, gdzie można psiaki po zalogowaniu się ogłaszać. [URL="http://www.4lapy.pl/"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.etablica.com/"]www.etablica.com[/URL] [URL="http://www.drobne,centrumofert.pl/"]www.drobne,centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.gielda.bai.pl/"]www.gielda.bai.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl[/URL] [URL="http://www.dogs.pl/ogloszenia"]www.dogs.pl/ogloszenia[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl%28/"]www.alegratka.pl([/URL] wyróżnione) [URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.pl/"]www.eoferty.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.oferta.com/"]www.oferta.com[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/"]www.ogloszenia.interpress.net.pl[/URL] Ja niestety nie mam na to czasu, GrubbaRybba, Papudraczek też, więc młodzi ludzie do dzieła. Będzie to naprawdę ogromna pomoc. Przy każdym psie są zdjęcia i krótka informacja. Będziemy wdzięczne za pomoc. Jeśli uda się wam porobić ogłoszenia to na wątku podajcie linki.
-
[quote name='Kinguska']Witaj Rafali. ;] Sporo mamy tu dogomaniaków z okolic Tomaszowa już :D[/quote] Kinguska, żeby być dogmaniakiem to chyba nie wystarczy napisać kilka słów na forum. Ja też się cieszę, że nas przybywa, ale chciałabym zobaczyć konkretną pomoc. Bo na razie nie zauważyłam. Poróbcie chociaż psiakom ogłoszenia w Internecie. To będzie duża pomoc. Na pierwszej str. wątku są psy do adopcji. I róbcie na darmowych portalach, bo kółko wzajemnej adorocji na tym wątku psiakom nie pomoże.
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Ale groźny zwierz:evil_lol::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/8c32406af4ba5898.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='emilia2280']Moj chlopaczyna! jeszce wczoraj mial byc zegarek a dzis juz go na kurs prawa jazdy AUTEM zapisujá! Jesli wdal sié we mnie to bédzie kierowcá rajdowym :razz:[/quote] Niech jeździ, ja nie potrafię:shake: To może mnie i moje tomaszowskie psiaki będzie woził?:multi::multi::multi:
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Fajne te Kluski;) -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nie wiem. To już reszta ciotek się niech wypowie. Moje zdanie znacie - na Henia/Griso;) Ale to tylko propozycja -
To dzień dobry Żabciu z rana;) A o zdjęcia grubolka poprosimy w takim razie po 19:lol:
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Maks bafusiowy jest bardzo z boku, ale nie mam takiego zdjęcia. Wcina przywłaszczoną bułkę na hot-doga. Zaznaczam, że pies uważał, że bułka jemu się należy a nie Stasiowi.:evil_lol: -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki Wolu, do cna Cię z ogłoszeniami wykorzystuję;) -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Zuzia jest już u mnie, zjadła trochę suchej karmy i gotuję jej mięsko :) Pobiegała troszkę z misiem i zasnęła. Jaki to jest szkielecik :( Nero pozytywnie zainteresowany, ale oczywiście jak to on musi trochę powarczeć.... :D[/quote] Znowu się Nero przyzwyczai;)