Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. [URL]http://img246.imageshack.us/img246/3319/14193680.jpg[/URL] podsyłam pierwszy dyplomik... mam jeszcze kilka ale czegoś mi w nich brakuje, mam też parę dodatkowych pomysłów. Będę je wprowadzać w życie w miarę możliwości. Mam nadzieję, że może być. Jeśli macie inny pomysł na tekst to dajcie znać :) Mogłybyście zająć się allegro a także sprawami druku itp? W tym wypadku druk laserowy na nieco grubszej kartce nie powinien wyjść za drogo, około 1,5zł za a4 (może mniej, zależy od miejsca ;) ) Ja niestety nie dam rady :(
  2. no to podniosę, potrzeba jest tu pilna!
  3. nowych nie mam ;) poszukam w starszych. Teraz to nie mam głowy aparatu nosić na spacery, zresztą pogoda nieładna ;D właśnie przed godzinką wróciłam z uczelni, chwilę odpoczęłam i zabieram się znów do roboty, tylko psy wysikam. Oj masakra, masakra... nawet czasami szkoda mi czasu, żeby samej iśc się wysikać a co dopiero coś zjeść, czy ZROBIĆ do jedzenia :D
  4. ja jutro przeleję obiecaną kaskę :) a co do podwózek to na razie odpadam, bo muszę auto do mechanika dać :( hamulce są nie teges...
  5. mizianka dla psiaków no i trzymcie się tam ;) remonty są paskudne ale mają to do siebie, że potem jest ładnie i miło :D no i kiedyś się kończą.
  6. własnie, czemu taka groźba w podpisie Zuzlika? O co chodzi? ;)
  7. ojj.. ja za to odwrotnie. Chodzę spać o 4-5, wstaję koło 9, do 22 na uczelni... itp, itd. No masakra. A jeszcze muszę zawsze z psami na porządniejszy spacer wyrobić, bo sama mieszkam z nimi, to kto inny pójdze? ;) dziś mnie tylko tata wyręczył :) przyjechał specjalnie, żebym mogła na uczelni zostać dłużej...
  8. ja mam dla Albinki uzbierane już część pieniędzy, poczekam na wpłatę od brata i wpłacę całość :) mam 15zł od innej dogomaniaczki (Monika z Katowic), będzie cusik ode mnie, no i brata zdzieram :D
  9. noo to pozdrawiamy :) Jak tam się Pan Pies czuje? Miał to paskudztwo podawane teraz? Powodzonka! :*
  10. w górę maluszku, obiło mi się (o oczy?) że masz się lepiej. To super ;) Kiedy indziej doczytam co i jak :)
  11. pycholek dobranocnie do góry ;)
  12. biedny Albinuś, kiedy Ci się psinko poszczęści? Niech Cię zobaczą, idź do góry
  13. w górę przystojniaku! Niech Cię widzą!
  14. w górę flapki. Ja jestem tak zagoniona przez obronę, że znalazłam na razie tylko jedną rzecz na bazarek :( jakbyście robiły jakiś bazarek dla Fliperków to dajcie znać, zrobię zdjęcie i krótki opis... rzadko zaglądam, bo przez większość czasu piszę prace i robię grafiki.
  15. i ja hopsnę. Szkoda, że nie mam funduszy :(
  16. biedny psinuś... popytam, czy ktoś by mógł za 10 dni na tę kontrolę, też w godzinach 10-14? Ja osobiście rady nie dam, im bliżej obrony tym bardziej będę przyklejona do uczelni :( poproszę o pw numer konta, wyżebrałam od brata trochę, od mamy i może jeszcze kogoś namówię a sama jakieś kilka złotych na koncie znajdę
  17. a gdyby suńka miała takie pomocnicze szeleczki, żeby w trudniejszym terenie jej dopomóc? Coby zminimalizować ryzyko itp? Oczywiście już po wyleczeniu itp. Pytam, bo ostatnio koleżanka projektowała takie pomocnicze szelki dla psa z niedowładem łap tylnych i takie ogólne pomocnicze, że pies opatulony szelkami i można go podnieść za nie, pomóc wstać albo gdzieś wejść itp...
  18. Yrsa i Tesia są wyrozumiałe, że nie chodzę z nimi nad jeziorko a na najdłuższą rundkę chodzę rzadko ;) zadowalają się 30-40 minutowymi spacerami a potem śpią mi pod nogami, często ku mojej frustracji, jeśli nie mogę krzesłem do kompa dojechać, żeby coś napisać :D no i śpią ze mną też do późna (cóż, zdarza mi się ostatnio nie spać do 4-5... i nie zawsze umiem się obudzić o 8, więc czasami barbarzyńsko śpię do 10-11 :D)
  19. moja koleżanka też miała zerwane więzadła no i operacyjnie trzeba było leczyć... nie wiem jak to bywa, nie znam się. Ale byleby Albince udało się w końcu stanąć na wszystkich łapkach bez cierpień.
  20. no na razie z mizernym :| ale taki piękny psiur prędzej czy później na pewno kogoś znajdzie, oby prędzej! Ma psinek jakieś ogłoszenia? Nie pamiętam czy pytałam :P uciekam pisać...pisać... pisać...
  21. trzymajcie się, wielkopsowi :) drapańska dla bernardynków :)
  22. pomyślę też, czy kogoś znam z pobliża
  23. ale cisza :( oby z Albinką było dobrze... dobranoc psinko, całus w nosek
×
×
  • Create New...