-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='GrubbaRybba']Aniu, tych zdjęć jest mnóstwo. Nie zdążyłam ich obrobić dziś. Postaram się jutro. Tylko, że wstawienie takiej ilości zdjęć to kilka godzin roboty. A ja mam ostatnio zapierdziel w pracy. No nic, postaram się jutro wstawić choć kilka.[/quote] To kierownik robił, głównie chodzi o to, żeby wstawić psiaki na stronę www, żeby było ich jak najwięcej. I tu ma chyba jedynie rację, strona jest dla nich szansą.
-
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Spróbuję, żeby było krótko i przehrzyście Ciapuś - malutki piesek z charakterem Ciapuś to maleńki piesek szukający domu. Sięga zaledwie do połowy łydki. Jest młodziutki, ma niespełna rok. Z pośród tłumu nieszczęśliwych psiaków wyróżnia go orginalna uroda i umaszczenie. Na jego ciałku mienią się ciapki w kolorach: brązu, bieli i czerni. Przypomina bardziej maskotkę, pluszowego misia niż psiaka - jednak jest żywym czującym stworzeniem o czym zapomnieli jego byli państwo. Tryska energią, zamaszyscie wywija króciutkim ogonkiem na każdy przejaw ludzkiego zainteresowania. jest bardzo kontaktowy: kocha ludzi, dzieci... W zasadzie nadaje się do każdego domku, jest tak malutki, że wszędzie się zmieści. Niestety Ciapuś nie mieścił się w planach wakacyjnych właścicieli, został wyrzucony na jednym z osiedli, przywiązany do drzewa potem trafił do schroniska., gdzie musi walczyć o wszystko, jedzenie, zainteresowanie, miejsce do spania... Ciapuś malutki ciałkiem - wielki duchem się nie poddaje, ale jak długo jeszcze? jeśli możesz dać mu dom, odrobinę miłości i uczucia zadzwoń. Ciapek jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Bazyliah tnij i zmieniaj. -
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ok. ja coś o małym napiszę w domu. -
Ściema nie ściema, ale krzywdziła Poziomkę, przylepiono małej łatkę. Niepotrzebnie całkiem.
-
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Stwórz epopeję dla Ciapencjusza i Lorda. Ja z kolei mam talent do ciachania treści ;)[/quote] A może chwilkę poczekamy na Rybbę? Ona zgrabne teksty pisze. -
Dlatego dobry dom potrzebny i to szybko. A co on widział? Jak w biurze siedzi cały czas?
-
Męcz, męcz:p Chciała oddać, bo za duży. Sunia nr 19 niestety karmi, bo podrzucony trzytygodniowy miot. W schronisku 12 malców. Najbiedniejsze to takie 4 kulki co bez mamy siedzą zbite w kulkę, bo im zimno i chyba przerażone zaistniałą sytuacją. Malizna na pewno będzie ciachnięta, ale nie wiem kiedy. Nr 21 Planują ciachnąć, ale kiedy nie wiem, na razie wszyscy zadowoleni, że psiaki odżyły. Taa... Nr 14 niestety nie do adopcji, a zmarniej w schronisku, jeszcze w areszcie pinczerek:shake: Nr 15 Lola jak najbardziej do adopcji;)
-
Kierownik twierdzi, że ma proste łapy już. Ale trzeba napisać. Masz rację.
-
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Znów mały do większych psów przeniesiony, ponoć daje sobie radę. martwię się, przy jego zacięciu:shake: -
[quote name='masienka']ma, ma ;) posiadacze psow grenlandzkich stwierdzili, ze to moze byc miks gronka choc tych za wiele w Polsce nie ma. Kolorami pasuje, zwlaszcza ten przyproszony ciemniejszym grzbiet. Moze tez byc po prostu miksem husky ale cos z polnocniakow na pewno w niej jest.[/quote] Dzwoniłam do schroniska. Suni już nie ma. Adoptowana, ale nie wiem gdzie niestety. Poproszę Cię o ogłoszenia tej nowej HS jak już będą zdjęcia. Biały szorstkowłosy chłopak z nr 12 oadoptowany do bloków, co prawda na drugi dzień Pani chiała go oddać, była pod schroniskiem. Kierownik nie przyjął. Ale mówi, że rozsądna i nie powinna mu krzywdy zrobić. I tak się o niego boję. Suczka zagłodzona dochodzi do siebie w szpitaliku, Ciapek znów przeniesiony do innego boksu, do większych jeszcze psiaków. Ponoć daje sobie radę, ale przy jego charakterku:shake:
-
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Dogo nie tylko opieki nad zwierzętami, ale i historii uczy :razz: Daj Ciotka gotowy tekst do ogłoszenia :cool3:[/quote] No ciut z tym moim zacięciem historycznym przesadziłam:p Bazyliah ja mam właśnie problem z pisaniem jasnych, przejrzystych tekstów;) Zaraz tworzę epopeję. -
16. Pies po kastracji właśnie. Cudowny, przymilny, przestraszony sytuacją, jak mówi Rybba skradl mi serce. Bezimienny - [B]może Tofik[/B]? 17. Przed kastracją - 18. Już w domu, po sterylce, oddana, bo najważniejsza osoba dla dzieci, te dzieci bardzo kocha. Rodzice, no cóż patologia. 19. Maleństwo trzeba szybko wyciągnąć ze schronu - karmi następny miot. - [B]bezimienna[/B]. 20. [B]Denis i Emir[/B] 21. Chłopak [B]Fiodor[/B] - dziewczyna - [B]bezimienna[/B]. 22 . [B]Bezimienna[/B] białaska. Masienko coś z zaprzęgowca chyba ma? 23. [B]Bezimienny młodzieniaszek[/B] 24. Sunia - [B]bezimienna[/B], świeżo po sterylce.
