Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. oj no nie martw się, to dopiero pierwszy dzień!
  2. [quote name='deer_1987']Normalny samochodowy, nie musi byc przez Ciebie a porzez kogos innego.... ja bym nie ryzykowala i nie przypinala albo w klatce nie miala psa. wystarczy zobaczyc filmik co sie dzieje w razie ostrego hamowania czy wypadku, jak pies leci...[/QUOTE] yyy? nie do końca zrozumiałam ;) nie przypinałabyś?
  3. super foty, a mała z kokardą przeurocza :) Kovu wygląda na psa w kwiecie wieku :). Moja 15latka niestety już nie chce się za często bawić czy brykać ale ostatnio, jak się wkręciła, to dała popalić młodszej mojej i takiej młodziutkiej labradorce też ;) a i dzisiaj się rozbawiła Tesia i Yrsę młodą goniła, bo ta jej patyk zabrała :D
  4. a wracając do tematu panierek... Yrsa się panieruje samoczynnie bo ma długie kłaki na podwoziu, co oznacza, że przy słotach do połowy przynajmniej jest uwalona. No i oczywiście jak widzi kałużę, to bierze ją galopem, zazwyczaj uroczo błocko rozpryskując łapami...
  5. Witamy :) [url]http://i39.tinypic.com/jzkev.jpg[/url] ale ma uroczą plamkę na języku, nasza ONka też taką ma (no, bardziej rodziców.. :) ) a te zdjęcia bagienkowe urocze :)
  6. Yrsa dziękuje za komplementy ;) Baski_Kropka: co do historii to owszem, w takiej wersji jest duużo ciekawsza. No i też każdy robi to, bo lubi a przymusu nie ma, więc każdy chętnie coś czyta, dokształca się itp :) nawet robimy nieraz takie żywe lekcje historii, opowiadamy o strojach, zwyczajach trochę itp :) A zamiatanie... no 3 razy dziennie tego nie robię, bo mi się nie chce, ale na upartego to właśnie by się zebrało nawet na 4 zamiatania. Ale zawsze mam coś lepszego do roboty więc zamiatam 1 dziennie, czasami troszkę rzadziej... (luksus samotnego mieszkania ;) nikt mi nie będzie marudził)
  7. no piknie, ależ się tu postów napisało. Dłuugo mnie nie było. Jak się miewa Bercik? Jak z jego zdrówkiem?
  8. a jak się miewa Bella? :) masz jakieś nowe zdjęcia Paulino?
  9. ale mnie ominęło, no masakra :( głupia obrona, po co ja to robiłam :P no ale biegać i tak będę, a w góry to i w ciepełko można, zwłaszcza jak są potoczki, w których piesek może się wyciaprać. A Tobie zdrówka życzę :) Nie choruj za długo
  10. Baski_Kropka: no generalnie biorę udział w tzw. ruchu rekreacji historycznych tudzież ruchu odtwórstwa historycznego ;) Odtwarza się kulturę materialną i niematerialną wybranego okresu, w moim przypadku jest to wczesne średniowiecze w Skandynawii ;) Przebieramy się w stroje z epoki, wyrabiamy jakieś rzeczy, no a oprócz tego kupa dobrej zabawy i zawsze to jakiś impuls, żeby się więcej podowiadywać o historii czy wierzeniach :) NO i Yrsa ze mną jeździ na takie "eventy". A przynajmniej na większość ;) Są różne festiwale, także jakieś małe, prywatne inicjatywy, więc jest się gdzie pokazać tudzież spotkać ze znajomymi z "ruchu" :)
  11. nie ma się co martwić, zza granicy już dostałam parę przelewów i nigdy nie były to błyskawiczne akcje ;) a koleżanka to nieraz i 5 dni czekała na takowy...
  12. no wypiękniała niunia, spróbuję wyniuchać, czy ktoś nie chce niufka ;) Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że ktoś znajomy rozpływał się nad nowofundlandami...
  13. jakby było potrzebne te 12zł na jakieś następne to dajcie znać :)
  14. no to super! :) na razie muszę trochę zająć się zaległymi sprawami "zarobkowymi" (przycisnęło mnie, więc i w innych rzeczach zalegam) ale chcę porobić jakieś pierdółki o psiej tematyce, to mogę dać na Iskierkowy bazarek jak już się z tym wyguzdram :D
  15. dalej? No ja mam już w końcu kilka fantów na bazarki, w ciągu najbliższych dni zrobię fotki :) Byłby ktoś chętny do poprowadzenia bazarku? Ja nie dam rady regularnie tego updejtować itp...
  16. mówiłam, że ten cudny nochalek kogoś znajdzie :) :) :) super!!!
  17. a miałyśmy się złożyć... :P jeszcze nie zdążyłam przelewu zrobić, właśnie teraz miałam się za to zabrać :o w razie czego zapłacę następne allegro, bo się będę czuć winna (ale obym nie musiała, bo może mu się poszczęści szybciutko?)
  18. moja też tak robi, najgorzej, że raz złapała i prawie zjadły na pół z kolegą... :D a jak tam Aresine oczko? A właściciela od agresora gryzącego dopadłaś?
  19. dzień dobry karakalu uszasty :D dawno mnie tu nie było. Taka kruszynka za młodu, nonono :)
  20. śliczna Iskiereczka. Moja krucjata w sprawie DT niestety nie przyniosła na razie rezultatów, przypomnę się ludziom w razie czego ;)
  21. Vlk

    Duffel

    witamy po długiej nieobecności ;) No, niezły z Duffela destruktor... :D [url]http://lh3.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iD8ONifpI/AAAAAAAAKBM/va3Q2Z2rYkc/s512/DSC00542.JPG[/url] a jakie ładne kalosze mu sprawiłaś, ciekawe czy mu w nich wygodnie :D
  22. oo, czyli jednak wpłacić mam 6.A to lepiej, dam na ALbinkę z podpisu, cholera idę spać, bo trzeba jutro popracować, żeby nie mieć takich kryzysów finansowych ;)
  23. no to czekamy niecierpliwie, ja już prawie sczezłam. Albo pypeć mi na języku wyrósł z tego, itp. itd ;)
  24. oj a to mi przepadło :O a czemu do września? A tak chciałam na ten trening, a przez uczelnie nie wyszło :( nawet teraz, jak już ją skończyłam to mam jeszcze z nią więcej zachodu... pier.... biurokracja. Zanim mi dadzą dyplom... No nic, zawsze możemy się jakoś pomiędzy naszymi miastami umówić na jakiś trening mały, to może coś u Ciebie podpatrzę z szkolenia pociągowych potworów :D
×
×
  • Create New...