-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Pnij się Biśku! :-) -
A zamawiający się wczasuje. :-)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']Ło rety Izuś , co to za mroczny avatar ?[/QUOTE] Czas na zmiany, a raczej na prawdziwą mnie! ;) -
Czekoladka Muszka w super DS, dług pozostał - 98zł - prosimy o $$$!!
majqa replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak Ci się wiedzie maleńka... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']i już pewnie nie będzie :sad:[/QUOTE] Najwyraźniej w pani musiało być jakieś wahanie/ wątpliwość i to pewno poważniejsza niż kwestia odległości. -
Pamiętam i tęsknię Kochanie...
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Binguś ma odnowione allegro z nowymi fotkami i linkiem od filmiku. Tel. od wiadomej pani w jego sprawie nie było. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
OK, ustalone. :-) Edit: Wznowiłam allegro Zoranka. -
[quote name='elik'](...) Wszelkie reklamację, ewentualnie zapytania może składać jedynie zamawiający[/QUOTE] Dokładnie tak.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']No pięknie , widzę , że mam konkurencje .[/QUOTE] Żadna z Was nie jest dla drugiej konkurencją. :-) Obie jesteście jedyne w swoim rodzaju! :loveu: Niezastąpione! :loveu: -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Sylwuś, Tobie więc zostawiam decyzję. Czujesz, że wyraźnie coś jest nie tak, że trzeba już no to trzeba tylko qrczę... tak b.chciałabym tę Łódź. :-( Sama wiesz... :-( -
A tu warto dopytać o przewagę jednej opcji nad drugą, bo... jeśli ewentualna tańsza (punkcja) będzie się sprowadzała do częstych powtórek to w rozkładzie czasu koszt się wyrówna, co więcej... szkoda cierpienia i stresu samego psiaka, czyli jeśli... to zrobić raz a dobrze, jeśli to się przełoży na znaczny, późniejszy czas względnego spokoju.
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Sylwio, jeśli on nie zdradza oznak problemów ze zdrowiem, poza tylko jego chudością to... poczekajmy. Najpóźniej, na co mam nadzieję, w połowie sierpnia będzie już u mnie, a wtedy pełen, po mojemu ;-) przegląd, ewentualne badania u mojego doktora plus zmiana karmy. Chyba, że... chyba, że uważasz, tu zdaję się na Ciebie, że nie można czekać, a wtedy... owszem, badania. Interesuje mnie jednak parę spraw. Uważnie, jeśli tylko zdołasz, zaobserwuj jego kupę (i to kupę po karmie, jaką karmisz, bez dogadzania mu innymi frykasami), zachowanie (wesoły, w pełni sił, smutny, słaby etc...), sierść (wciąż wyłazi?). Kolejno, pomyśl, czy nie będziesz jechała po coś do Łodzi, by zabrać go do mojego doktora (oczywiście mówię o okoliczności, że nie można czekać do połowy sierpnia) albo, czy nie mogłabyś pojechać z nim specjalnie za zwrotem kosztów paliwa do Łodzi do lecznicy (i to też wtedy, gdy uznasz, że czekać nie wolno). Czemu do Łodzi? Ujmę to skrótem - tu się z doktorami dogadam, będę miała pełnię informacji i wspólnie z nimi ustalony plan działania i zarąbistą oszczędność na własnych nerwach. ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Dobra, dobra!!! :multi: :multi: :multi: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Tiaaa, tiiilko, że u mnie to nie hotelik a jeno domuś i usz! :evil_lol: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']Iza mogę przyjechać i zostać na jeden dzień w kocim pokoju ? Nie żartuję , tak mi się marzy cisza , spokój i błogie lenistwo przez jeden dzień . Jeszcze dobrze by mi zrobiło murmurando Łokera .[/QUOTE] Jasneee, zapraszam, przeca wiesz!!! :-) A ten pokoik milusi jest, podłoga docieplana, w ogóle cieplutki, okna w miarę szczelne hałasowo... Jednak nie da się połączyć tylko jednej rzeczy - kociego pokoju z Łokiem więc obejdziesz to tak... najpierw kociniec, potem murmurando! ;-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I ostatnie... [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/930/p1120422s.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/5875/p1120423.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8071/p1120424.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2720/p1120425.jpg[/IMG] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I dalej... [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5391/p1120417.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8800/p1120418em.jpg[/IMG] Zaryzykowałam dołączenie Toli i o dziwo pałowania nie ma... [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5536/p1120419g.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1134/p1120420.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4927/p1120421l.jpg[/IMG] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Jeszcze nieco surowy kociniec ale po malutku... ;-) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6205/p1120412i.jpg[/IMG] Zakładkowo położona gruba wykładzina... [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6517/p1120413j.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5067/p1120414.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3390/p1120415.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/108/p1120416.jpg[/IMG] Różne miejsca, w tym i chodniczek opryskane hormonami policzkowymi i kocimiętką... Do uzupełnienia zestaw poduszek/ kocyków na półki, dokupienie ze dwóch budek, zabawek, w planie rozbudowany drapak, hamak, trap na półki. Dziś jeszcze założę odpucowane karnisze, zawieszę krótkie firanki i zasłonki. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Tak, Misia w miarę, czyli już od jakiegoś czasu, zwłaszcza nocką, nie biegam do niej słownie 10 razy, a góra 3-4, licząc od 22.00 - 6.00, a to już coś. :-) Coraz sprawniej wstrzelam się z kimaniem pod wydział. ;-) Właśnie ją ostrzyknęłam koktajlem B, wieczorkiem nivalin. Poza tym, o szczęście, wczoraj Misia nawet podryfowała po podwóreczku. Co prawda zaliczyła małego orła (potknęła się o samą siebie) ale nie było to nic drastycznego (Misia opanowała sztukę przewrotkowego siadania/ leżenia). -
Avara i kotek pod opieką właściciela i toz-u :) DZIĘKUJEMY
majqa replied to dycha's topic in Już w nowym domu
W kwestii transportera: jeśli chodzi o Warszawę napisz PW do przyjaciel_koni i paros, może będą w stanie pomóc. Jeśli chodzi o Łódź napisz do magija i nika28.