-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesli możesz szukaj. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja dzwonilam do jednego. Nie sądzę, że taniej sie coś znajdzie. To pies, który wymaga opieki. -
Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)
ocelot replied to mmd's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']mmd, dopiero teraz trafilam...............skupilam sie na Oczce i Kamie, nie wiedzialam ,ze byl jeszcze ten "maluch", Wspaniale,ze jest u Ciebie:)[/QUOTE] A ja nie pmyslałam, żeby Ci powiedzieć..., bo bezpieczny ech... -
Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)
ocelot replied to mmd's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Tylko mój to waga ciężka, ponad 45kg ;).[/QUOTE] Hmmmmmmmm:)ale może sunię zaakceptuje? Dogo07 skontaktujes się na pw z Teresą Borcz? Prosi o twój numer tel. i namiary. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
ocelot replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
w albumie Krysi sa zdjecia jest tam jeszcze jeden pies [URL]http://www.fotosik.pl/u/zu-zka/album/906123[/URL] -
Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)
ocelot replied to mmd's topic in Już w nowym domu
w albumie Krysi sa zdjecia jest tam jeszcze jeden pies [URL]http://www.fotosik.pl/u/zu-zka/album/906123[/URL] -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
w albumie Krysi sa zdjecia jest tam jeszcze jeden pies [URL]http://www.fotosik.pl/u/zu-zka/album/906123[/URL] -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ocelot replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
w albumie Krysi sa zdjecia jest tam jeszcze jeden pies [URL]http://www.fotosik.pl/u/zu-zka/album/906123[/URL] -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
mamy transport dograny!!!!!!!:) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
oczka, Oczka juz blisko -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
ocelot replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='Reno2001']Ja nie dam rady. Wywożę dziś wieczorem własne psy poza Łódź do rodziców. Nie wiem o której wrócę. Do tego jutro rano wyjeżdżam w trasę. Czyli jutro wiozę tylko Kamę, tak?[/QUOTE] Tak. Tak myślę. Chyba, że DT nam się rozmysli.... -
Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)
ocelot replied to mmd's topic in Już w nowym domu
Kochani Oczka może dzisiaj pojechać do Teresy Borcz, Teresa ją zawiezie do Dogo07, ale potrzebny nam ktoś z Łodzi kto małą odbierze i podrzuci Figu w nocy na trasę. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
ocelot replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Kochani Oczka może dzisiaj pojechać do Teresy Borcz, Teresa ją zawiezie do Dogo07, ale potrzebny nam ktoś z Łodzi kto małą odbierze i podrzuci Figu w nocy na trasę. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Szukam kogoś z Łodzi, żeby odebrał Oczkę i podrzucił na trasę. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Trzymamy kciuki, musi sie udac!!!!!!!!![/QUOTE] Jesli Figu pojedzie przez Łódź, jesli się zgodzi, to ktoś będzie musiał z Łodzi nam pomóc odebrac Oczkę i podrzucić.... -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ocelot replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Elig na wątku Oczki napisała: "Przesylam dla [B]Kamy [/B]do hotelu u Donki 12 puszek miesnych x 1.25kg w sumie [B]15 kg karmy[/B]. Dojedzie w niedziele rano." -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Właśnie aktywuję. Niestety, z tych wszystkich zrobionych do tej pory nie ma jakiegokolwiek odzewu.[/QUOTE] One przed 8 zrobione dzisiaj (10), (10) wczoraj wieczorem. jeszcze dorobię -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
na razie telefonu Figu nie odbiera.... nagrałam sie. Kurcze, żeby się udalo... -
Jonik - sierotka po Zuzce pojechał do nowego domu :)
ocelot replied to mmd's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Wzięłam go właśnie dlatego, że go poznałam i znam swojego psa. Jonik co prawda momentami warczy na Kelbiego, ale to oznacza "odejdź potworze, boję się". Kelbi jest psem pozbawionym agresji, nic mu nie zrobi. Zresztą zapunktował mi strasznie, bo jeszcze tu obcych psów nie było, absolutnej pewności nie miałam. A znosi mu zabawki, ciągle macha ogonem, daje buzi, przypada na przednie łapki, zachęcając do zabawy. I jak widzi, że nic z tego, przybiega do mnie, daje mi buzi, chyba chce pochwał.[/QUOTE] Kolbi to pies na medal:) -
[quote name='zofia']Powiedzcie mi , proszę, dlaczego nikt nie zainteresował się do tej pory psami z tego wątku? Wydaliście pieniądze.To tak wygląda pomoc psiakom, od podszewki? Przykre, na prawdę.[/QUOTE] Zofia przecież ja ciągle proszę o adres i termin kiedy możemy przyjechać. Dlatego nie dowiozłyśmy karmy do Łodzi do Twojej pracy, bo chcemy zobaczyć psy, choć jestem już sklonna nawet na Ogrodową tę karmę dostarczyć.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kalva']i Oczka i Kama dostały deklarację stałą na fb, tylko jeszcze nie wiem ile konkretnie. Wszyscy dopytują czy nie ma opcji, by sunie były razem skoro są zżyte i pokonują stres, ale pewnie to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe, by Kama pojechała tam, gdzie Oczka?[/QUOTE] Chyba niemożliwe. pewnie nie. jeden dodatkowy pies w mieszkaniu to duże wyzwanie, dwa więcej. Dla Oczki wyjazd do Dogo jest szansą ogromną. Myślę, że nie można zmarnować go. Kamusi jakos pomożemy też. -
Kudłata, biała, mała Gapcia i synek W SWYCH DOMACH!!
ocelot replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ona go tak chowa przed nami, tak zasłania, nie podoba się jej, ze wzięłam malca na ręce, aż się skręcała z nerwów....... Za to mam kolejne postępy - smyczka już prawie opanowana, a i wejście do domu było zaliczone. Wpada jak burza, przebiega po pokojach i zawsze zatrzyma się w kuchni :) Małpuje dokładnei moje suki, co one robią, robi i Gapcia.[/QUOTE] Hm:)Mądrala jedna:) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kochani. Pojawiła się nowa szansa dla Oczki. Dogo07 zaproponowała małej DT. DT za pokrycie kosztów. karmy itd. Na pewno na tyle nam starczy z deklaracji, ewentualnie dozbieramy. Miejmy nadzieję, że dogadają się z jej psem. Bedzie mieszkać w bloku. Problemem jest tylko transport. Łódź-Kraków. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kalva']ocelot napisałam do Ciebie na fb, bo mam kłopot ze skrzynką tu, coś mi się zacięło:/ czy mogłabyś mi wysać konto przez fb, bym mogła przesłać dalej? i co z Kamą? Ma wątek? Mogę od razu prosić o pomoc także na nią, wierzę, że obie znajdą domek, mają duużą pomoc teraz - z góry od Zuzi[/QUOTE] Watek Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-prosz%C4%99-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url]!!! zaraz wyślę konto. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ogromnie mi brakuje Zuzi na dogomanii, dobrze chociaz, ze psiaki beda bezpieczne i zadbane.[/QUOTE] Mi też. Zdarzało nam się czasami rozmawiać przez telefon....