Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. nawet kojec to luksus dla niej. Byle nie odchodziła samotna....
  2. Czemu guzy nie wycięte nie wiem. O guzach dowiedzialam się od kierowniczki schroniska. Może i one operacyjne. Chcemy zrobić jej prześwietlenie płuc, bo teraz to wszystko jest gdybaniem. Pewne jest to, że w schronisku dostawała antybiotyk za antybiotykiem, nigdy nie była zdrowa. Pewne, że była sterylka i guz wycięty, a dwa zostały, albo jeden. Ja słyszałam o dwóch. Ona jest mniejsza od On-ka. Taka do kolana. Jest młodym psem, najstraszniejsze jest to, że to nie jest psia staruszka. Tak na moje oko ma około 4 lat. Ale mogę się mylić
  3. Dworku przepraszam, ale to Twoja koleżanka ze schroniska... [url]http://www.dogomania.pl/threads/214723-Ziuta-ju%C5%BC-tylko-prosi-%C5%BCeby-kto%C5%9B-ja-bezpiecznie-przeprowadzi%C5%82-za-T%C4%99czowy-Most?p=17643089#post17643089[/url]
  4. Jeśli można prosić, bo ja nie umiem to będziemy wdzięczni. myślałam o jakimś domowym hotelu choćby. Ale fundusze. I przydałaby się dobra diagnoza. nasz Ziuta jest obecnie obcięta, nie ma takich kudłów.
  5. bardzo proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214723-Ziuta-ju%C5%BC-tylko-prosi-%C5%BCeby-kto%C5%9B-ja-bezpiecznie-przeprowadzi%C5%82-za-T%C4%99czowy-Most?p=17643089#post17643089"]http://www.dogomania.pl/threads/2147...9#post17643089[/URL]
  6. bardzo proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214723-Ziuta-ju%C5%BC-tylko-prosi-%C5%BCeby-kto%C5%9B-ja-bezpiecznie-przeprowadzi%C5%82-za-T%C4%99czowy-Most?p=17643089#post17643089"]http://www.dogomania.pl/threads/2147...9#post17643089[/URL]
  7. bardzo proszę o pomoc http://www.dogomania.pl/threads/214723-Ziuta-ju%C5%BC-tylko-prosi-%C5%BCeby-kto%C5%9B-ja-bezpiecznie-przeprowadzi%C5%82-za-T%C4%99czowy-Most?p=17643089#post17643089
  8. 19 września 2011 r. Ziutka miala robione badania. Nie jest najgorzej. Jesteśmy już po, Ziutka ma w uchu pałeczkę ropy błękitnej , to bardzo trudna do wyleczenia bakteria powodująca ciągłe zapalenia ucha, Sunię bardzo uszy bolą, trzeba jej podawać co dziennie leki, czyścić i wkrapiać krople. Jeśli chodzi o płuca to jest tam jeden tłuszczak (do usunięcia kiedyś), a to wyczuwalne coś to źle zrośnięte żebro (musiała mieć połamane ), dodatkowo trzeba usunąć listwy mleczne , całe . Koszty : Rozliczenie Zuziowych pieniążków : Wpływy : ANNA MARIA S - 30 zł MAGDALENA BARBARA Ł – 50 zł Bazarek ogłoszeniowy – 207,80 zł +27 zł + 9,30 zł +3,60 zł +6,60 zł +4,50 zł +10,50 zł'+4,30zł OLGA DARIA S -50 zł Allegro -20+50+10+20 +15+10+40 =165 zł Katarzyna K – 50 zł KASA KARENKI - 40 zł KRYSTYNA T - 10 zł MAŁGORZATA J - 30 zł Hizabela - 100 zł bazarek (anja2201) 34 zł Kora78 - 20 zł elik - 40 zł ANNA MARIA S - 30 zł MONIKA J - 63,64 Razem :920,44 Wydatki : Badania - 70 zł leki 130 zł Dojazd - 20 zł + 20 zł Odrobaczanie – 20 zł Karma (http://allegro.pl/farmina-ecopet-adu...849769617.html ) - 69,99 zł opłata za hotel od 08.10 do 31.10 - 230 zł leczenie - 83 zł transport do wet - 12 zł wyżywienie ( za pierwsze 4 dni ) - 8 zł wydatkó razem : 662,99 Wpływy na Listopad : ANNA MARIA S -30 zł Razem :353,30zł wydatki : 300zł hotel 24zł transport 27zł linco-spectin (antybiotyk) 2,90zł borasol =353,90zł Razem : 0 zł Ziutka ma wyrok. Wyrok śmierci. Już nic i nikt jej nie uratuje. Może jedynie pomóc jej przejść przez Tęczowy Most. Może w ostatnich tygodniach życia pokazać Ziucie, że człowiek jest dobry, że człowiek zasługuje na miłość i wierność psa. U Ziuty w czasie sterylizacji wykryto trzy guzy, jeden został usunięty. Prawdopodobnie nowotwór zaatakował już płuca. Ziutka została kilka miesięcy temu zabrana z ulicy Legionów, brudna, skołtuniona i wycieńczona. Miała cieczkę, za nią chmara psów. Nie miała sił już się bronić..... Schronisko okazało się wyzwoleniem.... Teraz okaże się grobem.... Ostatnim miejscem które będzie pamiętała Ziutka. Ziutka bardzo chorowała. Bardzo. Cały czas infekcje, wymazy z ucha, antybiotyki. A to rak Ziutkę zżerał. Ziuta nie wierzy w cuda. Ziutka chyba już nie liczy na nic. A my prosimy o dom. Tymczasowy dla Ziuty na ostatnie dni. Ziutka to szaro-bury kundelek. Taka... brzydulka kochana. Nie chcemy, żeby przeszła ten ostatni etap bez dotyku ludzkiej dłoni, żeby odeszła w schronisku sama.... Prosimy o kolana w dniu odejścia suni, o dotyk ręki, o to żeby nie była samotnym, bezdomnym psem... Czy ktoś wysłucha próśb bezdomnego, umierającego psa? Psa, który wie co to ból, co to strach, ulica i schronisko. Psa, który nie jest psim staruszkiem, psa, który jest czteroletnią porzuconą suczką. Chcemy dać Ziutce szansę zbieramy na diagnozę. Oczywiście udostępnimy ją i listę wpłat oraz skan rachunku od weterynarza. Konto jest prywatne i w tej sprawie bardzo proszę pisać do Anja2201 Ziutka już w hoteliku..., mamy tylko 100 zł. deklaracji stałych... deklaracje stałe: elik - 20 zł. (przez pół roku) Ma6da - 20 zł. ang - 20 zł. (trzy miesiące) zapaleczk_a - 30 zł. Teresa Borcz - 10 zł. Razem 100 zł. Zobaczcie jaka piękna:)
  9. Tez bardzo, bardzo dziękuję:)
  10. [quote name='rita60']Cioteczki tomaszowskie napiszcie co u małego...proszę !!!!!!!![/QUOTE] Nie widziałam młodego, bo nie byłam w niedzielę w schronisku. Pewnie bez zmian? dogaduje się z kumplami, jak widzi człowieka biegnie prędko z rozmerdanym ogonkiem. W niedzielę sprawdzę co u niego. Wiem że szykowany był na kastrację
  11. makabra z tymi psiakami. w wolnej chwili zrobie mu ogłoszenia, ale to mi zejdzie....
  12. [quote name='tpzopoczno']Ocelot nie mam dobrych informacji, Nowa była na stacji kilka dni po pierwszej wizycie i dowiedziała się, że pies został przejechany przez samochód...:([/QUOTE] Byłam pewna, ze się tak skończy... No nic, straszny żal.
  13. weźmiemy adres i planujemy wizytę w sobotę
  14. [quote name='ostatniaszansa']Tak sobie sama odpowiem - szukam dla kolezanki psiaka, pod Warszawa, mlodego, niewazne czy pies czy suczka, do domu z ogrodem i 5 letnim synkiem. Piesek oczywiscie bedzie mieszkal w domu. Warunek - wlos, a nie siersc... jako ze u nas tak srednio mi sie przypominaja takie pieski (ulozone, spokojne i grzeczne), to moze ktos ma jakiegos na uwadze??? Info prosze na [email protected]/Agnieszka Włoś a nie sierść? spore wymaganie. U nas brak
  15. niedobrze. To mega przestraszony, głodny, bojący się ludzi psiak.
  16. [quote name='arielka186']OK, dzisiaj wieczorkiem Ci wyślę. Jeszcze tylko napisz mi proszę, czy robimy bazarek ubraniowy, plus gadżety, czy wszystko jak leci- płyty DVD itp?[/QUOTE] dobra najpierw ubraniowy, płyty następny to ja winyle też dołożę, ale jak pozwolisz bazarek będzie na jeszcze jedną moja suczkę.
  17. Dobra rób te zdjęcia:)Jakoś się zmobilizuję
  18. bazarek chętnie, ale wolałabym, żeby ktoś wystawił.....,. rzeczy to mam
  19. [quote name='zuzka']Ogłoszenia aktywowane . Teraz ucho nadstawiam na telefony o Oczulkę .[/QUOTE] No niech:):):) Bo się zniechęcę! Do robienia ogłoszeń, zrobiłam 5 psom z Oczką i cisza.....
  20. a jak tam mój pies ze stacji?
  21. [quote name='Agucha']Dzięki wielkie! :Rose: :Rose: :Rose: Chciałam powklejać bezpośrednio na wątki schronisk mazowieckich, żeby nie zaśmiecać ale na wątku zbiorczym - żaden link nie działa ... ;/ http://www.dogomania.pl/threads/173025-Tomasz%C3%B3w-Mazowiecki-b%C5%82aga-o-wsparcie-w-kilka-os%C3%B3b-nie-daj%C4%85-rady!!!HELP-HELP!!
  22. Agucha ja będę w schronisku za tydzień, zerknę.
  23. I to by bylo na tyle:) Więcej zrobić nie umiem... jeszcze pojutrze na jednym portalu dodam, bo dziennie tylko jedno można. Mogło się zdarzyć, że gdzieś nie dodałam zdjęcia, ale nie sądzę. Pewnie gdzieś tam źle aktywowałam z jedno, ale raczej też nie:):):)
  24. Managua nazwij nam te psy:)Bo Grega, Rolfa, reksa/Ediego poznaję ale... resztę hm
  25. na 55 portalach ogłoszenia ma: Remik, Fado, Mika, Wedel. Na 45 Pręgacz, Pluto.
×
×
  • Create New...