Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Super, to czekam na numer do Arlety. MaDi, przepraszam, nie załapałam, sądziłam, że to był zwrot z adopcji jakiś w trakcie losów suni i nie wiązałam go z przesłaniem tytułu. OK, już wyjaśnione.
  2. Ja z kolei znam kapilar i mam o nim jak najlepsze zdanie.
  3. Dopytam jeszcze. Z jakiego powodu sunia wróciła z adopcji?
  4. [quote name='MaDi']Może Arleta powycinała jej trochę kołtuny bo jak ją zabierałam to nie mogła chodzić z ich powodu.[/QUOTE] Oj, to zdecydowanie by się zdało. Oczywiście powiem państwu. Podcięta, wykąpana to i większa szansa mieć pod kontrolą skórę.
  5. [quote name='magdyska25']Majqa- ok. Dziękujemy pięknie!!!![/QUOTE] W weekend siadam do drugiego, obiecanego bazarku dla obu chłopaków. :-)
  6. Jeśli dobrze pamiętam brakuje mi jeszcze jednej wpłaty (ma nastąpić w pt.), a wtedy podliczenie, podział i zasilenie Jasia.
  7. Ooops, współczuję i to mega szczerze. Pn - wt to nie koniec świata, spoko, państwo na pewno zdążą. :-)
  8. Dzięki As_ko. To b.ważne. Miałam już jazdę z super domem, super zorientowanym w psach, mającym psy (rzekomo znającym ich potrzeby, rozumiejącym zachowania itd...), a... przepitolił młodą sunię, bo drapała do drzwi i piszczała, a tu pretensje sąsiadów. Wiecie, w moim odczuciu, to powinno się rozegrać tak (w znaczeniu dobra suni). Jadę, sprawdzam. Jest źle to po sprawie. Jest dobrze to nim dojdzie do przekazania suni warto by było ludziom podać tel. do DT, by sobie zadzwonili i jeszcze po swojemu dopytali o rzeczy ważne z ich punktu widzenia, czyli dopytali u źródła. W ten sposób mimo wszystko zminimalizuje się widmo zwrotu.
  9. Jestem w stanie wyczaić niemal wszystko. ;-) Zorientuję się więc w tym podjechaniu państwa jakiś odcinek lub dołożeniu się do kosztów.
  10. Płacze OK, a zostawiona sama niszczy? Co do finansów... o to zawsze pytam, młody pies też może zachorować i to kieszeniobójczo więc tym bardziej starszy.
  11. [quote name='Energy']Majqa jak mogłam zapomnieć, że jesteś z okolic Łodzi???:oops::splat:[/QUOTE] No ja zakładam, że z sympatii do mnie nie chciałaś mnie przeciążać sprawą. :evil_lol:
  12. Jestem As-ko, sobota wieczór wizyta ustalona. Proszę, łepetyna chce mi popękać i jak zacznę czesać wątek to coś mi umknie, wpiszcie mi w jednym poście (lub przekierujcie na właściwy post) punkty kluczowe odnośnie samej suni. Co mam sprawdzić od siebie samej wiem, natomiast, może są jakieś istotności - specyficzna psychika suni, stan zdrówka, jakieś Wasze konkretne wymagania, co sunia potrafi, czego nie itd... Chodzi mi o esencję konkretów nie: [I]co powinno się sprawdzać na standardowej wizycie[/I] ale, co mam sprawdzić, bo sprawdzam dom dla tej konkretnej Balbinki. Aha, pytanie samej pani... Jeśli wsio pójdzie OK, kiedy państwo mogą liczyć na przybycie suni.
  13. Postaram się go jutro fotnąć. Jejku, nie kkkcem, by on odrósł, bo znów będzie umorusańcem. ;-) Odrasta ale na szczęście powolutku.
  14. [quote name='tana']Faworka od wczoraj przestawiamy na Regala od Madzi. Na razie wszystko o.k i samkuje chyba nawet bardziej niż Acana;)[/QUOTE] O proszę, super wieści! :-)
  15. [quote name='ajlii'](...) mam wrażenie że robi sie coraz bardziej wesoły i psotny :)[/QUOTE] 3mam kciuki, by to wrażenie zamieniło się w pewność. :-)
  16. Idą leki u kociaka, jest lepiej, w porę wyłapany nawrót kamyków ale do odetchnięcia jeszcze troszkę.
  17. No zawyłam ze śmiechu. :evil_lol: Skubany, poczuł się jak w raju. :evil_lol:
  18. Sylwio, do rozliczenia dopisałam kwotę 23zł od Romki. Jak ją dostaniesz realnie uzupełnię to datowo. Zrobiłam tak, by uwolnić się z subskrypcji bazarku, który tym samym został domknięty i rozliczony.
  19. Przyłączam się do podziękowań! :loveu:
  20. Wsio się wyjaśni z Zorankiem. Jeszcze trochę. Może to być też taki typ urody jak np. moja Firka. Choroby niet, a linię trzyma. Czesia dziś ma kuj, kuj (właśnie czekamy na doktora) a propos trzustki i choć jest szczuplak to w moim odczuciu nabrała nieco fajnego ciałka (już jej na luzie na ręce nie wezmę ;-)).
  21. Lubię czytać takie fajne newski! Swoją drogą dzielna kobieta. :-) Zdrówka, zdrówka, zdrówka i wielu jeszcze lat życia dla Niej! :-)
  22. [quote name='tana']Przyjaciel nasz wspólny przed chwilą wpierniczył moje kanapki z pastellą, a pół godziny wczesniej zrobił to samo z kanapkami Marcina z szynką!!! Ze stołu ściąga Gałgan. Nie to żebyśmy go nie karmili. Wpierniczył to nadprogramowo:evil_lol:[/QUOTE] Ależ jestem dumna. Dzielny Zdobywca, co za węch, co za inteligencja, co za gust! :-)
  23. [quote name='ataK']Wiecie co, moja ciotka skończyła w tym roku 101 lat i jeszcze sąsiadkom zakupy robi, bo biedne staruszki mało sprawne ;) (...) [/QUOTE] Ja pierdziu... szczere, najszczersze gratulacje i wyrazy uszanowania dla Cioci! :-) WOW!
×
×
  • Create New...