-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To seee pośleććć, moje wpisy, z racji ubustfa jęz. polskiego, kocham słowotworzyć. ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Na siebie samą poszukuję... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Rozeslalam.[/QUOTE] Dziękuję. [quote name='sylwiaso']Majciu Biśku je nieżle,ale nie zachłannie jak wkładam mu jedzenie to najpierw obszczeka dwa boksy,a potem staje do jedzenia. (...)[/QUOTE] Super, że ma apetyt. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paskudne jest co napiszę ale... już mną zazdrość targa. Pani wet tuliła Franka, a przecież nie od tego są państwo weci. ;-) Foch, foch, foch! Dopuszczam myśl, że tuli Ajlii ale inni? A o zgodę pytano? ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
A u nas odrobaczone ponad 300kg psa. Ponadto, Cac dostaje jakiś rozbudowany antybiotyk, profilaktycznie po tym jak... zamordował gołąbka. :-( Wypuściłam Czesławę, Caca, Jolantę na dwór. Weszłam do mamy coś jej przeregulować w kompie. Wychodzę, wołam, jakoś nerwowo nastrojona biegnie Czesia, biegnie Jola, zaprowadziłam je do domu. Cacka niet. Wołam, pędzę, nie widzę, ryknęłam -[I] Mamo, Cacuś zginął. [/I]Oblał mnie zimny pot. W jednej chwili przypomniały mi się wszystkie przeszłe wcielenia. Panika. Przeskoczył? Gdzie, jak? Niemożliwe! Jechać autem? Biec? W lewo, w prawo za furtką, a może do sąsiadów... Obłęd... Odwracam się i widzę szarego Caca na szarym poszyciu, postawa dziwna, gały wybałuszone, nabzdyczony, mina psa Baskervillów i... Jezu, przed nim umordowany gołąbek. Cac z pycholem w krwi, warczy i widzę, że nie odda zdobyczy. Zagaduję łagodnie a on się sposobi do domu z... gołębiem. :-( Boże, udało mi się go odciągnąć na różowego misiaczka, jak zatrybił podstęp to już mama do gołębia dopadła. Znów mi przybyło 1000 lat. Eh... zgroza. Anula super, grzeczna kicia, nie wydłubuje się z fartuszka. Ja nieco niedospana, bo Anula jest znów ze mną więc wydeptywaniu nie ma końca, a dodatkowo kwitnie mi w łóżku trójkąt miłosnych igraszek: Remik, Ania, Czesia - ocierki, memlanie, mruczando. Nie podoba się to Toli więc dodatkowo Tola warczy i prycha na Anię. Dziś byliśmy u doktora i opanowane ząbki ma Remiś. Wkrótce badania przeczesowe/ kontrolne - kolejnych dwóch psiaków (i już mam komplet) i powtórka Czesi z trzustką, plus test (na obecność trypsyny w kale), który jeszcze nie doszedł do skutku, bo jak na złość Czesia nie chce mi się wpasować z kupą w określonych godzinach. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj wiem, wiem, a co poprzekomarzać się nie mogę? :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tym superniej, że Ajlii ma takie wsparcie pani wet. :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zabijacie Franusia krępacją!!! :placz: Czy jest tu jakaś organizacja, która przeprowadzi akcję wyzwolenia Franciszka z uwięzi? Uwolnić Franka, uwolnić Franka, uwol... !!!!!!!!!!!!! -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A nie mówiłam, że psiak cudo!!! :-) Tak Krystyno, rozesłałam. ;-) Zaraz zapuka do APSY drzwi, niezwykle skuteczna załoga GI! -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - APSA wanted! ;-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Przypomnę bazarek dla Bingo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208587-Latarka-LED-Parker-dzwonek-wietrzny-listwa-zabezpiecz.-i-in.-Bingo-do-20.06[/url]! -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tę łapę miał wyginaną i wymiętoloną przez pana doktora i to tak, że mała głowa. W trakcie tego, gdy Franek stawał się psem - gumą nie zdradzał oznak bólowych, tracił jedynie równowagę = leciał na osobę podtrzymującą go z prawej strony. Przy takich wygibach, przy aż takim bólu, który sprawia, że się nie podpiera, musiałby zawyć, chcieć ugryźć. Ja tego nie zaobserwowałam. Jasna sprawa, że im więcej opinii, im więcej sprawdzeń przez specjalistów, tym lepiej. Mam sunię, która na ogół chodzi na 3 nóżkach (stare, źle złożone albo w ogóle nie złożone, a źle zrośnięte złamanie na poziomie uda). A... dotknij ją człeku do biodra (to jest zdrowe), a wygnij jej nóżkę... Użre i koniec, no może każdego poza mną ale oznaki bólu zgłasza. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li'](...) I naprawdę zajrzyjcie do Kundelkowej Skarbonki z mojego banerka.[/QUOTE] "Zajrzone", wstawione. Dziękuję. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Rito! Jak wspomniałam, pomoc z podnoszeniem i rozsyłaniem wątku to też pomoc. :-) -
To się nazywa mieć rękę do fot! :-)
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Dzięki Emilko za link. :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ooo, Anuś, heloł!!! Fajnie, że do nas dołączyłaś! :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Emi, dzięki. Karsivan przyda mu się jak najbardziej. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]Wydarzenia na fb:[/B] [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=233361840013343[/url] [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=234479149901770&ref=ts[/url]