Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Strasznie mi głupio ciagle prosić. Musimy Oczce zamówić karmę.....
  2. Pies nigdy nie zapomina jesli jest łapany na chwytak.
  3. a nie lepiej go oswajać? osoba która go dokarmia? On zna zapach jej ręki już
  4. [quote name='Ellig']Dzisiaj pogrzeb Krysi....................... [img]http://www.magis.sje.com.pl/znicz_z_roza.gif[/img][/QUOTE] Wiemy.... od nas z Tomaszowa jedzie malutka delegacja
  5. [quote name='rita60']Cioteczko popraw tą literówkę w tytule watku......[/QUOTE] dzięki, już poprawione
  6. [quote name='arielka186']Czyli Oczka jest u Pani Teresy? Czy jeszcze dalej jedzie? Taka fajna sunia- po opisie widzę że zmieniła się bardzo, zaufała już nie jest wycofana tak jak to było na początku roku... Domku! Gdzie domek dla Oczki??? :sad:[/QUOTE] jedzie dalej do krakowa
  7. [quote name='Olena84']Powiedzcie mi czy jest taka cioteczka E? Bo sa wplaty od niej w 2 poscie, i czy p. Maria Sz. bedzie nadal wspierac Kame, jest z fb.[/QUOTE] Ciotkae jest z Tomaszowa Maz. Podtrzymywała deklarację. wpisywała się z nicka córki NusiaiJa.
  8. [quote name='rita60']Odpisala ????????[/QUOTE] Owszem: " Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź w sprawie Dworka. Nie chcę jednak podejmować szybko i pochopnie decyzji, w końcu pies, to nie rzecz. Muszę jeszcze naradzić się z mężem i jeśli będziemy jednomyślni na pewno napiszę w najbliższym czasie. Pozdrawiam serdecznie,"
  9. maciek zapomniał przekazac z Oczką książeczki i karmy. karmy chyba nie oplaca sie kurierem wysyłać. Natomiast książeczkę doślemy. Szczepienia ma. sam Maciek w lutym z nia był na nich.
  10. Zuzka donoszę, że oczka już bezpieczna. Myślę, że tam gdzie jesteś sprawi Ci radośc ta wiadomość.
  11. On jest bardzo do mojego dworka ze schroniska podobny. czy on nie jest terierem?
  12. Moje kochane maleństwo.... czemu ona domku znaleźć nie może? wiem że ktoś z fb był nia zainteresowany, ale odkładał adopcje przez dwa miesiace. Kontakt miała Krysia....
  13. Z Zuzką mieszkała wnuczka, mała dziewczynka, ale nie wiem ile latek ma
  14. Dziękuję:):):):) oczka grubiutka to u Zuzki się zrobila. Własnie miałam wrażenie ogladając zdjęcia że się jej przytylo, ale.... taki jej urok?
  15. Nie ma szans. trzeba leki i lekarza doliczyć
  16. Odpocznij mmd. należy Ci się. Moj pierwszy tymczas okazał się ostatnim:):):)został z nami w domu:)
  17. I ja moje możliwości wyczerpała. 55. mam nadzieje, że coś dadzą
  18. Dostałam takiego maila.... i odpisałam już:) : Witam, bardzo zainteresowała mnie historia Dworka. Nie mam jednak wymarzonych warunków do posiadania pieska (niewielka kawalerka), za to zastanawiam się nad domem tymczasowym dla tego ładniutkiego pupila. Nie wiem jednak na jakich zasadach wygląda taki dom tymczasowego pobytu psa, dlatego prosiłabym o więcej informacji, na powyższy adres mailowy. Głównie chodzi mi o zakres moich ewentualnych obowiązków, a także wszelkie zobowiązania wobec Państwa instytucji. Pozdrawiam serdecznie,"
  19. [quote name='elik']To ok, jeśliby nie miał kto, to zamierzałam zaproponować swoje usługi :)[/QUOTE] a to się spytam jej:)trochę ja do muru wczoraj przyparłam:)
  20. [quote name='diana79']takie piękny pies i zero odzewu :( a ma zrobione wydarzenie na FB?[/QUOTE] Nie ma chyba
  21. CiotkaE pisząca z nikiem nusiaiJa zdecydowała, że od nas z Tomaszowa będzie maleńka wiązanka. Były bardzo zżyte z Zuzką. Ma dwa psiaki od Zuzki. także zrzucimy się tu. Niech i tak będzie. Zuzka bardzo nam pomagała.
  22. [quote name='elik']Czy nadal szukacie kogoś do prowadzenia finansów psiaków ?[/QUOTE] na razie zgodzila się managua.
×
×
  • Create New...