-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='Karilka']To nie jest ast. To amstaff / pittbull Boksera w nim nie widzę. Czy jest jeszcze doberman?[/quote]Doberman jest. Jest w tej chwili przepełnienie, ok 160 psów jest, adopcji prawie wcale. W ciągi dwóch tyg. poszły do adopcji trzy dorosłe psy i jeden szczeniak. Domek 21 znalazł Budrys pod Drzewicą, dzisiaj Puchaty, przyjechał po niego Pan z synami. Zobaczyli go w internecie i wiedzieli, że to właśnie on:loveu: Domek z ogródkiem. Trzeci ies nie wiem który, zaraz przejrzę zdjęcia to się zorientuję. Malamucik miał gości, podobno wcale nie jest taki duży, ale ma z 10 lat:shake: Jest inteligenty i strasznie się żalił i krygował przed dziewczynami. I moja kochana Iskra jest bardzo pogryziona, bierze zastrzyki, pogryzla ją Nina. Wcześniej czarną teraz Iskrę. Iskra to nie ten sam pies. W schronisku 5 szczeniaków. jedna dziewczynka ma chorą łapkę.:shake:
-
3-letni Wiwat z Łódzkiego Schroniska - JUŻ W NOWYM DOMU!!!:):):):)
ocelot replied to Lorien:)'s topic in Już w nowym domu
A znacie domek, który go adoptował? Bardzo się cieszę:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='rafali910']To jak będziesz wiedziała jaka to rasa to daj znać to poprawie opis u mnie na forum o adopcji tego psa[/quote] A chodzi Ci o Tofika czy Budrysa? jeden i drugi to mix Asta. Tofik ma coś z boksera i tak jest reklamowany. Budrys jest bardziej w typie, czyli no Ast bez rodowodu. Muszę cyknąć zdjęcia mojego Rudego. Cały czas się zastanawiam czy lepiej mu na osiedlu czy w schronisku by było. jest bardzo chudziutki:(
-
Taa o te zdjęcia grubolka prosimy i prosimy;)
-
[quote name='modliszka84']Macie jakiegos boksera moze? MAm fajny domek.[/quote] Mamy w domu tymczasowym. To mix boksera i chyba asta. Jednak z adopcji wraca drugi raz. Pilnie szukamy mu domu [IMG]http://th.interia.pl/30,g8ee915833129143/i734785.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/30,g8ee915833129143/i734784.jpg[/IMG]
-
[quote name='masienka']Aniu, nie wiem czy dziewczyny juz sie wygadaly ale po ogloszeniu w MP objawil sie zainteresowany domek z Zywca. Maja juz jednego malamutka wiec dobrze by bylo (w miare mozliwosci oczywiscie) sprawdzic jak mamucik do innych psow sie odnosi ;)[/quote] Nie jeszcze się nie wygadały;) U nas to ciężko cokolwiek sprawdzić. Ale jak będzie domek to chociaż szybko go wykastrują i nie będzie musiał długo czekać.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
ocelot replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dobra, ale zrobię w poniedziałek w pracy, bo wtedy mam spokój, a niestety dużo czasu mi to zajmuje:p A o allegro nadal prosimy AgnieszkęCo;) -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
ocelot replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A Lisek ma ogłoszenia? Podajcie linki jeśli tak. Ja co prawda jestem jeszcze nie bardzo wprawna, ale kilka mogę zrobić. -
[quote name='Jaaga']Na maila przyszła mi tylko jedna aktywacja. Zdjęć na razie nie mam. Aparat robi jako takie fotki, tylko jak jest jasno, a u nas cały dzień jest pochmurnie albo leje. Jest mała szansa na dom stały dla Damy. Nie mam jeszcze odwagi cieszyć się, ale może akurat sie uda. Zadzwoniła znajoma w sprawie Sary, bo z kolei jej znajoma szuka dużego psa, latem do ogrodu, zimą do domu. Dziewczyna ma do mnie dzwonić. Oczywiście nawet o Sarze nie wspomnę :eviltong:. Jakby coś, to powiem, ze może lepiej Damie zrobić kojec z budą na zimę, żeby jej nie wywalili za niszczenie. Trzymajcie kciuki. Może dziś albo jutro ta osoba zadzwoni.[/quote] Bo ja chyba coś porąbałam ztymi ogłoszeniami akurat (moje pierwsze) Przyjrzę sie potem im. Trzymam kciuki bardzo cichutko...