Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. No ja o DT w Szczecinie nic nie wiedziałam. Teraz to już nie ma co rozważać. Jest w Warszawie i domu trzeba szukać.
  2. No ja też jeszcze wstrzymuję radość. Jaaga a maj przekazywać wiadomości?
  3. To trzymamy mocno kciuki, od razu pisz. Chyba już bym chciala, żeby było po...
  4. I bardzo pomału możemy się cieszyć, Dama pojechała do DS, oby czegoś nie odwinęła i oby ją polubiła pupilka państwa rottka. [B] I proszę zajrzyjcie chociaż do Rudego. sama nie dam rady mu pomóc.[/B]
  5. Zuza zwyczajnie jak robisz bazarek to piszesz, że koszt przesyłki pokrywa kupujący. Kupujaca osoba przesyła na konto pieniążki za kupioną rzecz + 8,50. Na poczcie wysyłasz paczkę, wypełniasz blankiet i już.
  6. [quote name='kwiatek82']Superr ! prosze napisz cos wiecej o nowym domku :)[/quote] Nie wiem za dużo, dzwoniła do Bazyliah i się dowiedziałam, ona pewnie sama, jak już wyzdrowiej (bo dość poważnie chora) napisze o tym domku;)
  7. [quote name='ZUZANNA11']Ciotka, Ty winna ? Nigdy... Każdy robi tyle ile może. Ty robisz bardzo dużo... Ciotki, już chyba przełamałam strach przed wysyłaniem paczek. Siostra ma wprawę i mi pomoże. Ze zdjęciami jednak nie będzie problemu...[/quote] a nie masz od kogo pożyczyć aparatu?
  8. Zmienić tytuł czy czekamy? No rozpuszczona rottka to powiem brzmi chyba gorzej niż "nasza" Dama, ale może ja już na zapas się obawiam. Ważne, że Panu się podobała.;)
  9. Dziewczyny a może jest ktoś w Piotrkowie kto ma trochę czasu? I auto przede wszystkim?
  10. Czekamy na same dobre wieści. A Ty jak sądzisz zaiskrzyło coś między nimi?
  11. Zuzanna zrozum ja nie mam kiedy ich sfotografować (to jest główny problem), mam pól szafy z rzeczami na bazarek dla Grisa. Może to trudno zrozumieć, ale ja pracuję, mam dwoje małych dzieci, swojego psa, psy które dokarmiam na osiedlu i schronisko w międzyczasie. czasami muszę wyjść z dziećmi na spacer, ugotować, uprać... Nie stawiaj mnie w takiej sytuacji, że czuję się winna ... zanim wystawię ten bazarek to minie tydzień, albo dwa. czy to tak trudno zrozumieć, że czas dla psów to czas kradziony? tak, jak napisałam wystawię bazarek, ale muszę mieć zdjęcia wtedy zrobię to nawet w pracy.
  12. [quote name='Kara.']Przeorałam internet. Znalazłam tylko takie: [URL]http://katalog.pf.pl/Studzianki/Omega-Sp-z-o-o-Stacja-Paliw-F4622450G0B9673-m19.html[/URL] ale to nie jest BP:shake:[/quote] Może to jest to?
  13. co z małym? dzwoniłam do Agnieszki, z małym chyba już ok. Nawet miał ochotę na zabawę:)
  14. Wanda ja mam z nią kontakt mailowy. Jeśli Pan Roman się nie zdecyduje to wtedy będziemy próbować. Pan Roman jest już sprawdzony, a Pani sama mówiłaś jeszcze nie. Takie decyzje są bardzo trudne, ale Pan Roman do mnie co kilka dni dzwoni, a Pani mi zdawkowo odpisuje, jak ja napiszę.
  15. To ja dodam, że tydzień temu poznałam Czajkę;) To piękny pies. Jak popatrzyłam na te pierwsze fotki to nie do poznania...
  16. [quote name='ZUZANNA11']Mam nadzieję... Dziewczyna taka zaganiana. Tyle robi, tak się stara...a szczeniaki jej na rękach umierają. :( ['][/quote] Zuzanna mogę pomóc z bazarkiem, ale częściowo tylko, tzn. jesli wyslesz mi na maila zdjęcia przedmiotów i ich opis to wystawię. Podjąć się robienia zdjęć i wysyłania paczek nie mogę, z racji braku czasu. Przyczyna dość prozaiczna (dwoje dzieci). Przy Stasiu zdjęć robić nie mogę, bo jest fascynatem aparatu. A jak on idzie spać to ja padam delikatnie mówiąc wtedy już na ryjek.
  17. malec żyje, oby przetrwał, ale go coś boli, bo stęka. Straszny ten dzień, ale ja mam cichą nadzieję, że wszystko najgorsze już za nami, teraz już może być tylko lepiej
  18. [quote name='ZUZANNA11']Moja siostra ma pracownię decoupage (technika zdobienie drewana). Rozmawiałam z nią czy nie ofiarowałaby 2-3 rzeczy na bazarek. Zgodziła się...:) Mój tata ma firmę produkującą filtry, rury i kształtki. Myślę, że on też się zgodzi. Tylko...Jak myślicie byłoby zainteresowanie filtrami, rurkami i kaształtkami ?[/quote] spytaj się na tym wątku ogólnym bazarkowym.;)
  19. Moja koleżanka jej nie widziała, ale nie wiem na ile to wiarygodne, to Pani, która chyba się ciut wstydziła wypytywać o bezdomnego psiaka.:shake:
  20. ja go sobie w niedzielę obejrzę, bo po moim osiedlu latał sobie taki, ewidentnie wypuszczany samopas z domu. Nareszcie po długim czasie dobra wiadomość, oby to przełamało naszą złą passę. [SIZE=3][COLOR=Red] [B]Malamut ma dom, [SIZE=2]tzn. cudowna Marysia z narzeczonym już 18.08 mogą go adoptować. [/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black]A dodam, że Marysia ma już malamuta, czyli wie czym to pachnie[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2];) [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  21. Agnieszka dzwonie do Ciebie, czy wszystko ok z malcem?
  22. Nie wiem kiedy Rybba planuje wracać do Warszawy, chyba jest w tej chwili w schronisku jeszcze.
  23. Psiaki są w schronisku w Tomaszowie, do Warszawy dopiero Rybba je zawiezie.
  24. A w Tomaszowie całodobowej kliniki nie ma:shake:
×
×
  • Create New...