-
7. Niech zostanie [B]Mop[/B] - koniecznie trzeba kudły ściąć. Już nie ucieka, nawet rękę Magda mu podstawiła, ale nie wiem czy polizał. Po lewej młodziutki [B][COLOR=black]bezimienny[/COLOR][/B] po kastracji [B]pies[/B], wcześniej na wątku są jego zdjęcia. Przydałoby się go wrzucić na stronę. Oryginalny cały biały, tylko czarne kropki na uszkach. 8. [B]Nie znam[/B]- ale zwrócę teraz na niego/nią uwagę. 9. Pies - [B]bezimienny[/B], jaką rasę Wam przypomina? 10.Panowie, staruszkowie - rezydenci, w tej chwili w najgorszych warunkach, [B]bezimienni[/B]. 11.On-ka, piekna, w średnim wieku, już w lepszym boksie na przodzie. Niestety nadal brudna i skołtuniona. Do ludzi ok. świetnie się dogadywała z On-kiem, który pojechał do Holandii - [B]bezimienna[/B] 12. Z lewej szczeniak z Jagiellońskiej - [B]bezimienny[/B], dorósł w schronisku, już po kastracji, zaczipowany. [B]Bezimienny[/B], z prawej białe cudo po kastracji, ale ostatnio go nie widziałam - sprawdzę. 13. Sunia [B]bezimienna[/B], nadal karmi maluchy 14.Szczenię śliczne. W areszcie, chudnie, tęskni. Matka z dziećmi w Domu Samotnej Matki nie pozwolono na trzymanie szczeniaka - paranoja - [B]bezimienny[/B]. 15. [B]Sunia z Zawadzkiej[/B] - areszt i sunia [B]Ast-ka - Lola[/B].
-
[quote name='masienka']czy to ta suczka brana poczatkowo za samoyedke?[/quote] Dokładnie, po sterylce, ostatnio jej nie widziałam, może już w domu. Dowiem się, będę dzisiaj dzwonić do schronu. Od soboty w schronisku piekna suczka HS - tu się nie mylę;) jeszcze nie mam zdjęć I zaczynam rozpoznawać zdjęcia: 1. [B]Lusia[/B] - miała jechać do Holandii, ale się bidula nie zmieściła, siedzi i czeka 2. [B]Bary[/B] 3.Pies - [B]bezimienny[/B] - podobno kury morduje mimo, że mna łańcuchu i ogryza budę. Do ludzi super, do psów agresor. 4. [B]Rysiek[/B] - cudo nie pies - ogromne futro - latem nie wychodził z budy teraz mu już chyba lepiej. 5. [B]Muszkieter[/B] - ostatni z trzech. Kierownik nie pozwala mu robić zdjęć , bo mix, czyli nie daje mu szans na adopcję. Ok. 3 letni, bardzo proludzki - ulubieniec weta naszego. 6. Piękny, nieufny, ale zaczyna podchodzić do ludzi, niech będzie [B]Doniek[/B]. Łapany chwytakiem, właściciel go nie odebrał, bo ponoć nie dawał sobie rady. Pewnie kłamał.
-
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Link do kawałka, co prawda tam 40 do 1, a u Ciapka 4 do 1. [url=http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs]YouTube - Sabaton 40 - 1 (POLSKIE NAPISY!!!)[/url] -
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dowódcą odcinka był kapitan [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Raginis"]Władysław Raginis[/URL]. Walki o Wiznę trwały od [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/7_wrze%C5%9Bnia"]7[/URL] do [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/10_wrze%C5%9Bnia"]10 września[/URL]. Punkt oporu w okolicach Wizny jest nazywany [I][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Termopile"]Polskimi Termopilami[/URL][/I]. 720 Polaków odpierało atak liczącego 42 tys. żołnierzy XIX korpusu pancernego dowodzonego przez generała [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Heinz_Guderian"]Heinza Guderiana[/URL]. Oddziały polskie broniły się z dużym bohaterstwem, opóźniając marsz niemieckiego korpusu. Symbolem oporu stał się dowódca odcinka, który po kapitulacji ostatniego schronu nie opuścił bronionej pozycji, wysadzając się granatem. Polscy żołnierze poddali się dopiero po tym, jak Guderian zagroził rozstrzelaniem jeńców wojennych. Najbardziej znana bitwa w tej chwili - świetny kawałek i teledysk szwedzkiego zespołu Sabaton 40-1 refren stąd skojarzenie. -
Zamiast potwora z piekła rodem mamy aniołka z charakterkiem:evil_lol: gagata cudo ten pies. Czy faktycznie to dziecko swojej mamy?;)
-
te nasze psiaki to nie mają szczęścia, nawet na dogo nikt do nich nie chce zajrzeć:shake: To takie duże dziecko jeszcze...
-
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
te nasze psiaki to nie mają szczęścia, nawet na dogo nikt do nich nie chce zajrzeć:shake: