-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
A w życiu, to wersja pręgowano - tulaczkowo - miziasta! -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Jaanno, wciąż problem. Bywa tak, że czegoś nie można wysłać, jeśli osoba wysyłająca ma zapchaną skrzynkę ale moja jest niemal pusta. :-( Czy możesz mi wysłać na PW swojego maila? Prześlę te dane mailowo. Nie wiem, czemu tylko do Ciebie nie przechodzą mi wiadomości... :-( Cały czas pojawia się info: [I]jaanna019 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.[/I] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
O, to już ślę. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka'](...) bardzo niebezpieczna przypadlosc :):)[/QUOTE] Niebezpieczna, nie... pożyteczna, tak! :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No tak, ale ja sie zastanawiam co to za choroba :):)[/QUOTE] Potrzeba poczucia obecności drugiego człowieka chociaż zza ekranu? ;-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Od razu mi raźniej, że jesteście. :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bazarek kosmetykowy idzie ładnie. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']Nie chcę straszyć , ale one sie szybko regenerują .[/QUOTE] I ta świadomość przyprawia mnie o dyskomfort. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
On zdzierży niejedno, hihihihi... Dziś tak się wyhasał z resztą trutniów, że padły. Boże, jaki to cudny widok... Ledwo weszły po schodach, a teraz leżą bez kontaktu. Jaka boska cisza!!!!!!!!!!!!!!!! Wracam do życia! :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Biśku tylko mogę się z Tobą wyspacerować i to tylko wirtualnie , przepraszam .[/QUOTE] Mało pomogłaś, hę? :loveu: Pomagasz mi i psiakom leżącym mi na wątrobie ile wlezie. :-) Buziole i bez dołka mi tutu... ;-) :shake: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uff... szczęście w nieszczęściu. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Ajć, znów u Ciebie tłumnie psiaku. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Qrczę, mam nadzieję, że Ajlii pomyśli i zniosą i wniosą go po schodach zamiast sprowadzać i wprowadzać. :-( -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O jasny gwint... :-( -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Gołąbek był jeszcze mniejszy, a poza tym tak naprawdę to gołąbka widziałam tylko ja... i to był widok straszny, jakby go dopadł nie pies a krzyżówka mitologicznej meduzy z harpią. :angryy: -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O czyli zostalam zwolniona z oplaty ??[/QUOTE] Tak, bo udało się uzyskać zgodę na wyższe wsparcie. :-) A póki co proszę o podnoszenie = zaglądanie na kolejny bazarek dla Bingo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209454-Hity-ksi%C4%85%C5%BCkowe-szybko-i-tanio!-Na-Bingo-do-21.06-Zapraszam[/url]! -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W drodze uzgodnień wątkowych (skarbonka) i PW wystąpiłam o kwotę 200zł. Ów procent/ zwrot na rzecz skarbonki zobowiązała się opłacić Jola_li, za co składam Jej gorące podziękowania. :loveu: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']Ło matko Cacol , co zrobiłeś , że IVV aż trzy pały Ci zafundowała ?[/QUOTE] Gołąbka, gołąbka zrobił = przerobił. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No dobrze, dobrze, jest to jakieś wytłumaczenie. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Napisałam, żeby nie zamulać wątku skarbonkowego swoimi postami, PW do Obraczus z zapytaniem, o jaką kwotę mogę wystąpić. Dziękuję Szarotko za chęć i gotowość. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Czyli ok. 20 zl. ??[/QUOTE] Tak, około. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]Jest odpowiedź z Kundelkowej Skarbonki, a brzmi ona tak:[/B][INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]obraczus87[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17056690#post17056690"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] "Skarbie, o jaka kwotę wnioskujesz? Ile kosztuje karma dla Bingo? Pomóc, oczywiście pomożemy, jednak w momencie wysłania pieniązków jedna osoba z wątku Bingo musi zwrocic w ciagu 6tygodni 15% z kwoty otrzymanej pomocy.(...)" [B]Moja odpowiedź z kolei brzmiała jak poniżej:[/B] "Josera senior, cena standardowa wszędzie, w tym i na allegro, to 155zł. Wnioskuję o każdą, dowolną kwotę, każda ratuje sytuację. Martuś, zostawmy to tak jak jest, a ja info o takiej możliwości plus konieczność, o jakiej piszesz wrzucę na wątek Bingo. Znajdzie się taka osoba, odezwę się tutaj powtórnie." [B]A zatem, czy znajdzie się taka osoba, która zechce pokryć w ciągu 6tyg. 15% wnioskowanej kwoty i przelać ją na skarbonkę?[/B] Jeśli tak, o jaką kwotę dofinansowania mam się zwrócić? Jeśli dana osoba zechce udźwignąć te 15% muszę mieć jednocześnie zapewnienie na wątku, że się z tego zobowiązania wywiąże. Martuś, zostawmy to tak jak jest, a ja info o takiej możliwości plus konieczność, o jakiej piszesz wrzucę na wątek Bingo. Znajdzie się taka osoba, odezwę się tutaj powtórnie. [/INDENT] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Proszę o konto Bingusia na PW. Coś tam uskrobałam ;)[/QUOTE] Boże... Dziękuję, już ślę. :-) Edit: Wiadomość nie przechodzi. Sprawdź proszę Jaanno, czy nie masz zapchanej skrzynki.