-
Posts
2998 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vlk
-
SISI - prawie uduszona przez łańcuch znowy szuka domku!! PILNE !!!
Vlk replied to tayga's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za ślicznotkę :) a gdzie teraz ona przebywa? -
Flipery już na własnych kanapach :) Powodzenia maluchy!
Vlk replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
ano! :) :) cóż więcej mogę rzec -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
ten pierwszy robiłam z myślą o ksero czy coś, literki na kolorowym tle mogłyby się rozmyć ;) a teksty wkleiłam dwa, jakie były tutaj podane :) -
co do wędzenia psów... moja Yrsa dość często jest uwędzona, jako że dużo wyjeżdżam z nią na wypady właśnie ogniskowe ;) potem w domu pachnie wędzonym a czasami wędzonym i mokrym psem :D Strachowe fotki suuper :D Ale Aresiasty potrafi minę zapodać, no ja dziękuję. I nawet słonecznych fotek trochę, nonono :)
-
ja też chcę na wystawę koni :placz::placz::placz: A Neronek co za obręcz ma na pysku? :D na tych ostatnich zdjęciach. Myślałam, że mu się zawinęła taka zabawkowa oponka z gumy :D Fajne foty, słoneczko tam było. A u mnie dopiero dziś słoneczko, popołudniem się pojawiło go niedużo...
-
no to ja też zaciskam kciuki :) ładnie obrosła, jak ją podpatrywałam jakiś czas temu, to taka bidna była. Cieszę się, że jej się powodzi. I mam nadzieję, że się jej powiedzie jeszcze bardziej :) a te placki co miała na szyi to też już zarosły?
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
a jakoś wzmacniany jest Omenkowy organizm? Tak jak np przy nosówce, wzmacnia się organizm, bo musi sobie sam poradzić z chorobą... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Vlk replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]Salbutamol - 1 butelka na dzien. czy mam na to próbować wyprosić receptę? Czy na coś jeszcze? Ile sztuk? Domyślam się, ze ile się uda ;) [/B] -
Dorothy zalało. Pada nieustannie. Koszmar i bezsilność. Biesko-Biała.
Vlk replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
o nie, tu też powódź! U Biafry też, konie w potrzebie. Jej, co to się dzieje :/ -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Vlk replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
na co by były potrzebne recepty? spróbujemy załatwić, mama dzisiaj jedzie do lekarza :) -
dzika kopalnia piachu. A ile radochy! [img]http://lh6.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdSBEnVGI/AAAAAAAAAxs/jpZbSi2ZYCs/tn_DSC_0175.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdSevA7aI/AAAAAAAAAxw/oaITjm7hkmU/tn_DSC_0177.JPG[/img] ciężka rzyć czy strome podejście? ;) [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdS5UWshI/AAAAAAAAAx4/jnlFSkE7xQY/tn_DSC_0180.JPG[/img] opowieść drogi... [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdSh3E8HI/AAAAAAAAAx0/ZFBbgNcy04M/tn_DSC_0285.JPG[/img]
-
zdobyłam się na wrzucenie małej porcji zdjęć z wycieczki dwudniowej na krańce Jury :) Przy tarasie domku znajomej rośnie taka rozłożysta tuja tudzież jałowiec. Parę lat temu norę zaczęła pod tym krzaczkiem kopać Tesia. Teraz dzieło dokańcza Yrsa z kolegą. Na zdjęciu: Yrsa w swoim apartamencie m-8. Na dobrą sprawę zmieściłoby się tam kilka osób, nora jest naprawdę głęboka. Niestety musiałam psicy dać troszkę po ślepkach lampą ale inaczej nic by nie było widać :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdRZEI4vI/AAAAAAAAAxg/ERS-j3TQFOc/tn_DSC_0156.JPG[[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdRnlCkKI/AAAAAAAAAxk/OaM3BXq9zU0/tn_DSC_0157.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdR2PpFAI/AAAAAAAAAxo/DvMU1QpIcag/tn_DSC_0160.JPG[/IMG] buszujemy, buszujemy [IMG]http://lh6.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdTFvD7rI/AAAAAAAAAx8/juRyh2dC3c4/tn_DSC_0196.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TAYdRAPe-wI/AAAAAAAAAxc/DVfwv7Fn4AY/tn_DSC_0143.JPG[/IMG]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Vlk replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
no właśnie zdawało mi się, że coś na L... w niedługim czasie moja mama idzie do lekarza, więc jakby były potrzebne jakieś recepty to się zgłoszę po nazwy leków dla koni czy psów. Może nawet będę mogła coś wykupić, jak będzie mnie stać -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Vlk replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
właśnie wyczytałam, że w małopolskim się osunęła ziemia na domy... strach pomyśleć... Kłodne koło Limanowej, mam nadzieję, że to nie tam -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Dobrogniewa L. i skromne 10 zł to ode mnie... Trzymam kciuki za dzisiejsze wieści! Omen, nie rób jaj! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
eh, szkoda, że nie można tam wcześniej zadzwonić i się dowiedzieć. Ale z drugiej strony to by pewnie mieli urwanie głowy z telefonami co 15 minut przez cały dzień ;) Omen, trzymaj się chłopaku, myślę o Tobie -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='cyranka']Vlk ! Jaki pies nie przeżył "miastenii" ? Możesz mi opisać ? Bardzo mnie to poruszyło ![/QUOTE] był to samoyed Ulmo... w ogóle nikt nie wiedział jak się to leczy, jak z USA przyszła sonda żołądkowa, to nawet mieli problem, żeby to założyć, bo nikt nie miał z tym do czynienia, podobnie jak z miastenią u psów... wiele leków było, wiele prób, pies chudł w oczach aż ważył około 12kg albo 13, nie pamiętam dokładnie. A pies był kogoś z ruchu historycznego, z jednego z forów rekreacji historycznych się o tym dowiedziałam i potem śledziłam jego historię, bo mi było bardzo szkoda psiaka. Tym bardziej że to był pies-terapeuta w jakimś ośrodku dla dzieci. A żeby nie zbaczać tak bardzo z tematu to przypominam, że bardzo trzymam kciuki za Omenka. Jak już wyjdzie zdrowotnie na prostą, to sobie go wpisałam w kolejkę do zrobienia mu fantów na bazarek :) coby miał chłopak pełniejszą kiesę.